پکیج لاغری+مشاوره و پشتیبانیازشنبه به عنوان بهترین و موثرترین کلینیک رژیم درمانی سال

تو این روزا که هممون خونه نشین شدیم و دنبال تغییر خوبیم تیم از شنبه اینجاست تا به شما کمک کنه به چیزی که دوست دارید تغییر کنید.کافیه همین الان تصمیم بگیری که می خوای شروع کنی و به اندام ایده آل خودت برسی.

در تمام این دوران ما کنارتونیم تا با هم روزای خوبی رو براتون رقم بزنیم.از شنبه چیه و چطور میشه باهاش تغییر کرد؟

تیم تخصصی از شنبه با کمک رژیم درمانی و طراحی رژیم به طور اختصاصی برای هر فرد و پشتیبانی تمام وقت شما رو قدم به قدم به اندام دلخواهتون میرسونه. از شنبه در مسیر تحقق این رویا، همیشه در کنار شما خواهد بود.

اینجا همه چیزهایی که برای یک رژیم لاغری موثر نیاز دارین در اختیارتون قرار داره. دستورالعملی 21 روزه مطابق با سلیقه غذایی شما در کنار مطالب راهنمای مجله از شنبه شما رو به آرزوتون می رسونه. اگه تخم مرغ دوست ندارید یا به مصرف لبنیات حساسیت دارید از گرفتن رژیم ناامید نشید! از شنبه رژیمی را براتون طراحی می کنه که با ذائقه غذایی تون سازگار باشه.


از همین امروز به جمع رژیم گیرندگان از شنبه ملحق بشید و تو طول فقط سه هفته نتیجه را به چشم خودتون ببینید. تو این سه هفته قرار نیست شما گرسنگی بکشید یا تمرینات سخت ورزشی انجام بدید. هیچ قرصی یا مکمل لاغری مصرف نمی کنید و بدنتون رو برای لاغری موضعی به تیغ جراحی نمی سپارید. برعکس این اختیارو دارین که وعده های غذایی رو با مشورت مشاور تغییر بدین و اوضاع رو اونطور که دوست دارین پیش ببرید. البته حتما حواستون هست که زحماتتون رو به باد ندید!

مواظب گفتگوی درونی خود درباره تصویر بدنتان باشین! از ابراز کردن «من چاقم»، «من زشتم»، «قدم کوتاهه» و… دست بردارین. اندامتون رو با دیگران مقایسه نکنین و به تبلیغات بی توجه باشین. شما خودتون هستین، منحصر به فرد و دوست‌داشتنی! برای رسیدن به هدف خودتون، رژیم بگیرید! این هدف می تونه سلامتی، تناسب اندام، احساس سبکی، جذابیت بیشتر یا هر چیزی که شما فکر می کنین باشه.


مینا حاتمی

مینا رئوف

سیما روزبهان

لعیا کرمی

چرا از شنبه؟

رژیم درمانی: با کمک رفتاردرمانی، تغیر در سبک زندگی، افزایش فعالیت بدنی و مهم تر از همه اصلاح رژیم غذایی به افراد کمک می ‌کنه تغییر وزن تضمینی داشته باشن. تاکید در رژیم درمانی روی ازبین بردن عادات غذایی نادرست در افراده.

پروتئین، کربوهیدرات، فیبر، املاح و ویتامین‌ها به مقدار کافی در رژیم درمانی گنجانده میشه تا نیازهای بدن را به خوبی تامین کنه. افراد چاق در رژیم درمانی می آموزن که با توجه به سبد غذایی خانواده چگونه باید از انواع گروه های غذایی استفاده کرد.
رعایت اصول علمی: رژیم هایی که به شما وعده لاغری سریع میدن فاقد اعتبارن، چون آسیب های زیادی به دنبال دارن. در رژیمی که با رعایت اصول علمی طراحی شده هدف از کاهش وزن کاهش چربی بدنه و نه از بین بردن آب یا بافت عضلانی. متخصصان از شنبه با توجه به اصول علمی و با دقت زیاد رژیم شما رو طراحی میکنن.

منوی غذایی روزانه: تمام وعده ها و میان وعده های غذایی در رژیم های از شنبه به تفکیک مشخص شده. جایگزین ها هم برای هر وعده در نظر گرفته شده که در صورت در دسترس نبودن یک ماده غذایی یا عدم تمایل شما به اون وعده غذایی بتونید به راحتی جایگزینش کنید. در انتخاب میوه ها دست شما بازه بر اساس جدولی که تو رژیم تون ارائه شده، میوه های مختلف رو جایگزین کنین. به بخش «پیشنهاد کارشناس» که به طور اختصاصی برای شما تدوین شده با دقت عمل کنین تا نتیجه چشمگیری بگیرید.

عدم بازگشت وزن: از اون جایی که با رژیم های از شنبه به مرور و در طول زمان وزن خودتون رو کم می کنین دچار بازگشت وزن نمی شید. افراد با رژیم های سخت در همان ابتدا وزن زیادی رو از دست میدن اما از اونجایی که نمیتونن طولانی مدت از این رژیم پیروی کنن، مجددا دچار اضافه وزن میشن. هدف از شنبه کاهش وزنتون بر اساس تغییر سبک زندگیه. پس کاهش وزن رو فقط به عنوان هدف کوتاه مدت نبینین و خودتون رو برای یک موفقیت طولانی مدت آماده کنین.


در دسترس بودن: رژیم های از شنبه با مواد غذایی ای طراحی می شود که در دسترس همه وجود دارن. هماهنگی این رژیم ها با سفره غذایی خانواده باعث میشه تنها کمی محدودیت وجود داشته باشه و محرومیتی برای افراد ایجاد نشه. نکته دیگه اینه که فردی که می خواد وعده های غذایی رو آماده کنه بخاطر مشابهت غذای رژیم با غذای خانواده به زحمت اضافه نمیفته، پس همه چیز برای انجام یک رژیم خوب و بی دردسر مهیاست.
تیم تخصصی پزشکی حرفه ای: اگه دارای بیماری یا مشکل جسمی خاص هستین، مطمئن باشین که رژیم شما با مشورت تیم تخصصی پزشکی و بر اساس اطلاعات شما طراحی میشه. هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن شما به وزن ایده آلتون بشه.

رضایتمندی: از شنبه به خودش می باله که تونسته رضایت رژیم گیرنده ها رو جلب کنه. پیام های کسب نتیجه مطلوب و قدردانی از تیم متخصصان لبخند رو به لب تیم از شنبه میاره و اونها رو به تلاش بیشتر دلگرم میکنه.

بهترین رژیم با کمترین هزینه: شما با پرداخت هزینه ای مناسب و برخورداری از پشتیبانی کامل و همه جانبه می تونین یک رژیم غذایی کامل و بی نقص داشته باشین و لحظه به لحظه بیشتر به رویای تناسب اندام تون نزدیک بشین.


اساس طراحی رژیم

نکته مهم در طراحی رژِیم رعایت تمامی اصول از جمله کاهش کالری بدن افت مواد مغذی و مورد نیاز بدن هرفرد است.رژِیم ازشنبه بر اساس مواردی مثل هدف،نیاز،سن و جنسیت،قدو و وزن،سایز،سوابق بیماری،ذائقه و …طراحی میشه.

یکی از عوامل ترک رژیم گران بودن و زمان بر بودنه رژیمه که باعث میشه فرد انگیزه کافی برای ادامه رژیم رو از دست بده،یکی دیگه از اولویت های این کلینیک نزدیکی رژیم به سبک و عادات زنگی ما و متابولیسمه تا راحتی و دسترسی فرد در طول رژِیم حفظ بشه و از هیچ گونه قرص و یا مکمل خطرناک در رِژیم استفاده نمی شه.خدمات ازشنبه

  1. ارائه انواع رژیم های چاقی و لاغری،دوران شیردهی و بارداری،رژِیم کوکان و افراد با سنین بالا،رِژیم بیماریها،رژیم ورزشکاری و…
  2. آموزش تغذیه و سلامت درمانی در طول رژیم
  3. تیم تخصصی و علمی پزشکی متخصص و مجرب با استفاده از دانش مدرن پزشکی در زمینه سلامت
  4. طراحی رژیم با مواد غذایی متنوع با ارزش غذایی بالا و بالانس درشت مغذی و ریزمغذی ها
  5. اساس سلامت و رفتار درمانی برای افراد مختلف به ویژه افراد شاغل و یا با محدودیت بالا
  6. پشتیبانی مداوم و مشاور تخصصی رایگان در تمامی دوران
  7. قیمت مقرون به صرفه