orig

اگر قادر بودم  آگهی های  نوارهای باز کننده‌ منافذ پوست را  مجددا  بنویسم، عاقبت  آگهی اینگونه می‌شد:بازیگر زن، نوار را از روی چهره اش  بر می‌دارد و با دیدن آلودگی و چربی که به آن چسبیده  دگرگون  می‌شود. سپس به طرف  آینه حمام  دولا  می‌شود و به  چهره  زشت و با دانه‌های سرسیاهی که هنوز روی بینی‌اش باقی‌مانده، نگاه می‌کند!


در مورد من اشتباه نکنید! من این نوارها را دوست دارم، و می‌دانم که آنها بدون هیچ دردی، ما را از شر دانه‌های سرسیاه خلاص می‌کنند، و عاشق لحظه‌ی جالبی هستم که شما به کثیفی و روغنی که از منافذ پوستتان بیرون کشیده شده نگاه می‌کنید! فقط آرزو می‌کنم که ای کاش این چسب‌ها کمی بهتر عمل می‌کردند.

نوارهای باز کننده هرگز تمام جوش‌های سرسیاه مرا از بین نبرده‌اند و صادقانه بگویم، آنها بیشتر از اینکه کثیفی و روغنی را بردارند،آنها را روی پوست باقی می‌گذارند! من ویدیویی به اسم «چطور کارایی نوارهای باز کننده‌ی منافذ را بیشتر کنیم» را تماشا می‌کردم.

در این ویدیو مک نشان می دهد که چطور یک محلول لایه بردار آماده کنیم، تا باعث شود با شل شدن منافذ بسته شده، برداشتن دانه‌های سرسیاه آسانتر شود. او فقط از آب و جوش شیرین استفاده می‌کند!

من فورا به سمت آشپزخانه دویدم تا این مواد را با هم مخلوط کنم. ۲۰ دقیقه بعد، با احتیاط نوار را به عقب کشیدم و فهمیدم که این روش بسیار موثر است. ترکیب این محلول روی نوار، حداقل دو برابر زمانی که فقط از نوار باز کننده‌ی منافذ استفاده می‌کردم، دانه‌های سرسیاه را برداشت. پس حتما این روش را امتحان کنید.

به این مواد نیاز دارید:

۱ قاشق چای خوری جوش شیرین

۱ فنجان آب

۲ عدد پد یا پنبه‌‌ی توپی

۱ عدد نوار باز کننده‌ی منافذ

مراحل انجام کار:

۱. جوش شیرین را با آب مخلوط کنید و پدهای پنبه‌ای را در این مخلوط فرو ببرید تا خیس شوند.

۲. پد را فشار دهید تا مایع اضافی از آن خارج شود و آنرا محکم روی بینی و گونه‌تان فشار دهید تا بچسبد. ۱۰ دقیقه صبر کنید و سپس پد را بردارید.

۳. دوباره بینی‌تان را با مخلوط آب و جوش شیرین خیس کنید و نوار را روی آن بگذارید و برای هر سمت بینی کمی صبر کنید.

۴. حالا نوار را بردارید و با دانه‌های سرسیاه خداحافظی کنید!

نکته:

از اضافه کردن جوش شیرین بیشتر به این مخلوط اجتناب کنید. چرا که باعث می‌شود این محلول کم اثر شود! چون مقدار اضافه‌ی جوش شیرین، مانع از چسبیدن نوار به پوست خواهد شد.

منبع-http://sorkhabsefidab.com/