f2e9aa014d313ec8e1ee3a6b841349e3برای درمان افتادگی  گردن، صورت و بازوی خانمها و آقایان بدون نیاز به جراحی و یا درد نخ‌های لیفتینگ جدیدی ابداع شده است با این روش بیشتر آشنا شوید

یک متخصص پوست گفت: برطرف کردن افتادگی پوست از طریق نخ‌های لیفتینگ هیچ گونه عارضه‌ای به دنبال نخواهد داشت.

به گزارش مجله پزشکی دکتر سلام دکتر الهه بهزادفر با بیان اینکه یکی از روشهای جدید برطرف کردن افتادگی پوست استفاده از نخ‌های لیفتینگ با جنس PDO است، اظهار کرد: از این روش برای درمان افتادگی گردن، صورت، بازو استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه افزایش سن موجب افتادگی پوست در نواحی مختلف بدن می‌شود، افزود: از طریق نخ‌های لیفتینگ با جنس PDO می‌توان افتادگی پوست را برطرف کرد زیرا به آسانی جذب پوست شده و هیچ گونه عارضه و آثاری به دنبال نخواهد داشت.

این متخصص پوست با بیان اینکه این نخ‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند، اضافه کرد: مدل خاردار به منظور افتادگی‌های عمیق پوست و با عمق و ماندگاری بیشتری بکار گرفته می‌شود و مدل ساده در نقاطی که پوست با افتادگی کمتری مواجه است کاربرد دارد.

بهزادفر با اشاره به اینکه این روش هیچ گونه درد، عوارض و تزریق ماده آثار ظاهری به همراه ندارد، افزود: استفاده از این روش به زمان چندانی نیاز ندارد و لازم است یک تا سه ماه ماده مورد نظر در پوست باقی بماند تا به پوست حالت کشیدگی داده و مشکل افتادگی را برطرف کند.

وی ادامه داد: مدت ماندگاری این روش 18 ماه است و چندین بار می‌توان از آن استفاده کرد.