کاهش وزن

از هر دويست نفر كه از رژيم غذايي استفاده مي كنند، فقط يك نفر لاغر مي شود و لاغر مي ماند. در واقع مردم مي دانند بايد كمتر بخورند تا لاغر شوند اما نمي توانند. حل مشكل نتوانستن كار متخصصان تغذيه نيست، بلكه ريشه هاي ذهني و فكري دارد. تحقيقات دانشمندان بزرگ دنيا نشان داده، رويكرد گروه درماني اكت كه از رويكردهاي موج سوم و مدرن روانشناختي است موفق ترين روش لاغری است. در اين روش كه شامل هشت جلسه ي گروهي است، با آموزش هاي لازم، براي اولين بار افراد تبديل به شخصي خوش اندام، شاد و خوشبخت و موفق مي شوند. به عبارتي در اين رويكرد درماني تنها مساله وزن حل نمي شود، بلكه بسياري از پريشان حالي هاي عصبي و هيجاني و ناكامي هاي رفتاري برطرف مي شوند و همراه با آنها به اندام ايده آل مي رسيد .

اين روش كه موفق ترين روش دانشمندان اروپايي و آمريكايي است و ميليون ها نفر از آن بهره برده اند، پس از سالها انتظار هم اينك در ايران توسط كلنيك زندگي پيشرو اجرايي شده است. مطابق تحقیقات در آمریکا از هر دویست نفری که از رژیم غذایی استفاده کرده اند تنها یک نفر موفق شده لاغر شود و لاغر بماند، مابقی در بلند مدت چاق تر از قبل شده اند . این آماری است که واشنگتن پست منتشر کرده است.  در ایران نیز در تحقیقاتی که توسط عباس پازوکی (روانشناس) پس از مطالعه روی 230 نفر از مراجعه کنندگان در تهران انجام شد، نتایج مشابهی به دست آمد که نشان می داد رژیم غذایی موفقیتی ندارد. این تحقیقات و صدها تحقیق دیگری که توسط دانشمندان صورت گرفت، سبب بروز ناامیدی گسترده از درمان چاقی و اضافه وزن با رژیم غذایی شد. بنابراین گروهی از روانشناسان برجسته ی دنیا در دانشگاه های معتبر شروع به تحقیقات جدیدی کردند تا مدرن ترین و ماندگار ترین روش درمان را کشف کنند. پرفسور ژوزف سیاروچی روانشناس برجسته و برنده ی جایزه ی محقق برتر استرالیا، برفسور آن بیلی، روانشناس بالینی و برنده ی جایزه ی خدمات اجتماعی استرالیا و پرفسور راس هریس پزشک و روانشناس برجسته ی درمان مبتنی بر اکت (پذیرش و تعهد) از جمله روانشناسان نام آوری بودند که پس از سال ها تحقیق و مطالعه و آزمایش، درمان روانشناختی اکت را به عنوان روشی ماندگار برای درمان چاقی و اضافه وزن توصیه کردند.

آنان سال هاست شهر به شهر در گوشه و کنار کشورهای دنیا مشغول برگزاری سمینارهایی هستند که نتیجه آنها هزاران فرد لاغر و شاد و خوشبخت است! بله، لاغر و شاد و خوشبخت.
این درمانگران با تغییر اساسی در سبک تفکر و استفاده از تکنیک های ذهن آگاهانه، سبب یک تحول کلی در زندگی افراد می شوند که شادی، احساس خوشبختی، موفقیت در کارها، گذر از اضطراب و افسردگی و کاهش وزن و زیبایی اندام بخشی از دستاوردهای شرکت کنندگان در این دوره هاست.

به اعتقاد روانشناسان، آن چیز که سبب خوردن زیاد، پراشتهایی هیجانی و عصبی، عدم درک درست از گرسنگی و سیری، قطع ارتباط بین ذهن و بدن، ولع و میل شدید، تبدیل غذا به عشق، لذت و تنها تفریح، تبدیل غذا به رافع بسیاری از گرسنگی ها از جمله گرسنگی های عاطفی، جنسی، عشقی و … می شود چرخه ی معیوبی در سبک تفکر و زندگی افراد است که اضافه وزن و چاقی تنها بخشی از گرفتاری های این افراد است. اغلب این افراد در بسیاری از امور زندگی از جمله زندگی زناشویی، ارتباط با فرزندان و دوستان و اطرافیان، محیط کار، درس و تحصیل، محیط اجتماعی و … دچار ناکامی های جدی هستند.

در این روش علمی که هم اینک در ایران توسط کلنیک زندگی پیشرو اجرایی شده است، افراد در گروه های 6 تا 20 نفره در دوره هایی شرکت می کنند که پس از هشت جلسه می توانند به دستاوردهای مهمی در زندگی شخصی خود برسند. دستاوردهایی که دستیابی به وزن ایده آل برای همیشه و عبور از تنش های فکری و عصبی ،تنها بخشی از دستاوردهای مهم این دوره های هشت جلسه ای است. دستاوردهایی که به طور خلاصه شرکت کنندگان را به افرادی خوش اندام، موفق، شاد و خوشبخت تبدیل می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره ها می توانید به شماره های ذیل تماس بگیرید:
91028127-021
تلگرام : @alosalaam