امروزه با وجود معضل ریزش ابرو بسیاری از مردم به خصوص خانم ها می خواهند که موهای این ناحیه از صورت خود را ترمیم کنند. از این جهت کاشت ابرو و یا پرپشت کردن ابرو به کلینیک کاشت ابرو مراجعه می کنند. ‎در کاشت ابرو معمولا مقداری از موهای بالای گوش ها برداشته و سپس در محل ابرو ها کاشت و پیوند زده می شود.

کاشت ابرو به روش FUE

جدیدترین و کامل ترین روش بین الملی کاشت ابرو در دنیا، کاشت ابرو به روش FUE است که در این روش دیگر به جلسات متعدد نیاز نبوده و خط رویش ابرو و همچنین مدل ابرو طبق خواسته فرد طراحی و اجرا می شود .کاشت ابرو به روش FUE ، دوره نقاهت و همچنین تورم در صورت و چشم ها را ندارد . خبر خوش آنکه حتی کسانی که قبلا ابرو های خود را تتو یا هاشور زده ان نیز میتوانند از کاشت ابرو به روش FUE استفاده کنند.‎

مراحل کاشت ابرو به روش FUE

‎در مرحله ی نخست اسکن و آنالیز با دستگاه های فوق پیشرفته گرفته می شود که با کیفیت ترین موها با ظرافت مخصوص ابرو و مطابق با خواب طبیعی ابرو مشخص می گردد .
‎سپس در مرحله ی آنالیز عمق ریشه ها مشخص می گردد که این کمک می کند که در مرحله ی برداشت هیچگونه آسیبی به گرافت برداشت شده وارد نگردد و تقریبا 100% گرافت های برداشت شده دارای ریشه ی سالم باشند و تمامأ پس از کاشت،رویش نمایند.

در مرحله ی بعد پس از انجام اسکن و آنالیز سر و مشخص شدن نتیجه ی آن بیمار جهت انجام کاشت ابرو به کلینیک مراجعه می نماید . ‎در این مرحله نخست قسمتی از پشت سر که بهترین منطقه جهت برداشت مشخص شده است با دستگاه که فاقد هیچگونه سوزنی میباشد و کاملا بدون درد است برداشت مو انجام می گردد
‎ حال نوبت به مرحله ی کاشت ابرو می رسد که در این مرحله با استفاده از دستگاه فوق پیشرفته کاشت ابرو ، عمل کاشت مطابق خواب طبیعی ابرو با حداکثر تراکم انجام می گردد .
‎ در مرحله ی نهایی روز بعد از عمل کاشت ابرو ، ابروهای کاشته شده را با لیزر مقاوم می کنند تا خونرسانی انجام گردد. این لیزر باعث از بین رفتن التهاب و جوش خوردن بافت های کاشته شده نیز می شود.

مشاهده نمونه کارهای کاشت ابرو