potato-chip-taste-test_612نمک زیاد، رنگ و افزودنی های  مضر این خوراکی چیزی جز تهدید برای سلامت شما نیستند پس هنگام تماشای تلویزیون و یا مهمانی ها مراقب این نوع هله هوله ها باشید و به سمت آنان نروید

اغلب افراد هنگام تماشای تلویزیون از خوراکی‌های مختلف استفاده می‌کنند که می‌تواند برای سلامت بدن آنها بسیار مضر باشد.  پژوهش‌های دانشمندان نشان داده است که زنان بسیار بیشتر از مردان در هنگام تماشای تلویزیون به خوردن مواد غذایی ناسالم و فاقد ارزش‌های غذایی روی می‌آروند و این سبب چاقی و اضافه وزن در آن‌ها می‌شود.

گفتنی است، کارشناسان دانشگاه اوسیا‌لا در سوئد با  تحقیق بر روی 18 زن داوطلب و بررسی نوع تغذیه آنها در حین تماشای برنامه‌ها مختلف تلویزیونی به این نتایج دست یافته‌اند.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، اغلب زنان در هنگام تماشای برنامه‌های تلویزیونی به ویژه هنگام تماشای سریال‌های تلویزیونی چیپس‌ سیب‌زمینی می‌خورند و  این باعث اضافه وزن ناگهانی در آنها می‌شود.
پژوهشگران به بانوان توصیه می‌کنند، در صورت امکان در هنگام تماشای برنامه‌های تلویزیونی به دلیل عدم تمرکز در خوردن غذا از انجام این کار خودداری کنند و یا به جای خوردن تنقلات از انواع سالاد‌ها و یا میوه‌ها به عنوان یک میان وعده سالم استفاده نمایند.
تا قبل از این تحقیق همواره تصور بر این بوده است که آقایان هنگام تماشای تلویزیون تنقلات زیاد مصرف می‌کنند.