the-junk-food-remedy

اگر گذرتان به این خوردنی های خوشمزه  ممنوعه و مضرخورد بلافاصله آن محل را ترک کنید و پا به فرار بگذارید بستنی،آبمیوه های خنک تابستانی روغن زیتون شیر موز و شکلات جزو انها هستند

دریافت کالری مضر نیست مشکل از زمانی آغاز می شود که بدن بیش از نیاز روزانه کالری دریافت کند و دریافت کالری اضافه باعث تجمع چربی در نقاط خاصی از بدن مانند شکم و ران ها و افزایش وزن و گرگرفتی رگ ها که زمینه ساز بروز سکته قلبی است می شود.

هفته ای دو کیلو وزن کم کنید !

تا کنون بیش از 3000 نفر با این رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده اند. این رژیم برای هر فرد با توجه به ویژگی ها و شرایط بدنی شخصی می شود و می تواند یک بار برای همیشه مسئله لاغری و کاهش وزن را برای شما حل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ زیر بزنید

بررسی ها نشان می دهند، بستنی،آبمیوه های خنک تابستانی روغن زیتون شیر موز و شکلات و … جزو خوراکی های پر کالری هستند که برای سوزاندن آن ها باید زیاد ورزش کنید.

کالری هر عدد بستنی قیفی برابر 200 تا 400 کالری است و اگر به ان مغز دانه اضافه شود انرژی آن تا 600 کالری افزایش می یابد.که نیازمند پله نوردی به مدت 1 ساعت یا پیاده روی با سرعت 8 کیلومتر در ساعت است.

هر عدد موز حاوی مقداری پتاسیم است این شیر موز خنک و دلچسب حاوی 130 کیلو کالری انرژی است که با هر یک ساعت پیاده روی با سرعت معمولی 130 کالری انرژی مصرف می شود.