لیفت با نخ یکی از روش های مدرن در دنیای پزشکی زیبایی می باشد که در جوانی پوست نقش بسزایی دارد، لیفت با نخ یکی از راه های درمانی برای از بین بردن چروک پوست و الاستیته شدن پوست می باشد؛ در این روش زیبایی پوست را با تزریق نخ های قابل جذب کشیده تر می کنند. این روش علاوه بر از بین بردن چین و چروک ها می تواند برای از بین بردن خط اخم و لبخند و حتی جوشگاه ها موثر باشد.

انواع لیفت با نخ

لیفت با نخ به عنوان یکی از راه های درمانی در طب سوزنی نیز می باشد و شما می توانید با استفاده از این روش پوستی بدون چین و چروک و زیبا را داشته باشید. روش‌های مختلفی برای نگهداری از پوست وجود دارد. شفافیت، صافی و سفت ماندن پوست در گرو آرامش و بدون استرس بدون به عنوان اولین و مهم‌ترین فاکتور است که با لیفت با نخ این شادابی دوباره به پوست باز میگردد. بالا رفتن سن، در معرض آفتاب قرار داشتن، ژنتیک و بسیاری موارد دیگر باعث افتادگی صورت و شل شدگی پوست می‌گردند. پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. استفاده از ماسک‌های آب‌رسان، حفظ رطوبت در پوست، استفاده مداوم از کرم‌های ضد آفتاب، استراحت و خواب به موقع، تغذیه سالم و مناسب و … همگی در سالم ماندن و کند کردن روند پیری تأثیر دارند.

اما به طور کلی نشانه‌های پیری آرام آرام با افزایش سن به طور کم‌وبیش با توجه به نوع نگهداری از پوست و آناتومی بدن فرد نمایان خواهند شد. لیفت با نخ یکی از بی‌دردسرترین راهکارهای جوانی و زیبایی است. لیفت با نخ علاوه بر از بین بردن علائم پیری، چروک‌ها و افتادگی‌های صورت و کردن به فرم دهی صورت هم کمک می‌کند. زاویه سازی فک و گونه و تغییر به فرم دلخواه از سوی لیفت با نخ انجام می‌شود. امروزه تغییر فرم صورت، زاویه سازی برای فک و گونه و تبدیل آن به شکلی که مطابق مد روز باشد بسیار طرفدار دارد و لیفت با نخ این تغییرات را به راحتی برای زیباجویان به همراه دارد

روش های لیفت با نخ

یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی  به منظور جوانسازی و حفظ طراوت پوست صورت، پیشگیری از پیری زودرس پوست، کاهش چین و چروک های پوستی، از بین بردن لک ها و اسکارهای ناشی از آکنه، انجام انواع مختلف لیفت ها، به ویژه لیفت با نخ است. لیفت می تواند تولید و سنتز پروتئین های پوستی را به شدت تحریک نموده و بافت چربی جایگزین شده در پوست صورت را کاهش دهد.  یکی از اصلی ترین اهداف لیفت با نخ، برطرف نمودن افتادگی و شل شدگی پوست صورت و افزایش جوانسازی در نواحی افتاده و چین و چروک پوست می باشد. انجام این روش در مراحل اولیه افتادگی و از دست رفتن قوام پوست بسیار موثر بوده و تاثیرات به سزایی خواهد داشت.

استفاده از لیفت با نخ در نواحی متفاوتی از صورت مانند گونه، پیشانی، بینی و غبغب کاربرد داشته و به خوبی چین و چروک ها و افتادگی های پوستی در این مناطق را برطرف می نماید. در این روش، پزشک معالج شما مناطق مورد نظر را انتخاب نموده و پس از تزریق بی حسی، با ایجاد سوراخ های ریزی در این نواحی، سوزن و نخ مخصوص لیفت را از این سوراخ ها عبور می دهد. نخ مخصوص لیفت، که معمولا یک نخ بخیه بهداشتی قابل جذب است می تواند پوست افتاده و شل را بالا کشیده و چین و چروک های پوستی را برطرف نماید. لیفت با نخ از جمله خدمات زیبایی در فرم دهی به بینی، گونه ها و پوست پیشانی بوده و هیچگونه عارضه جانبی و مراقبت های دشوار پس از عمل را به دنبال نخواهد داشت.

افتادگی عضلات صورت

عضلات صورت و پوست صورت بر اثر موارد بسیار زیادی افتاده میشوند. یکی از روش هایی که برای بهبود این اثر بر روی پوست بسیار موثر است ، لیفت با نخ نام دارد. لیفت با نخ فقط برای بالا کشیدن عضلات صورت نیست بلکه برای از بین بردن قوز بینی و رفع غبغب نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این روش که بدون عمل جراحی میباشد و زمان بسیار کمی را لازم دارد به دلیل اینکه تهجمی نیست بسیار پرطرفدار میباشد. به طور مثلا از بین بردن قوز بینی و یا فرم دهی بینی بدون جراحی از جمله استفاده های لیفت با نخ میباشد.

اقدامات بعد از لیفت با نخ

بعد از انجم لیفت با نخ باید اقداماتی را انجام داد. اگر به لیفت صورت با نخ پرداخته اید نباید بعد از این کار دهان خود را زیاد باز کنید. تا چند ساعت بعد از این روش نباید به صورت خود آب زنید. اگر در بخشی از صورت که لیفت با نخ انجام داده اید احساس سوزش و یا گز گز کردید میتوانید از کمپرس آب یخ استفاده کنید. از انجام فالیت های ورزشی سنگین تا یک هفته پس از لیفت با نخ پرهیز کنید. تا یک روز کامل بعد از این روش نباید استحمام کنید.

آدرس: میدان نوبنیاد، خیابان شهید لنگری، نبش کوچه لک پور، ساختمان آوا بهتا، پلاک 2 ، طبقه اول

شماره تماس : 22232907 (021)

اینستاگرام