سالانه داروهای بسیار زیادی جهت درمان سرماخوردگی و علائم انفولانزا روانه بازار میشود که با تنوع اشکال و کارایی درمانی باعث سردرگمی مصرف کننده ها میشوند. لذا برای سهولت استفاده دارویی کارشناسان همواره به دنبال ساخت داروهای کاربردی با عملکرد چندگانه هستند. داروهایی که در برگیرنده چند نوع ترکیب اثر بخش جهت بهبود  هرچه سریعتر بیمار باشد.

فلوسیپ، گرمنوش دارویی موثری است که سالها به عنوان یکی از پرفروش ترین داروهای رفع علائم سرماخوردگی، در سراتاسر جهان با استقبال فراوانی روبرو بوده است.

 

این دارو که به صورت ساشه های پودری عرضه میشود، با اضافه شدن به آب جوش ترکیبی معجزه آسا ایجاد میکند که ضمن تسکین بدن درد، تورم گلو و احتقان بینی را از بین برده و به عنوان یک نوشیدنی با طعم لیمو و عسل کمک به سزایی نیز به جبران کم آبی ناشی از بیماری میکند.

 

ترکیبات اصلی این محصول جدید را استامینوفن، فنیل افرین، دکسترومتورفان و دیفن هیدرامین تشکیل میدهند و به دو شکل مخصوص استفاده روز و شب به بازار ارائه شده است تا اختلالی در فعالیت روزانه فرد ایجاد نکند.

 

فلوسیپ به گفته پزشکان بهترین گزینه جهت رفع سریع علایم سرماخوردگی و انفولانزا است،با داشتن منتول در فرمولاسیون خود باعث میشود درصورت استشمام بخار گرمنوش حین مصرف دارو، شاهد رفع سریع احتقان مجاری بینی باشید.
می توانید اطلاعات بیشتری از این نوشیدنی را در اینستاگرام فلوسیپ ببینید.

نویسنده: دکتر علیرضا پورعباسی