mint-rice

بهترین شیوه رسیدن به وزن طبیعی عوض کردن عادات نادرست غذایی است نه حذف  کردن گروه‌های غذایی، بنابراین  از بین بردن هر کدام از دسته های غذایی عارضه هایی را برای بدن همراه خواهد داشت.

هفته ای دو کیلو وزن کم کنید !

تا کنون بیش از 3000 نفر با این رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده اند. این رژیم برای هر فرد با توجه به ویژگی ها و شرایط بدنی شخصی می شود و می تواند یک بار برای همیشه مسئله لاغری و کاهش وزن را برای شما حل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ زیر بزنید

 معمولاً افراد بیشتر به حجم غذا نگاه می‌کنند و چون نان و برنج حجم بیشتری دارند آنها را حذف می‌کنند در حالیکه باید به محتوای انرژی که وارد بدن می‌شود، توجه شود.
وقتی کربوهیدرات حذف شود بدن برای گرفتن انرژی از پروتئین و چربی استفاده می‌کند که عوارضی به همراه دارد، همچنین حذف نان و برنج (کربوهیدرات‌ها) در کشور ما که سالها به این مواد غذایی عادت کرده‌ایم باعث یبوست، ریزش مو، اختلاف در قندخون، افسردگی، ناراحتی اعصاب و اختلالات حافظه می‌شود.
چاقی به علت دریافت کالری بیش از نیاز بدن است، بنابراین با داشتن یک رژیم متناسب با سن، قد و میزان فعالیت بدنی می‌توان به وزن مناسب رسید.
 برخی افراد نان را جایگزین برنج می‌کنند در حالی که نان نیز جزو غلات است و به همان اندازه انرژی وارد بدن می‌کند.
باید تمام گروه‌های غذایی که شامل نان، غلات، میوه، سبزیجات، گوشت، حبوبات و لبینات است در برنامه غذایی بگنجانیم.
منبع-http://www.yjc.ir