خودرو در بازار ملتهب ایران شرایط مبهمی پیدا کرده است. خرید و فروش خودرو در شرایط مبهم ریسک را افزایش خواهد داد و می‌تواند بخشی از سرمایه شما را در خطر قرار دهد. این مساله به‌خصوص در مواردی که قصد فروش خودرو و جایگزینی یک خودروی دیگر به جای آن را دارید به شدت افزایش خواهد یافت. در صورتی که امکان فروش خودرو با شرایط مورد نظر فراهم نگردد ممکن است با مسائلی مانند کمبود بودجه در خرید بعدی مواجه شوید. فروش در شرایط مناسب و بهینه وقت زیادی را از شما بابت سروکله زدن با خریداران تلف می‌کند. همچنین عدم تخصص می‌تواند ریسک فروش را افزایش دهد و یا شما را در دام شیادان و کلاه‌برداران قرار دهد.

در ادامه ماجرای فروش خودرو را از زبان آقای دکتر رجایی فر بخوانید:

“چند ماهی بود که تصمیم گرفته بودم ماشین خود را عوض کنم. ماشین قبلی مستهلک شده بود و گه گاهی نیاز به مراجعه به تعمیرگاه پیدا می‌کرد. در مواردی نیز مشکلات عجیب ‌و غریب و صداهای غیرعادی استرس در راه ماندن و یا مراجعه به تعمیرگاه را برایم ایجاد می‌کرد. یک‌بار برای رفتن به بیمارستان و قبل از یک عمل جراحی ناخودآگاه گفتم نکند ماشین من را در راه بگذارد. برای اجتناب از این مشکل خیلی سریع اسنپ گرفتم و ماشین شخصی را بی‌خیال شدم. در طول مسیر به کارهای دیگری که آن روز بدون ماشین احتمالاً انجام نمی‌شدند فکر می‌کردم. تصمیم قطعی گرفتم که خودروی خودم را بفروشم و یکی دیگر جایگزین آن کنم.

چند هفته‌ای با همین تصمیم گذشت ولی مساله این بود که فرصت کافی برای سروکله زدن با مشتری‌ها را و علاقه‌ای به روبرو شدن با نمایشگاه‌های خودروی سطح شهر نداشتم . از طرفی هم می‌خواستم که بتوانم به بهترین قیمت منصفانه ماشینم را بفروشم. به این دلایل باز هم فروش خودرو به تأخیر می‌افتاد .

در بیمارستان با یکی از همکاران در این رابطه صحبت می‌کردم که گفت من با یک نمایشگاه آنلاین آشنا شده‌ام و تا به حال چندین مورد خرید و فروش خودروهای خودم و همسرم را به این مجموعه سپرده‌ام. شرایط آسان و بی‌دردسری که در این مجموعه برای خریداران و فروشندگان فراهم می‌شود باعث شده تا آن‌ها را به دیگران نیز معرفی کنم. از همکارم تشکر کردم و فوری و بدون از دست دادن زمان به وب‌سایت همراه مکانیک مراجعه کردم . در اولین مراجعه متوجه شدم که با اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه آنلاین خودروهای کارشناسی شده روبرو هستم. در بخش فروش سفارشی خودرو به آدرس hamrah-mechanic.com/car-sell درخواست خودم را به همراه مشخصات خودرو ثبت کردم. خیلی زود از مرکز کارشناسی این شرکت با من تماس گرفتند. چند ساعت بعد خودروی من کارشناسی شد و در لیست نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک قرار گرفت. دو روز پس از ثبت درخواست کارشناس همراه مکانیک با من تماس گرفت و به همراه خریدار در محل من حاضر شدند. خودرو مجدد کارشناسی شد و متخصص حقوقی این شرکت نیز قولنامه را تنظیم کرد. هیچ وقت فکر نمی‌کردم فروش خودرو این قدر بی‌دردسر و شفاف انجام گیرد. قطعاً اگر اطلاع داشتم خیلی زودتر به وب‌سایت همراه مکانیک و خدمت فروش سفارشی مراجعه می‌کردم.

نکته جالب توجه برای من، کارشناسی دقیق و موبه‌موی کارشناس این شرکت بود که خبر از تخصص بالای وی داشت. نکات فنی خودرو را بدون اشاره من ایشان گفت و من تائید کردم. در مورد رنگ خودرو نیز تشخیصشان خیلی دقیق و حرفه‌ای انجام شد. قیمت خودروی کارشناسی را به‌راحتی پذیرفتم چرا که خیلی تخصصی و بر مبنای موارد متعدد قیمت اعلام شده بود. در یک کلام بگویم وقتی تخصص و حرفه‌ای بودن در کار را به این وضوح دیدم از کارشناس همراه مکانیک تقاضا کردم که در خرید خودرو نیز من را همراهی کنند.”

مزایای خرید و فروش خودرو با همراه مکانیک چیست؟

همراه مکانیک به عنوان اولین و بزرگترین نمایشگاه آنلاین خودروهای کارشناسی‌شده در کشور طرح فروش سفارشی خودرو که یکی از جدیدترین روش‌های فروش خودرو در جهان است را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

با فروش خودرو خود از طریق همراه مکانیک:

  • هزینه‌ای بابت فروش خودرو پرداخت نمی کنید.
  • از اتلاف وقت خود را برای پاسخ‌گویی به تلفن خریداران جلوگیری می کنید.
  • خودروی شما در کمترین زمان و در حداکثر 7 روز فروخته می شود.
  • خودرو شما از نظر فنی و مشخصات توسط کارشناسان متخصص کارشناسی شده و بهترین قیمت ممکن روی آن پیشنهاد می‌شود.
  • از مشاوره حقوقی رایگان برای عقد قرارداد قولنامه در محل بهره‌مند خواهید شد.

همین حالا می‌توانید وارد صفحه فروش سفارشی خودرو به آدرس hamrah-mechanic.com/car-sell/ در سایت همراه مکانیک شده و درخواست خود را ثبت کنید. راستی اگر دوست دارید بدانید همراه مکانیک در کدام شهرها فعال است و روند کارشناسی خودرو به چه صورت است، می‌توانید ویدئو زیر را نیز تماشا کنید.