برای اینکه در عرض چند ثانیه بدون هیچ گونه درد و تراشی دندان هایتان را به طور معجزه آسایی تغییر دهید، پلاک اسنپ آن اسمایل به کمکتان می آید!

عروس خانم‌هایی به ما مراجعه می‌کنند که دوست دارند برای عکس و فیلم یا مراسم ازدواجشان دندانهایی سفید و براق داشته باشند، اما هم عجله دارند و هم با این وضعیت گرانی و هزینه‌های سرسام‌آور ازدواج امکان پرداخت هزینه های گران درمان های زیبایی پیچیده مثل لمینت و کامپوزیت دندان را هم ندارند.

بعضی از افراد هم هستند که دندانهای سالمی دارند، اما میخواهند با دندانهای خیلی سفید در جشن ها و مهمانی ها لبخند بزنند، یا به قرارهای کاری‌شان برسند!

اسنپ آن اسمایل چیست؟

پلاک اسنپ آن اسمایل یا کاور متحرک دندان، ابزار جدید دندانی است که در عرض چند ثانیه تمام عیب های دندان های شما را می پوشاند و لبخندی را که همیشه آرزویش را داشته اید، به شما هدیه می دهد.

پلاک متحرک اسنپ آن اسمایل نیازی به تزریق آمپول و تراش دندان ها ندارد و کاملا بدون درد و آسیب است.

می‌تواند ترک ها، شکستگی ها،  بدرنگی، بدفرمی دندان ها را بپوشاند یا حتی جای خالی چند دندان را پر کند. حتی اگر دندانها کمی به هم ریختگی داشته باشند و جلو و عقب باشند به کمک این وسیله مرتب می شوند.

زمانیکه یکی یا چند تا از دندان ها کشیده شده باشند می توان جای خالی آن ها را به صورت یکدست با این پلاک پر کرد. این پلاک به صورت کامل یا تکه ای می تواند به عنوان روکش موقت برای ایمپلنت دندان هم به کار رود.

اسنپ آن اسمایل مانند لنز رنگی چشم به صورت موقتی استفاده می شود. این پلاک با توجه به فرم و شکل دندان های شما ساخته می شود. در اسنپ اسمایل تمام دندان ها به هم متصل هستند و به صورت یکپارچه استفاده می شود. این وسیله جنبه درمانی زیادی ندارد و صرفا برای برقراری زیبایی به کار میرود.

آیا خوردن و آشامیدن با اسنپ آن اسمایل امکان پذیر است؟

آیا می شود با کامپوزیت متحرک دندان غذا خورد؟ آیا می شود به راحتی با این پلاک صحبت کرد؟ آیا شل نمی شود یا از دهان نمی افتد؟ در جواب به همه این سوالات باید گفت در حالیکه این پلاک  روی دندان های شما قرار می گیرد، به راحتی می توانید مایعات بنوشید اما بهتر است از خوردن غذاهای سخت و چسبناک و نوشیدن مایعات رنگی مانند قهوه و چای خودداری کنید.

اسنپ آن اسمایل فقط دندان ها را می پوشاند و روی لثه یا کام را نمی گیرد، بنابراین ظرف 2-3 روز می توانید به راحتی با آن صحبت کنید.

این را هم باید بگوییم که این پلاک متحرک بسیار نازک که هم اندازه دندان های شما است، روش موقتی برای اصلاح مشکلات ظاهری دندان ها است و مناسب استفاده دائمی نیست.

 

روش ساخت اسنپ آن اسمایل:

روش ساخت این پلاک متحرک اسنپ آن اسمایل اصلاً پیچیده نیست!

 شما با یک جلسه به پزشک متخصص مراجعه می‌کنید.

 پس ازمعاینه، از دندان های شما قالبگیری می شود.

شما می توانید به رنگ دلخواه متناسب با رنگ پوست و فرم صورت خود از رنگ طبیعی تا رنگ سفید یخچالی انتخاب کنید.

پس از قالبگیری لابراتوار با روش های تخصصی و پیشرفته و با کمک دستگاه های فوق حرفه ای این کاور برای دندان را می سازد.

چند روز بعد، پلاک شما آماده تحویل است!

عمر اسنپ آن اسمایل چقدر است؟

عمر کامپوزیت متحرک دندان کاملا به نحوه استفاده شما بستگی دارد، ممکن است شخصی در روز اول به دلیل استفاده نادرست آن را بشکند ولی فرد دیگری با استفاده صحیح و رعایت اصول بهداشتی پلاک خود را تا 6 سال استفاده کند.

یادتان باشد که حتما به صورت مرتب پلاک خود را شست و شو دهید.

از خمیردندان استفاده نکنید و اگر پلاک آلوده شد، از مایع دستشویی رقیق استفاده کنید.

جنس اسنپ آن اسمایل از چیست؟

اسنپ اسمایل از استیل رزین کریستالیزه ساخته می شود. این ماده که در ساخت کابین هواپیما هم به کار می رود در عین سبکی ، مقاوم هم هست و می توان آن را در ضخامت کم ساخت.

چطور اسنپ آن اسمایل را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن این کاور دندان، باید پس از درآوردن از دهان، ابتدا آن را با آب بشویید. سپس با مسواکی که موهای نرم دارد soft یا extrs soft و صابون مایع آن را کاملا بشویید. استفاده از خمیردندان توصیه نمی شود. چرا که ذرات ساینده دارد و ممکن است روی کاور دندان خش بیندازد.

قیمت اسنپ آن اسمایل چند است؟

قبلا اسنپ اسمایل، قالبگیری و در خارج از ایران ساخته می شد. اما هم اکنون کاور دندان در ایران، در دسترس قرار گرفته است. مهمترین فاکتور های موثر بر قیمت اسنپ آن اسمایل دندان، مهارت پزشک و لابراتوار سازنده آن است.

هزینه اسنپ آن اسمایل با توجه به نوسان هر روزه متریال متفاوت است. اسنپ آن اسمایل دندان قیمت حدود سه و نیم میلیون تومان برای هر فک دارد. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری داشته باشید، می‌توانید با شماره‌های مطب ما تماس بگیرید: 02126423103 و 02126423207

ما به همه سوالات شما پاسخ می‌دهیم.