با شیوع و همه گیری کرونا، سبک زندگی بشر دستخوش تغییرات شدیدی شد. در ابتدا شیوع کرونا برای ماه ها، درصد بالایی از افراد، سفرهای خود را لغو کردند و تا مدت ها سفری در کار نبود. اما، با گذر زمان و حل نشدن کرونا، خیلی از افراد تصمیمی گرفتند به جای لغو کامل انواع سفرهای کاری، درمانی و… شیوه سفر کردن خود را تغییر دهند؛ این تغییر شیوه شامل رعایت دقیق تر اصول دقیق بهداشتی می شد.

یکی از مهم ترین بخش ها درخصوص رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی در طول سفر، مربوط به زمان اقامت در هتل ها می باشد که نیازمند توجه به نکات مختلف می باشد. در ادامه برای دریافت راهنمایی لازم درخصوص انتخاب، رزرو هتل و اقامتی ایمن در دوران کرونا، تا پایان همراه ما باشید.

((نکته مهم: باتوجه به اهمیت و تقاضای بالا برای رزرو هتل در تهران، در این شیوه نامه ی رزرو هتل در دوران کرونا، تاکید ویژه ای بر رزرو هتل های تهران خواهیم داشت))

 

مهم ترین نکته برای رزرو هتل های تهران در دوران کرونا

تهران جز آن دسته از شهرهایی است که ممکن است بنا به دلایل مختلف، سفر به این شهر برای شما پیش بیاید. مواردی مانند سفرهای کاری، سفرهای درمانی و… یا حتی اگر ساکن تهران باشید ممکن است نیاز به رزرو هتل در شهر خودتان (تهران) داشته باشید.

اما، مهم ترین بخشی که تا حد زیادی به ایمنی سفر در دوران کرونا مرتبط می باشد، مربوط به محل اقامت می باشد. انتخاب و رزرو هتلی مناسب که براساس پروتکل های بهداشتی و در شرایط ایمن فعالیت می کند، مهم ترین نکته درخصوص تجربه سفری ایمنی در زمان کرونا می باشد. آنچه که در انتخاب یک هتل مناسب و ایمن به شما کمک می کند، رزرو هتل به صورت آنلاین می باشد. برخی از مهم ترین مزایای رزرو آنلاین هتل در زمان کرونا:

  • میزان ارتباط با افراد دیگر تا حد ممکن کاهش پیدا می کند.
  • پیدا کردن آسان هتل هایی که براساس پروتکل ها فعالیت می کنند.
  • امکان انتخاب هتل ها براساس موقعیت جغرافیایی آن ها.
  • امکان بررسی نظرات مسافران پیشین و اطمینان از رعایت دقیق اصول بهداشتی توسط هتل.

رزرو آنلاین هتل و کاهش ارتباطات

رزرو آنلاین در دوران کرونا باعث می شود رفت و آمد شما کم تر شود و به محض رسیدن به هتل، بدون هیچ معطلی اتاق شما آماده اقامت باشد و تا حد زیادی از ارتباط بیشتر با افراد جلوگیری می شود. مطمئنا کاهش ارتباط و مدت زمان ماندن در لابی هتل، شما را از مواجه شدن با دیگر افراد دور کرده و تاثیر زیادی در افزایش ایمنی سفر شما خواهد داشت.

 

پیدا کردن آسان هتل هایی ایمن و بهداشتی با رزرو آنلاین

در زمان رزرو آنلاین، این امکان برای شما مهیا است که پیش از رزرو قطعی، به صورت کامل هتل را بررسی و از فعالیت هتل بر اساس اصول بهداشتی، اطمینان حاصل پیدا کنید.

برای مثال، تصور کنید می خواهید زمان سفر به تهران، در هتل اوین تهران اقامت داشته باشید. پیش از آغاز سفرتان، می توانید با مراجعه به صفحه رسمی رزرو هتل اوین تهران، علاوه بر مشاهده لیست اتاق ها و سوئیت ها در کنار قیمت رزرو هتل اوین، از فعالیت این هتل براساس رعایت پروتکل های بهداشتی و جزئیات آن آگاه خواهید شد. (لازم به ذکر است، هتل اوین تهران، براساس رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی فعالیت می کند.)

امکان بررسی نظرات مسافران با رزرو آنلاین

تمامی هتل های تهران مانند هتل اسپیناس پالاس، هتل آزادی، هتل استقلال و… در سامانه رسمی رزرو هتل های ایران، دارای صفحه رسمی می باشند. مهم ترین نکته ای که رزرو آنلاین برای شما به ارمغان می آورد، امکان بررسی نظرات مسافران پیشین می باشد.

برای مثال، در زمان رزرو هتل لاله تهران، این امکان برای شما فراهم است که در صفحه اختصاصی این هتل، نظرات و آمار نظرسنجی از مسافران پیشین را مطالعه کنید و از نحوه عملکرد این هتل آگاه شوید. (لازم به ذکر است، هتل لاله تهران، جز هتل هایی است که تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی در خصوص بیماری کرونا را به طور کامل بررسی می کند.)

 

امکان انتخاب هتل، براساس موقعیت جغرافیایی

بسیاری از سفرهای انجام شده به تهران، بنا به دلایل کاری، درمانی و مشابه این ها می باشد. پس کاهش زمان رفت و آمد از محل اقامت تا مقصدهای موردنظرتان، می تواند تا حد زیادی ضریب ایمنی سفر شما را افزایش دهد.

برای مثال، زمان رزرو آنلاین هتل استقلال تهران با صفحه رسمی رزرو این هتل، شما می توانید موقعیت دقیق آن را روی نقشه و فاصله هتل استقلال تا مهم ترین نقاط تهران و فرودگاه و… را بررسی کنید و از مناسب بودن انتخاب و رزرو این هتل اطمینان حاصل کنید. این درحالی است که در صفحه هتل استقلال می توانید به قوانین هتل در زمان کرونا، قیمت رزرو هتل استقلال، نظرتان مسافران پیشین و… به طور کامل دسترسی داشته باشید.

رزرو هتل و مسافرت در زمان کرونا

به عنوان نکته پایانی، در زمان فعلی و همه گیری کرونا، تا حد امکان از انجام سفرهای غیر ضروری پرهیز کنید. اما، صورت وجود دلایل مختلف برای انجام یک سفر، شما می توانید با انتخاب صحیح یک اقامتگاه کاملا بهداشتی، اطمینان خاطر  داشته باشید و در این راه رزرو آنلاین هتل، می تواند کمک و راهنمای ویژه ای در این خصوص باشد.

درخصوص رزرو آنلاین و ایمن هتل های تهران در قسمت بالا می توانید با کلیک روی نام هر یک از هتل های استقلال، هتل اوین و هتل لاله، به صفحه رسمی رزرو هر یک مراجعه و علاوه بر مشاهده لیست قیمت رزرو هتل، نظرات مسافران پیشین را بررسی و با اطمینان کامل درخصوص رعایت پروتکل های بهداشتی، هتل دلخواهتان را در شهر تهران به آسانی رزرو کنید.