گروه ترجمه/الهه زارعی: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و شیوع ویروس کرونا باید با مصرف میوه و سبزی های تازه سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کرد که در این بین 7 میوه وجود دارند که می توانند در مصونیت شما در برابر بیماری ها در فصل سرما بیشتر کمک کنند.

به گزارش ان‌دی‌تی‌وی، تقویت سیستم ایمنی بدن در پاییز و زمستان با توجه به شیوع سرماخوردگی، آنفلوانزا و به ویژه ویروس کرونا در سال جاری باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. خوشبختانه، تنوع جالب میوه ها در این فصل کار شما را راحت تر می کند. نمی توان انکار کرد یکی از بزرگ ترین چالش های سال جاری ایجاد ایمنی بدن است، بنابراین از آب میوه طبیعی گرفته تا چای سبز و هر آنچه که برای جلوگیری از عفونت موثر است را باید در برنامه غذایی خود گنجاند.

در حال حاضر با تغییر فصل و شیوع ویروس کرونا در یک مقطع حساس قرار گرفته ایم. هوای دلپذیر قطعا لذت بخش است، اما خطر بیماری های فصلی مانند سرماخوردگی، آنفولانزا و کرونا را که از آن آگاهی کافی داریم نیز به همراه دارد، بنابراین دقت در برنامه غذایی می تواند نتایج مطلوبی را برای مصونیت از این بیماری ها به همراه داشته باشد. خوشبختانه، فصل پاییز و زمستان با تنوع میوه های جالب و سالم روبرو هستیم که می تواند در تقویت سیستم ایمنی ما را کمک برساند. در بین این تنوع 7 نوع از میوه ها می توانند به تقویت سیستم ایمنی ما در فصل سرما کمک بیشتری کند که این گروه عبارتند از: گوآوا یا امرود، گلابی، پرتقال، سیب، لیموشیرین، آلو قرمز، انار.