با ما همراه باشید تا بیشتر از این طرح هیجان انگیز بدانید . طاها مخفف عبارت ، طرح اقتصادی همراه آرش است . در سال های اخیر و در پی افزایش قیمت  تمام شده مسکن و کاهش قدرت خرید بخش زیادی از مردم به واسطه رکود و تورم  و از طرفی کاهش عرضه ی مسکن از سوی دولت و بخش خصوصی ، تقاضای واقعی مسکن با کاهش مواجه شد . این در حالی بود که نیاز به مسکن همواره سیری صعودی داشته است و ارزش پول افرادی که نقدینگی اندکی داشتند و قادر به سرمایه گذاری در بخش مسکن نبودند ، روز به روز کمتر و به نگرانی این افراد اضافه می شد .

واحد توسعه و تحقیق شرکت انبوه سازان آرش پس از صد ها ساعت کار و کارشناسی در مورد انواع مدل های سرمایه گذاری در بخش مسکن و امکان سنجی آن که از سال 1397 آغاز شد ، توانست به مدلی اجرایی دست پیدا کند و به دنبال آن برای اولین بار در کشور و در راستای پوشش نیاز و تقاضا برای خرید ویلا مخصوصا در خرید ویلا زیباکنار ، با سرمایه های خرد ، طرح ” طاها ” را در فروردین 99 در شهرک های مسکونی ویلایی آرش در منطقه زیباکنار استان گیلان اجرایی کند .

با ثبت نام در این طرح که به طور اختصاصی و برای اولین بار در کشور و با همکاری تیم واحد تحقیق و توسعه شرکت انبوه سازان آرش طراحی و اجرا شد ، هر ایرانی می تواند با خرید تنها یک سهم ( معادل نیم دانگ ) از مجموع کل شش دانگ یک واحد ویلایی با مالکیت مادام العمر ؛ 40  روز در هر سال را طبق جدول زمانی کاملا مشخص و مستقل ، در یک ویلای مبله شخصی از محصولات شرکت انبوه سازان آرش اقامت داشته باشد .

شرکت انبوه سازان آرش

شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی به پشتوانه سال ها تجربه ، فعالیت و اعتبار در حوزه ساخت و ساز ویلای شهرکی و ویلای مستقل زیباکنار و در راستای فعالیت گسترده و هدف مند تر در سال 94 اقدام به ثبت شرکت با عنوان شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی نموده است. شرکت انبوه سازان آرش زیباکنار دارای مجوز اقتصادی از سازمان منطقه تجاری – صنعتی آزاد انزلی است .

زمینه فعالیت های شرکت 

موضوع فعالیت شرکت در چهار چوب قوانین و مقررات منطقه آزاد انزلی عبارت است از :
• صادرات و واردات کالا های مجاز
• فعالیت در کلیه امور بازرگانی داخل و خارج کشور و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی
• اجرای پروژه های مسکونی و خدماتی و گردشگری و مجتمع های مسکونی خدماتی و گردشگری
• اجرای پروژه های مجتمع های اقامتی و توریستی و هتل ها
• سرمایه گذاری و خرید و فروش املاک
• دریافت نمایندگی از موسسات داخلی و خارجی در زمینه های مختلف

 

جوانترین کارآفرینان اشتغالزای کشور           
امین و آرش تقی پور پیش از پایان دهه چهارم زندگی خود موفق شدند تا با شناسائی فرصت های متنوع در زمینه گردشگری و با استفاده از ظرفیت های طبیعی و منابع انسانی کارآمد و بکارگیری مدیریت جهادی طی بیش از 14 سال فعالیت اقتصادی در زمینه رونق و توسعه صنعت گردشگری در منطقه زیباکنار بیش از 85 هزار متر مربع ساخت و ساز در اراضی مسکونی در منطقه زیباکنار را به پایان رسانده و برای بیش از 700 نفر بطور مستقیم و 2000 نفر بطور غیر مستقیم ایجاد اشتغال نموده و گردشگران زیادی را از اقصی نقاط کشور با هدف سرمایه گذاری به منطقه زیباکنار جذب کنند .

دست پیدا کردن به این مهم باعث شد تا برادران تقی پور سه سال متوالی موفق به کسب جایزه کارآفرین برتر ملی و جوان ترین کارآفرین اشتغالزای کشور شوند .

اما دستاورد های پروژه طاها چیست ؟

  • بازارسازی در حوزه گردشگری از طریق بکار گیری ظرفیت های بلااستفاده
  • رونق تولید و عرضه ی مسکن همزمان با رکود عمیق بازار مسکن بدنبال شیوع ویروس کرونا در کشور
  • ایجاد اشتغال گسترده در بخش خدمات از طریق افزایش پوشش مدت زمان اقامت در فصول پائیز و زمستان
  • جذب نقدینگی سرگردان و هدایت آن به سمت حوزه گردشگری
  • رونق اقتصاد گردشگری در منطقه و استان و ترویج گفتمان ” مالکیت متناوب “
  • پوشش بیش از 120 مالک در چندین واحد ویلایی از استان های البرز ، تهران ، قزوین ، اصفهان ، زنجان ، شیراز ، آذربایجان ، مازندران و …

 

برای اطلاع بیشتر از طرح طاها کافیست ” طرح طاها آرش ” را در گوگل سرچ کنید