آشنایی با زوپ

حتما برای شما هم پیش آمده است که به سوال پزشکی برخورد کنی اما امکان مراجعه به پزشک و مطرح کردن آن را به دلایل مختلف مانند هزینه‌های بالای ویزیت، ترافیک، گرما و یا سرمای هوای و… نداشته باشید.

 

راه حل جایگزین شما چیست؟ بعضی افراد در چنین شرایطی ترجیح می‌دهند با جست‌و‌جو کردن در فضای مجازی و یا گوگل پاسخ سوال خود را پیدا کنند که این روش در صورتی که اطلاعاتی در رابطه با سوال خود و یا نحوه‌ی صحیح جست‌وجو نداشته باشند ممکن است شرایط را بدتر کند و حتی در مواردی باعث به وجود آمدن مشکلاتی به مراتب بدتر شود. دسته‌ای دیگر از افراد سوال خود را یادداشت می‌کنند تا زمانی که به پزشک مراجعه می‌کنند همراه با سوالات دیگرشان از وی بپرسند این مورد نیز ممکن است ایجاد مشکل کند به طوری که اگر سوال شما علائمی از بیماری خاصی باشد باعث می‌شود تشخیص و درمان بیماری به تعویق بی‌افتد. حال راه و چاره چیست؟ ما به شما می‌گوییم.

مشاوره آنلاین زوپ

اپلیکیشن زوپ این امکان را فراهم کرده است تا افراد بتوانند به صورت آنلاین و از راه دور ویزیت شوند و با پزشک خود ارتباط برقرار کنند. زوپ قابل استفاده برای همه است. یکی از اهداف زوپ فراهم کردن امکانات پزشکی برای همه‌ی افراد جامعه است به طوری که دیگر لازم نباشد برای ویزیت شدن توسط پزشک دلخواهتان از شهری به شهر دیگر بروید و بدون محدودیتی در زمان و مکان با پزشک متخصص ارتباط برقرار کنید. این ویزیت آنلاین بوده و می‌تواند بنا به میل کاربر به صورت تصویری و یا متنی باشد.

مزایای زوپ

هر اپلیکیشنی با هدف رضایت کاربر و ارضای نیازهای او به وجود می‌آید زوپ نیز از این قاعده مستثنی نیست و سعی دارد با حداکثر قابلیت‌ها به رفع نیازهای پزشکی کاربران خود بپردازد. از جمله مزیت‌های زوپ:

 • امکان ویزیت آنلاین به صورت متن و یا تصویر را برای کاربر فراهم می‌کند.
 • کاربر این توانایی را دارد که پزشک دلخواه خود را با مطالعه‌ی صفحه‌ی معرفی او انتخاب کند.
 • ۲۳۰۰ پزشک در تخصص‌های مختلف آماده‌ی پاسخگویی و ویزیت کاربران هستند.
 • بدون محدودیتی در زمان و مکان کاربر می‌تواند با پزشک ارتباط برقرار کند.
 • با کاهش رفت و آمد به مطب پزشک و انتظار در صف‌های طویل نوبت‌دهی امکان صرفه جویی در زمان فراهم می‌شود.
 • تعرفه‌های ارزان زوپ در مقایسه با تعرفه‌های ویزیت حضوری بسار به صرفه‌تر است.
 • زوپ این قابلیت را ایجاد کرده است که وجه ویزیت در صورت عدم رضایت کاربر و یا لزوم مراجعه حضوری با تشخص پزشک عودت شود.

نوبت دهی آنلاین زوپ

یکی از پرطرفدارترین امکانات پزشکی از راه دور دریافت نوبت حضوری است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت getzoop.com و انتخاب گزینه‌ی نوبت دهی آنلاین وارد صفحه‌ای شوید که در آن پزشکان بنا به تخصص خود دسته بندی شده‌اند. پس از انتخاب گروه تخصص مورد نظر لیستی از پزشکان متخصص در آن زمینه برایتان نمایان می‌شود که شما می‌توانید با مطالعه‌ی صفحه‌ی معرفی هرکدام نزدیک‌ترین پزشک به معیارهای خور را انتخاب کنید و نزدیک‌ترین زمان آزاد او را رزرو کنید.

مشاوره آنلاین متخصص زنان

تخصص زنان شاخه‌ای از علم پزشکی است که به مشکلات و بیماری‌های مربوط به زنان و دستگاه تناسلی آنان می‌پردازد. به طور کلی مواردی مانند پریود و باروری، بیماری‌های مقاربتی، اختلالات هورمونی، بارداری و زایمان، بیماری‌های دستگاه تناسلی زنان، سرطان سینه، ناهنجاری‌های مادرزادی دستگاه تناسلی، اختلالات سیتولوژی، حامگی خارج از رحم، اندومتریوز، فیبرم رحم، بیماری‌های التهابی لگن، مشکلات مربوط به لگن، بی اختیاری در ادرار و مدفوع و مسائلی از این در حوزه تشخیص و درمان متخصص زنان است.

جراحی زیبایی زنان زوپ

یکی از شاخه های پزشکی زنان جراحی زیبایی زنان و یا cosmctic gnecology است. جراحی‌هایی مانند تنگ کردن واژن (پرینورافی)، کوچک کردن لبه‌های خارجی واژن (لابیاپلاستی) و تزریق چربی در لابیا ماژور و واژن مربوط به پزشکان جراحی زیبایی زنان می‌شود.

مشاوره آنلاین متخصص زنان در اپلیکیشن زوپ با چهار زیر مجموعه نمایان است.

 • بیماری‌های زنان
 • نازایی
 • سرطان‌های زنان
 • جراحی زیبایی زنان

که هر کدام پزشکان متخصص خود را دارد که کاربر می‌تواند با مراجعه به گروه مد نظر پزشک خود را انتخاب کند.

کد تخفیف 30 درصدی ویژه کاربران دکتر سلام : شما می توانید در صورتیکه اپلیکیشن زوپ را تا یک هفته از زمان انتشار این پست نصب کنید به مدت 1 ماه از کد تخفیف سی درصدی zoop30 برای مشاوره های آنلاین زوپ با تمام پزشکان آن استفاده کنید.