tea_600x450

همانطور که  اطلاع دارید انواع چای در همه دنیا  برای آرامش زمان شب و خوابیدن به کار می رود اکنون این پرسش مطرح می شود که باید چای را چطوری بنوشیم  تا اثر زیادتری را در آرامش شخص داشته باشد؟
گیاه دارچین بسیار گرما‌آور و پر انرژی است و بسیار درمان گر اما در هنگام شب میزان دارچینی که صرف می شود قابل هضم نیست و یا مدت زمان زیادی را برای هضم شدن نیاز دارد. هنگام شب مصرف دارچین تمام اعضای درونی بدن را به کار میگیرد وسخت به فعالیت میدارد در حالی که شب هنگام باید بدن انسان بسیار آرام باشد و بدون هیچ درگیری خاصی به‌ارامش خود ادامه دهد از این رو مصرف چای با دارچین کار بسیار اشتباهی در هنگام شب است. شما می توانید در هنگام شب چای آویشن استفاده کنید که مقدار آرامش را افزایش می دهد.
خیلی از فارد وقتی در جاده رانندگی می کنند چای را همراه با دارچین می نوشند که این کار میزان اظطراب و هیجان آنها را افزایش می دهد. سعی کنید تا چای را به تنهایی مصرف کنید و با فاصله های مختلف چای را بنوشید تا مشکلی از نظر هضم برای شما به وجود نیایید. چای سبز بهترین چای شناخته شده در دنیاست که درمانگر بسیار عالی برای بسیاری از بیماری ها به شما می آید.

منبع-http://banoofa.com