آیا شما برای داشتن “چشم روباهی” مشهور هزینه می کنید؟ 500 پوند هزینه درمان برای استفاده از نخ برای بلند کردن ابروها و گوشه چشم است که انجام آن فقط30 دقیقه طول می کشد.
به گزارش دیلی میل، یک جراح زیبایی نشان داده است چگونه یک روش درمانی ظریف برای برداشتن ابرو برای شبیه سازی چشمان خود به چشمان روباه 15 برابر افزایش یافته است زیرا سیستم رزرو وی پس از کاهش محدودیت ها و قرنطینه در این ماه فعال شده است.

دکتر مهسا سالکی، بنیانگذار کلینیک زیبایی “SAS Aesthetics” به پیشگامی در جراحی معروف به “چشم روباهی” کمک کرده است، یک روش کم تهاجمی و غیر جراحی باعث بالا بردن ابروها و گوشه های خارجی چشم شما می شود. جراحی با هزینه 500 پوند از بخیه های قابل جذب برای ایجاد چشمان بادامی شکل با دم ابرو برداشته شده استفاده می کند و هدف از آن این است ابروی برداشته شده و چشمان کشیده ای را به زنان تحویل می دهد. این کار فقط نیم ساعت طول می کشد و در کمتر از زمان ممکن بهبود می یابد.

بیشتر بخوایند: ارتودنسی چیست و چگونه به شما کمک می کند؟

دکتر سالکی نشان داد بسیاری از مراجعه کنندگان می خواهند از چشم های کشیده جوانانی مانند کایلی و کندال جنر و بلا حدید الگو بگیرند. وی گفت: از زمانی که من این روش را در ژانویه معرفی کردم، درمان چشم روباهی در کلینیک ما بسیار مشهور شده است. با این حال، به دنبال قرنطینه، این امر به یکی از تنها روش های درمانی تبدیل شده است که به نظر می رسد مشتری درخواست می کند. از زمان فعال شدن سیستم رزرو ما در این ماه، تقریبا 15 برابر افزایش رزرو برای انجام کار زیبایی مربوط به چشم روباهی داشته است. مانند بسیاری از کارهای زیبایی فعلی رسانه های اجتماعی نقش مهمی برای گرایش افراد به انجام آن دارند. درمان چشم روباهی خود چیزی است که بسیاری از مشتریان ما قبلا با آن روبرو نشده بودند، اما تاثیری که ایجاد می کند چیزی است که مدتی است با نحوه آرایش آرزوی خود را برآورده می کنند.
وی ادامه داد: این 30 دقیقه درمان می تواند چشم ها را کشیده تر و ابروها را بلندتر کند و پلک فوقانی را باز کند. مشتریان ما دوست دارند در 30 دقیقه چنین نتیجه ای حاصل شود. ثابت شده است این روش درمانی در بین طیف وسیعی از افراد محبوب است. از تاثیرگذاران جوان اینستاگرام که می خواهند جدیدترین درمان های زیبایی مانند مدل های فوق العاده بلا حدید و کندال جنر برای ظاهری بهتر انجام دهند تا زنان مسن تر که به دنبال گزینه ای مناسب برای مبارزه با چشم های پف کرده و پلک های افتاده هستند.

درمان چشم روباهی چگونه کار می کند؟

این روش خود شامل تزریق بی حسی موضعی بالای ابرو و قرار دادن بخیه پلی دیوکسانون زیر پوست از طریق یک سوراخ است. بخیه با کمترین عوارض، حل می شود و چین و چروک پوست و علامت سوزن طی 3 تا 10 روز کاملا بهبود می یابد و یک لیفت طبیعی را پشت سر می گذارد. هزینه انجام عمل زیبایی چشم روباهی به طور متوسط بین 500 تا 750 پوند است و نتایج آن تا یک سال ماندگاری دارد.

چه تفاوتی با عمل جراحی دارد؟

درمان چشم روباهی هیچ تغییری دائمی در صورت شما ایجاد نمی کند و مانند بلفاروپلاستی بخشی از پلک برداشته نمی شود. در صورت تمایل به انجام تغییر ات می توانید آن را پس از درمان تطبیق دهید. وی در توصیف چگونگی درمان، ادامه داد: این درمان پزشکی باید توسط پزشک انجام شود از بخیه های جذبی برای بلند کردن گوشه چشم خارجی، همچنین برای افرادی که مایل به بالا بردن همزمان ابروان خود هستند استفاده می شود. با این حال، توجه به این نکته مهم است که درمان می تواند به گونه ای تنظیم شود که ابرو حداقل تغییرات را داشته باشد. این روش درمانی جایگزینی عالی برای جراحی است و در زمانی کمتر از 30 دقیقه قابل انجام است.

وی گفت: برای همه مشتریان روش درمان یکسان است، مواد بخیه جذبی زیر پوست با استفاده از بی حسی موضعی با یک نتیجه فوری وارد بدن می شوند که به یک لیفت طبیعی با متوسط زمان بهبود حداقل یک هفته ای التیام می یابد. نتایج با این وجود متنوع است و می تواند مطابق آنچه مشتری جداگانه دنبال می کند، اصلاح شود.
سالکی افزود: در نهایت آنچه این روند برای ما اثبات می کند این است که مشتریان واقعا گزینه های ایمن، مقرون به صرفه و موثر برای جراحی می خواهند. آنها به طور فزاینده ای در حال تغییر به سمت گزینه های موقت هستند که به استقلال آنها احترام می گذارد تا در صورت تمایل به طبیعی ترین حالت خود برگردند. دکتر مهسا سالکی با مقایسه آن با روش جراحی دائمی مانند بلفاروپلاستی که بخشی از پلک را برش داده و بخیه زده می شود، ادامه داد: قبل از این روش درمانی گزینه های بسیار کمی غیر از جراحی برای بالا بردن ابروها و تغییر شکل چشم و کشیدگی آن استفاده می شده است. این روش درمانی با ایجاد یک لیفت مکانیکی از یک یا هر سه عنصر کانال جانبی چشم، پلک های فوقانی و ابروها به صورت همزمان و بدون یک برش انجام می شود. زیبایی مطلق این درمان این است که نتیجه نهایی به طور کامل توسط مشتری تعیین می شود و در صورت تمایل می تواند بلافاصله تغییر دهد.
دکتر سالکی در مورد چگونگی انجام درمان با اقدامات ایمنی در دوران شیوع کرونا گفت: تمام پروتکل های بهداشتی رعایت می شود و مشتریان حین انجام عمل ماسک می پوشند و اقدامات بهداشتی به طور دقیق دنبال می شود. دو مرحله برای درمان وجود دارد که هر کدام کمتر از 10 دقیقه طول می کشد یعنی ما دستورالعمل های دولت فعلی را که حداکثر زمان 15 دقیقه با فاصله دو متر است را نقض نمی کنیم.

مترجم: الهه زارعی