کالدوم خاردار چیست؟

بهترین کاندوم کدام است؟

کاندوم یکی از محبوب ترین وسایل برای رابطه جنسی است که جهت جلوگیری از بارداری ناخواسته مورد استفاده متقاضیان قرار میگیرید. استفاده از کاندوم دلایل دیگری دارد برای مثال اگر خدایی نکرده یک فرد چه من چه زن دچار بیماری اچ آی وی یا همان ایدز باشد، ممکن است با اولین رابطه جنسی بیماری خود را به فرد دیگر منتقل کند برای همین کسی که میخواهد رابطه جنسی برقرار کند معمولا برای اینکه ریسک نکنه چه برای بارداری ناخواسته چه برای بیماری واگیر دار از کاندوم استفاده میکنه، پیشنهاد میشه به خرید کاندوم آنتی باکتریال فکر کنید زیرا به صورت قطعی از انتقال بیماری جلوگیری میکند. کاندوم یک وسیله از جنس لاتکس است که دارای خاصیت کشسانی بسیار زیاد است طرز کار کاندوم به این گونه است که شما باید کاندوم را روی آلت تناسلیتان بکشید تا مانع خروج آب منی شما شود. نکته بسیار بسیار مهمی که وجود دارد این است که شما حتما باید کاندوم را به درستی روی آلت تناسلی بکشید زیرا اگر کاندوم دچار پارگی یا آسیب دیدگی شود میتواند برایتان دردسر ساز شود. پس مراقب باشد کاندوم در زمان استفاده با هیچ شی تیزی برخورد نکند.

کاندوم چیست؟

به نظر می رسد تا اینجای مطلب کاملامتوجه شدید که کاندوم چیست و چه کاربردی دارد اما با گذشت زمان کاندوم ها هم پیشرفت کردن برای مثال در چند سال گذشته کاندوم های خاردار روانه بازار شدند. اما کاندوم خاردار چیست ؟ کاندوم خاردار یا همان کاندوم های ژله ای در قسمت بدنه خود همان طور که از نامشان پیداست شیار هایی دارند که باعث افزایش لذت جنسی میشوند، تحقیقات نشان داده است که کاندوم های خاردار نقطه جی زنان را بسیار تحریک میکند و به همین دلیل خانوم ها لذت جنسی فراوانی را تجربه خواهند کرد. اما مردان هم باید بدانند در ساختار کاندوم های خاردار موادی وجود دارد که لذت جنسی را تا چند برابر افزایش میدهد، از جمله تاخیری ، افزایش سایز آلت تناسلی، و….. که این مواد میتوانند باعث افزایش لذت در رابطه جنسی شما شوند. یک نکته بسیار جالب در مورد کاندوم خاردار وجود دارد آن هم این است که کاندوم های خاردار هم قیمت مناسبی دارند هم اینکه شما با خرید کاندوم خاردار میتواند 1 ماه از آن استفاده کنید البته توصیه میشود که حداکثر 20 دقیقه هر بار استفاده شود زیرا استفاده بیش از حد از کاندوم خار دار به واژن بانوان آسیب جدی وارد میکند. اگر ما میخواهید نهایت لذت جنسی را تجربه کنید پیشنهاد میشود به خرید کاندوم عروسکی فکر کنید شما میتوانید کاندوم عروسکی را از دیجی کالا خریداری کنید. همچنین خرید کاندوم برقی هم فکری خوبی است.

کاندوم عروسکی چیست ؟

کاندوم عروسکی چیست ؟

کاندوم عروسکی + خرید هم مانند کاندوم های دیگر عمل می کند و تنها تفاوتی که با سایر کاندوم ها دارد فانتزی بودن ظاهرش است. اگر رابطه جنسی در راه است پیشنهاد می شود به خرید کاندوم عروسکی فکر کنید. زیرا فرد مونث با دیدن کاندوم عروسکی شگفت زده خواهد شد. جالب است بدانید این کاندوم به علت اینکه دارای شکل های گوناگونی است یک جور کاندوم خاردار هم به حساب می آید یعنی با خرید کاندوم عروسکی شما با یک تیر دو نشان را میزنید هم کاندوم خاردار هم اینکه کاندوم فانتزی انتخاب نوع کاندوم برای بانوان بسیار مهم است. زیرا خانوم ها هم درست همانند آقایون دوست دارند یک رابطه جنسی عالی را تجربه کنند پس با شما با خرید کاندوم عروسکی میتوانید به شریکتان یک لذت جنسی بسیار خوب را الهام کنید شاید شما با خودتون بگید به علت خاردار بودن و فانتزی بودن ممکنه این کاندوم گران قیمت تر از سایر کاندوم ها باشه، اما یک نکته بسیار جالب وجود دارد که قیمت این کاندوم از سایر کاندوم ها هم ارزان تر است به علتی که این کاندوم ها معمولا به صورت تکی به فروش میرسند و مانند کاندوم های دیگر بسته ای نیستند (البته بعضی از مدلاشون) کاندوم عروسکی طرح قلب یکی از محبوب ترین کاندوم های  عروسکی به شمار میرود به علت اینکه هم زیبایی دارند هم اینکه خاردار به حساب می آیند خرید کاندوم عروسکی digikala

کاربرد کاندوم عروسکی

دلیل استفاده از کاندوم عروسکی این است که هم زیبایی دارد هم اینکه یک کاندوم خاردار به حساب می آید. یک مثال ساده تر، ممکن است برای اولین رابطه خانوم ها دچار ترس یا استرس شده باشند، شکل این کاندوم ها میتواند از استرس و ترس آن ها کم کند، شما با استفاده از کاندوم عروسکی میتوانید فضایی شاد و لذت بخش را در زمان رابطه جنسی ایجاد کنید. از طرفی اگر شما رابطه ای طولانی مدت داشته اید و ایجاد رابطه جنسی برای شما دیگر لذتی ندارد با خرید کاندوم عروسکی digikala میتوانید یک تنوع در رابطه جنسی خود ایجاد کنید که درست مانند روز اول به شما مزه بدهد.

عکس کاندوم خاردار درحال استفاده

تا اینحای مطلب قطعا شما فهمیدن که کاندوم چی هست و به چه دردی میخوره اما بعضب از شما ها ممکنه که بلد نباشید از کاندوم خاردار یا کلا کاندوم به صورت صحیح استفاده کنید و این قضیه بسیار بسیار مهم است زیرا با کوچک ترین اشتباه ممکن است کار بزرگی دست خودتون بدید (بارداری ناخواسته یا دچار شدن به بیماری ایدز) پس حتما به صورت صحیح از کاندوم خاردار استفاده کنید. اما نگران نباشید ما برای شما تصویری در مورد آموزش استفاده صحیح از کاندوم خاردار آماده کرده ایم.

در تصویر بالا اگر مشاهده کنید اموزش مو به مو استفاده از کاندوم را برایتان به تصویر کشده ایم. نکته ای که وجود دارد این است که شما باید طبق همین عکس پیش بروید زیرا همانطور که میدانیم کوچک ترین اشتباه میتواند باعث بارداری ناخواسته یا دچار شدن به بیماری ایدز شود. پس حتما حتما طبق تصویر بالا کاندوم را روی آلت تناسلی تان بکشید. اگر طبق تصویر بالا پیش بروید هیچ مشکلی شما را تهدید نمیکند کاندوم خاردار یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین کاندوم ها است که مورد استفاده متقاضیان قرار میگیرد. شما میتوانید کاندوم خاردار را از تمامی داروخانه های معتبر کشور یا از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید.

خرید کاندوم خاردار دیجی کالا