بیمه تکمیلی یکی از بزرگ‌ترین امکانات بیمه‌ای است که بیشترین میزان خسارت را پرداخت می‌کند. به همین دلیل روزانه مجموعه‌ها، شرکت‌ها و افراد بی‌شماری به دنبال استفاده از خدمات بیمه تکمیلی هستند. اما در این بین برای مردم همیشه یک دغدغه و نگرانی وجود دارد که بهترین بیمه تکمیلی را با توجه به انواع و پوشش‌دهی بیمه‌ها چگونه انتخاب کنند. طبق بررسی‌های متعددی که از بیمه‌شوندگان انجام شده است موارد متعددی مانند طرح‌ها یا دوره انتظار بیمه تکمیلی از ویژگی‌های مهم یک بیمه تکمیلی بوده‌اند. در ادامه این مطلب شرایط بهترین بیمه تکمیلی از نگاه مردم را به‌صورت کامل‌تر بررسی می‌کنیم.

پوشش بیمه تکمیلی، مهم‌ترین عامل در انتخاب یک شرکت بیمه خوب

یکی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب بهترین بیمه تکمیلی از نگاه کاربران، پوشش بیمه است. یک بیمه تکمیلی مناسب هزینه درمان بیماری‌های متعددی را تحت پوشش قرار می‌دهد. برای مثال هزینه انجام عمل‌های عیوب انکساری چشم، قلب و مغز، پیوند ریه و کبد، دندانپزشکی، درمان سرطان و درمان ناباروری از مهم‌ترین بخش‌های تحت پوشش بیمه‌های تکمیلی به شمار می‌روند.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که بیمه‌ تکمیلی دارد این است که برای دریافت خدمات بیمه نیازی به ارائه لیست و ثبت نام از طرف مجموعه‌ها و سازمان‌ها نیست. اعضای یک خانواده در قالب یکی از طرح‌های بیمه به نام بیمه درمان تکمیلی خانواده قادر به استفاده از مزایا و امکانات بیمه هستند. بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی گروهی نیز از انواع بیمه تکمیلی هستند که شرایط ارائه خدمات متعدد و متنوعی دارند.

دوره انتظار بیمه تکمیلی، بیمه تکمیلی انفرادی بدون انتظار پرطرفدارترین نوع بیمه

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در انتخاب بیمه‌گذار باید به آن توجه کنید دوره انتظار بیمه تکمیلی است. در دوره انتظار، شرکت‌های بیمه هیچ تعهدی برای پرداخت هزینه‌های درمانی ندارند. به همین دلیل افراد بسیاری به دنبال پیدا کردن بیمه تکمیلی انفرادی بدون انتظار هستند. مدت دوره انتظار عاملی مهم در شناخت بهترین شرکت بیمه‌ است. به‌یاد داشته باشید دوره انتظار به بیمه گروهی تعلق نمی‌گیرد. اما در بیمه درمان تکمیلی خانواده و بیمه انفرادی با توجه به پوشش بیمه و نوع ریسک سنجی، دوره انتظار وجود دارد و فقط در زمان تمدید بدون هیچ فاصله‌ای خدمات ارائه می‌شود.

قیمت و شرایط پرداخت بیمه تکمیلی برای همه مناسب است

در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی قیمت و شرایط بیمه تکمیلی اهمیت بسیاری بالایی دارد. شرکت‌های بیمه‌ در تعیین قیمت بیمه‌ها تنوع بالایی را در نظر گرفته‌اند. به همین دلیل هر فردی با توجه به میزان بودجه و قدرت مالی خود می‌تواند یکی از طرح‌های بیمه را انتخاب کند. اما شرکت‌هایی که با محدودیت قیمت و طر‌ح‌های بیمه قدرت انتخاب مردم را کم کرده‌اند جزو بهترین خدمات‌دهنده‌های بیمه تکمیلی در لیست نظرسنجی‌های انجام شده قرار نمی‌گیرند.

علاوه‌بر بیمه‌های تکمیلی درمانی، بیمه‌های خدماتی مانند بیمه باربری و بیمه آتش‌سوزی نیز شرایط پرداخت و قیمت متنوعی دارند. در بیمه‌های باربری و آتش‌سوزی با توجه به میزان قیمت می‌توان اموال خود را تا حد قابل توجهی بیمه‌ کرد. یا اینکه اگر شرایط پراخت بیمه تکمیلی، باربری یا آتش‌سوزی به‌صورت اقساط و ماهانه امکان‌پذیر باشد افراد بیشتری می‌توانند از چنین امکانی استفاده کنند.

تعهدات بیمه تکمیلی، انتخاب بهترین بیمه تکمیل درمانی را با بیشترین سقف تعهد

تعهدات بیمه‌گذار مهم‌ترین اصل و فاکتور در انتهای بهترین بیمه تکمیلی از نگاه مردم بوده است. تعهدات شرکت‌های بیمه در زمان بیماری یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیمه تکمیلی به شمار می‌رود. به بیان دیگر هر چه میزان و تنوع تعهدات بیشتر باشد هزینه‌ای که دریافت می‌شود بیشتر خواهد بود. همچنین تعهدات بیمه‌گذار به میزان پوشش بیمه‌ای نیز ارتباط مستقیم دارد. بیمه شدگان با توجه به نیاز خود و با بررسی تعهدات شرکت‌های بیمه می‌توانند بهترین بیمه تکمیلی را برای کارکنان، خود و اعضای خانواده انتخاب کنند.

بهترین بیمه تکمیلی را از بیمه آسماری بخرید

در این مطلب درباره شرایط بهترین بیمه تکمیلی از نگاه مردم و بیمه‌شدگان صحبت کردیم. فاکتورهایی مانند تنوع پوشش، قیمت، شرایط پرداخت و تعهدات بیمه‌گذار تاثیر بسزایی در انتخاب نوع و شرکت بیمه تکمیلی دارند. بیمه آسماری یکی از شرکت‌های بزرگ بیمه است که علاوه‌بر تنوع پوشش، قیمت مناسب و تعهدات، تحت حمایت بیمه SOS نیز قرار دارد. بیمه آسماری با کمک بیمه SOS با بیش از 300 مرکز درمانی در سراسر کشور قرارداد دارد. با کمک بیمه تکمیلی آسماری خدمات قابل مقایسه‌ای نسبت به سایرین در زمان بیماری یا حوادث غیر مترقبه دریافت خواهید کرد.

چنانچه سوالی درباره شرایط بیمه تکمیلی از جمله قیمت، شرایط پرداخت، سقف تعهدات یا پوشش‌های مختلف دارید با شماره تلفن ۰۲۱ – ۴۳۴۱۷ تماس بگیرید. کارشناسان بیمه آسماری آماده پاسخگویی به سوالات شما در حوزه بیمه‌های تکمیلی درمانی و غیره هستند.