دکتر مهدی سمیعی، دندانپزشک، جراح و ایمپلنتولوژیست، و عضو جامعه دندانپزشکان سوئد، متولد تهران است و تحصیلات خود را در ایران، آلمان و سوئد گذرانده است.

دکتر مهدی سمیعی درباره بیوگرافی و کودکی خودش می گوید: شاید از معدود آدم هایی هستم که به شغلی مشغول شده ام که از کودکی رویایش را داشتم و در انشاهای مدرسه از آن همیشه درباره شغل پزشکی می نوشتم.

در دوران دبیرستان پرجاذبه ترین درس ها برایم زیست شناسی و فیزیک بود و از همان موقع می دانستم که گرایش ام به علوم پزشکی است و به خصوص شیفته دندانپزشکی بودم و همیشه در آرزوهایم شغل آینده ام را دندانپزکس می دیدم  خودم را در لباس یک دندانپزشک می دیدیم.

دکتر مهدی سمیعی بعد از اتمام تحصیلات دوره دبیرستان ایران را به مقصد آلمان ترک کرد. ولی از آنجایی که دانشگاه های دندانپزشکی کشور سوئد بالاترین رتبه های دندانپزشکی دنیا را دارد بعد از مدتی عازم سوئد شد.

 

دکتر مهدی سمیعی درباره تجربه شخصی شان از دوران دانشجویی خارج از کشور این گونه می گوید: سال های نخست اقامت من در اروپا مصادف با انقلاب شد و سپس جنگ ایران و عراق آغاز شد. دوره ای که به دلیل مشکلات ناشی از تحریم و جنگ ارتباط مالی ایران با خارج قطع شده بود و در نتیجه مدت های طولانی امکان ارسال پول برای دانشجویان خارج از کشور وجود نداشت. ماه های ابتدایی درس خواندن برای دانشجویان خارج از کشور در شرایطی می گذشت که گاهی حتی  تهیه غذا برای آن ها به سختی امکان پذیر بود. دوره بعد از آن هم، درس خواندن همراه بود با ساعات طولانی کار در هفته …..

با همه این ها دوران لذت بخش تحصیل در دانشگاه لوند شهر مالمو، که یکی از بهترین دانشگاه های دندانپزشکی دنیا است، از خاطره انگیزترین سال های زندگی من حساب شد.

سپس در پایان تحصیل، دکترمهدی سمیعی با رتبه ممتاز از دانشگاه فارغ التحصل شد و در شهر مالمو شروع به کار کردند. سپس تا حدود شش سال بعد در همین شهر مشغول خدمات دندانپزشکی بود.

همه می دانیم که علم مدام در حال تکمیل و به روز شدن است. دکتر مهدی سمیعی جز پزشکانی است که همیشه علم خود را به روز می کند و طی تمام این سال ها و تاکنون به طور مداوم مشغول گذراندن انواع دوره های تکمیلی در شاخه های مختلف دندانپزشکی بوده است.

دکتر مهدی سمیعی دوره های پیشرفته  ایمپلنت و اخذ مدارک تخصصی خود را از  کشورهای سوییس، کره جنوبی، امریکا در این زمینه تحت نظارت اساتید برجسته دنیا کسب کرده است و تبدیل به پزشکی مجرب در زمینه کار خود شده است.همچنین انواع دوره های زیبایی مانند لمینت و کامپوزیت و دریافت مدارک معتبر این شاخه ها در کشور سوئد و ایران از افتخارات حرفه ای ایشان محسوب می شود.

دکتر مهدی سمیعی در حال حاضر در دو مطب خود در تهران مشغول فعالیت هستند و بیشترین تمرکز را در زمینه ایمپلنت، ایمپلنت دیجیتال و جراحی های مربوط به این شاخه و همچنین طراحی لبخند با روش های لمینیت و ونیر کامپوزیت دارند.

همان طور که می دانید امروزه با پیشرفت های فوق العاده دندانپزشکی در شاخه های مختلف به خصوص تکنیک های ایمپلنت جهت جایگزین کردن دندان های از دست رفته، این روش دندانپزشکی مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و به روز بودن و تسلط به آخرین دستاوردهای ایمپلنت دندان برای درمان بیماران بسیار ضروری است.

همینطور استفاده از آخرین تکنیک های تخصصی برای زیبایی دندان و اصلاح خط خنده اخیرا مورد توجه قشر زیادی از مردم قرار گرفته و زیبایی دندان ها از اصول و استانداردهای مهم و مورد توجه شده است.

دکتر مهدی سمیعی، دانش آموخته دکترای دندان پزشکی از دانشگاه مالمو در سوئد، یکی از معتبرتربن دانشگاههای دندانپزشکی دنیا است که با تجربه زیاد خود شما را به خواسته دلخواهتان می رساند. او با حدود ۲۵ سال سابقه در حرفه دندان پزشکی، ایمپلنت و ایمپلنت دیجیتال، زیبایی دندان و درمان های ترمیمیِ تخصصی، تجربیات خود را در قالب یک مرکز درمانی تخصصی جمع آوری کرده است.

مرکز درمانی دکتر سمیعی دارای بخش های مختلف ایمپلنت، ترمیم و زیبایی دندان، ارتودنسی و دندانپزشکی کودکان است.

در این مرکز خدمات پوست و زیبایی از قبیل لیزر، آراف، میکرونیدلینگ، تزریق ژل و فیلر، و فیشیال و جوانسازی و مراقبت های ویژه پوست توسط یک گروه شامل پزشک و کارشناسان باسابقه پوست و مو هم ارائه می شود.پس با توجه به تمامی موارد بالا شما می توانید با خیالی آسوده خود را به دستان مجرب دکتر مهدی سمیعی بسپارید.

شعار تیم دکتر مهدی سمیعی این است: ما در کنار مجرب ترین دندانپزشکان در محیطی با استانداردهای روز ایران و جهان در راستای بهبود کیفیت سطح درمان و سلامت جامعه تلاش می کنیم.

آدرس مطب دکتر مهدی سمیعی :

مطب ۱: اندرزگو، بلوار کاوه، بالاتر از دولت

ابـــتــدای بـــــهار جـــنوبی، پـــلاک ۲، واحـــد ۶

تلفن: 22648678-021 | 26640962-021

مطب ۲: خـیــابـان مـطـهــری، خـیــابـان جــم

روبــروی بـیــمـارســتـان جــم، کــوچـه نــظـری

پــلاک ۵۰، سـاخــتــمــان زهــره، طـبـقـه دوم

تلفن: 88300177-021 | 88864249-021

برای اطلاعات بیشتر به لینک ضربه بزنید:

https://www.alodoctor.com/profile/doctor/%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%D9%85%DB%8C%D8%B9%DB%8C/