تقویت سیستم ایمنی بدن

همه ما اهمیت داشتن سیستم ایمنی قوی را به خوبی درک کرده ایم. در این بیماری همه گیر همه افراد به دنبال راه هایی برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود هستند تا از ابتلا به ویروس کرونا  جلوگیری کنند.

مصرف برخی از مواد غذایی ساده با معده خالی می تواند مصونیت ایجاد کنند. مصرف برخی مواد غذایی با معده خالی بهتر هستند زیرا در این صورت سیستم گوارشی تحت فشار سایر وظایف خود نیست، بنابراین به شما در حداکثر بهره مندی از فواید آن کمک می کند. به گزارش تایمزسوفاندیا، در اینجا فهرستی از خوردن مواد غذایی با معده خالی برای تقویت سیستم ایمنی بدن معرفی شده اند.

سیر

خواص آنتی بیوتیکی و ضد باکتری سیر به شما در جلوگیری از عفونت به طور طبیعی کمک می کند. نه تنها این، همچنین سیر در تنظیم سطح قند خون، بهبود سلامت قلب و درمان سایر مسائل مربوط به ریه موثر است، بنابراین گنجاندن سیر در برنامه صبحگاهی شما را از بیماری های مختلف دور نگه می دارد. یک یا دو غلاف سیر را همراه آب گرم با معده خالی برای بهره مندی از حداکثر فوایدش بخورید.

بیشتر بخوانید:خواص دارویی گیاه آویشن برای درمان بیماری ها

انگور فرنگی

آمله

ویتامین C موجود در آملا که به عنوان انگور فرنگی هندی نیز شناخته می شود برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مناسب است، بنابراین می توانید آن را در آب داغ رنده کرده سپس با معده خای آن را بخورید. مصرف آمله سرشار از آنتی اکسیدان با معده خالی سلامت داخلی بدن را بهبود می بخشد، همچنین به پوست درخشندگی وبه موها براقی می بخشد.

بیشتر بخوانید:همه چیز درباره منفعتهای برگ کاری

عسل

یک قاشق چای خوری عسل با آب گرم با معده خالی برای کاهش وزن، پوست و تقویت سیستم ایمنی بدن معجزه می کند. برای افرودن طعم به آن می توانید آب یک عدد لیموترش تازه را به آن اضافه کنید. این نوشیدنی پر از آنتی اکسیدان به مبارزه با رادیکال های آزاد بدن کمک می کند و خاصیت ضدباکتری این نوشیدنی برای سیستم ایمنی بدن گزینه بسیار مناسبی است.

مترجم: الهه زارعی