cosmetic-dentist-ryde-isle-of-wight-ryde-dental-studio-healthy-teeth

همانطور که  اطلاع دارید چاقی خود به خودی میزان احتمال زیاد شدن  دیابت نوع دو و سکته  قلبی را بالا می برد. چاقی سبب به وجود آمدن اسید ها قسمت  دندان می شود که  بتدریج  باعث آسیب دندان و از بین رفتن پوست و لایه  بالایی آنها می شود. حال باید چطوری  با  لاغری از دندان های خود مراقبت کنیم؟
اگر به تصویر بالا توجه کنید میتوانید به راحتی این روش را در کنید که با مصرف درست میوه جات به راحتی کاهش وزن برای شما عملی خواهد شد. شما با رعایت وعده های غذایی خود با کمترین مقدار میوه هم میتوانید چربی های موجود در بدنتان را از بین ببرید.
میوه چون خود چربی ندارد و هنگامی که در وعده های غذایی میزان سالاد را بیشتر از مواد دیگر تغذیه کنید و در کنار آن از سس و روغن استفاده نکنید می توانید از چربی زیاد دوری کنید.
تا می توانید ورزش کنید و در کنار آن از سبزیجات و میوه جات استفاده کنید تا چربی های بدن با سرعت بیشتری از بین روند تا خبری از دیابت نوع دو یا حملات قلبی و یا پوسیدگی دندان نباشد
با خوردن انواع سبزیجات و میوه جات می توانید گردش خون را در بدن کنترل و بدون هیچ مشکلی به ورش خود در طول روز ادامه دهید. دیابت نو دو و حملات قلبی آسیب های جدی به بدن وارد می کنند و ممکن است انسان در سنین پایین تر با مشکل روبرو سازند

منبع-banoofa