در حال حاضر تنها راه حل دائمی درمان طاسی کاشت موی0 طبیعی می باشد که در کشور ما نیز با توجه به وجود پزشکان متخصص در این زمینه و همچنین پیشرفت های علم و تکنولوژی در کشور به وجود آمده است عمل کاشت مو یا پیوند مو با استفاده از متد های روز دنیا جهت رفع مشکلات متقاضیان داخل کشور انجام می گیرد به طوری که کشور ایران به عنوان یکی از برترین کشورها در این زمینه شناخته می شود.

با توجه به این امر و وجود چندین پزشک متخصص و کلینیک معتبر در سطح کشور رقابت تنگاتنگی به منظور ارائه بهترین درمان های کاشت مو در ایران به وجود آمده است که این موضوع سبب بهبود و ارتقای علم و تکنولوژی شده است. به همین دلیل جهت رتبه بندی کلینیک های کاشت مو ، تیم های تخصصی تصمیم بر بررسی تخصصی کلینیک ها و رتبه بندی آن ها با توجه به میزان رضایت مشتریان و نظرسنجی از متخصصین پوست و مو کشور نموده است تا با انجام این کار هر ساله بهترین کلینیک کاشت مو را از همه نظر انتخاب نمایند.

 

“تهران بیوتی سنتر” بهترین کلینیک کاشت مو و ابرو به انتخاب انجمن پیوند مو

 

اعلام بهترین کلینیک کاشت مو توسط مراکز تحقیقاتی تخصصی حوزه زیبایی در ایران بدین منظور صورت می گیرد که با استفاده از جمع بندی های لازم، متقاضیان انجام کاشت مو را در جهت انتخاب مناسب راهنمایی نماید. با توجه به گزارش های زیر نظر این مراکز که در سال 99 تهیه شده است ، کلینیک درمانی پوست و مو تهران بیوتی سنتر به عنوان بهترین مرکز کاشت موی ایران در سال 1399 انتخاب شد.

استفاده از کادر درمانی مجرب و متخصص و با تجربه بالا در زمینه کاشت مو و همچنین انجام کاشت مو با بالاترین میزان تراکم بر اساس بانک مو ، استفاده از تیم پشتیبانی درمانی حرفه ای، کسب بالاترین میزان رضایت توسط متقاضیان از جمله مهم ترین دلایل موفقیت مجموعه بزرگ درمانی تهران بیوتی سنتر می باشد. انجام چنین تحقیقات و نظر سنجی هایی قطعا سبب ایجاد فضای رقابتی مثبت در میان مراکز پیوند مو می شود که نتیجه نهایی آن افزایش و بهبود کیفی درمان کاشت مو در کشور عزیزمان می شود.

 

انواع متد های کاشت مو در کلینیک های پیوند مو:

به طور کلی کاشت مو در دنیا با سه تکنیک FIT , FUT , DHI انجام می گردد. که تنها روش های معتبر و مورد تایید جامعه جهانی می باشد.

  • کاشت مو به روش FUT
  • کاشت مو به روش FIT
  • کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش FIT و FUT از قدیمی ترین روش های کاشت مو می باشند که امروزه در تمامی کلینیک های تخصصی پوست و مو و دارای مجوز انجام می گردد و از موفق ترین و بهترین تکنیک های کاشت مو می باشند.

کاشت مو به روش FIT  مورد استفاده ترین روش کاشت مو می باشد و این روش به دلیل اثر بخشی بهتر و از آن مهمتر کم عارضه بودن محبوب ترین متد کاشت موی طبیعی می باشد. امروزه این روش شاهد پیشرفت ها در ترکیب با سایر روش ها شده است که انجام آن به وسیله میکروموتور های اتوماتیک بوده که این کار سبب کمترین میزان آسیب به فولیکول مو می شود.

 

کاشت مو به روش DHI

یکی جدیدترین روش های کاشت مو که در سرتاسر دنیا به دلیل نتیجه نهایی مطلوب و کم عارضه ، مورد استقبال قرار گرفته است کاشت مو به روش DHI می باشد. در این روش به مانند تکنیک FIT استفاده از میکوموتورهای بسیار دقیق جهت برداشت گرافت مو ، عدم آسیب به گرافت ها ، سرعت بالای برداشت مو که چیزی در حدود 4 برابر سریع تر از سایر روش ها می باشد ، نتیجه نهایی مطلوب و… اشاره کرد. و تفاوت این تکنیک با تکنیک FIT  در نوع کاشت با پانچ ایمپلنتر است که البته هنوز در نتیجه تفاوت های محسوسی مشاهده نشده و بیشتر برای راحتی متخصص کاشت مو می باشد و به دلیل هزینه بر بودن این تکنیک از این روش کمتر استفاده می گردد.

روش کاشت مو ایده آل چگونه انتخاب می شود؟

اصلی ترین سوال درباره انتخاب بهترین روش کاشت مو در بین متقاضیان پیوند مو این موضوع می باشد. باید گفت که انتخاب روش کاشت مو می بایست طی آزمایش های مورد نظر موی هر فرد و بر اساس بانک موی فرد انتخاب گردد. پزشک متخصص با بررسی تمامی آزمایش ها و همچنین مشورت با متقاضی عمل پیوند مو ، بهترین روش کاشت را برای فرد انتخاب و با استفاده از آن اقدام به درمان کم پشتی مو می نماید. البته همانطور که گفته شد انتخاب روش درمانی بر عهده پزشک متخصص می باشد و تخصص او در زمینه پوست و مو از اهمیت بالایی برای انجام مراحل درمانی برخوردار است.

بهترین کلینیک کاشت مو در ایران

توجه به نکاتی که گفته شد قطعا می توان راهگشای متقاضیان برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو باشد. استفاده از متد ها و تکنولوژی های روز دنیا در کنار بهره گیری از پزشکان متخصص و کادر مجرب کلینیک همگی جز موارد مهم یک کلینیک کاشت مو معتبر می باشد. نکات دیگری که در انتخاب کلینیک مناسب می توان به متقاضیان کمک نماید روش های انحصاری مورد استفاده در این کلینیک ها ، بدست آوردن اطلاعات و نتیجه کاشت مو افرادی که در گذشته این کار را در کلینیک مورد نظر شما انجام داده اند از عواملی هستند که می تواند شما را در زمینه انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو راهنمایی نماید.

بر اساس تحقیقات سالیانه مراکز تخصصی حوزه زیبایی که در زمینه مراکز و کلینیک های کاشت مو انجام می شوند ، بهترین کلینیک های کاشت مو را رتبه بندی می نماید که این کار می تواند در انتخاب بهترین کلینیک موثر باشد. با توجه به تحقیقات صورت گرفته و بر اساس گزارشات انجمن پیوند موی ایران ، کلینیک تهران بیوتی موفق به کسب عنوان برترین کلینیک کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش در سال 99 شد که با توجه به سوابق درخشان این کلینیک و بهره گیری از کادر مجرب ، انتخاب این مرکز به منظور انجام کاشت مو جز بهترین گزینه ها محسوب می گردد.

تلفن تماس: 021-88102746 ، 021-88102745

 

برای دیدن نمونه کارهای فوق العادشان ، پیج اینستاگرامشان را حتما ببینید:

https://instagram.com/tbc._hair?igshid=YmMyMTA2M2Y=