نصب رایگان یک اپلیکیشن ضروری برای همیشه

جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم، جهانی در حال تغییر در همه زمینه‌هاست. جهانی که هر لحظه نیازمند نوعی نگاه تازه‌تر به وضعیت پیرامون است. دنیای پزشکی به دلیل پیچیدگی‌های تخصصی در مواجهه با زندگی امروز، بیش از دیگر موارد زندگی، به بسط و گسترش و دسته‌بندی لحظه‌ای اطلاعات نیازمند است؛ اطلاعاتی که پزشکان محترم را در ارائه خدمات لازم یاری کند. یعنی همان هدفی که مورد نظر بنیان‌گذاران اپلیکیشن پزشکی Medino است.

 

مِدینو، دائره‌المعارف بزرگ آنلاین پزشکی

مِدینو در تعریفی ساده، جهانی از اطلاعات پزشکی است. اطلاعاتی بکر و دسته‌اول که به شکلی تخصصی برای به روز شدن پزشکان و همراهی آنان با علوم روز طراحی شده است. نصب رایگان این اپلیکیشن که به سادگی بر روی گوشی همراه شما میسر است، دروازه‌ای است به سوی همه پیشرفت‌های علمی در تخصص‌های چندگانه علوم دارویی،  درمانی و آزمایش ها.

 

چرا Medino مهم است؟

جهان مدرن، دارای کارکردهایی از سرعت و دقت است که سیستم‌های سنتی قادر به همراهی با آن نیستند. بنیان‌گذاران مِدینو با مطالعه همه‌جانبه اصول و کارکردهای علوم پزشکی، اطلاعاتی لحظه‌ای در اختیار پزشکان قرار می‌دهند که یافتن آن‌ها در قالب مراجعه به کتب و مقالات گوناگون، امری محال و وقت‌گیر و خسته‌کننده است. محتواهای مِدینو که طبق آخرین گزارش‌ها در زمینه پیشرفت‌های علمی در رابطه با طبابت تنظیم شده‌اند،  در هر لحظه و در هر زمان و مکان، یاری‌گر پزشکان در زمینه‌های مختلف تشخیص و درمان هستند.

 

دسترسی آسان بدون فوت وقت

اپلیکیشن مِدینو را می‌توان بهترین دوست و دستیار پزشکان محترم کشور معرفی کرد. اطلاعات این اپلیکیشن که با دقت به‌روزرسانی می‌شوند، مرجعی کامل از اطلاعات پزشکی هستند که مورد تایید بزرگترین اطبای جهان است. پزشکان با نصب این اپلیکیشن، بهترین فرصت را به دست می‌آورند که با رجوع به اطلاعات گسترده و متنوع، روند درمان و چگونگی برخورد با نوع بیماری را تسریع ببخشند. این اپلیکیشن در کنار صدها مطالب آموزشی و تحقیقاتی مدرن، اهدافی کلان را در پیشبرد حوزه سلامت عمومی دنبال می‌کند.

 

امکانات ویژه مِدینو

یکی از امتیازات ویژه بزرگترین مرجع پزشکی آنلاین در ایران، یعنی Medino این است که تاکنون توانسته بخش عمده‌ای از بهترین پزشکان عمومی و متخصص را در رشته های مختلف به سوی خود جلب کند. این اپلیکیشن که هم‌اکنون رکورد همکاری با بیش از ۱۸هزار پزشک را به نام خود ثبت کرده است، خالق ارزش‌هایی تمام و کمال در زمینه فعالیت خود است. این اپلیکیشن معتبر که هم‌اکنون با ساده‌ترین راه‌های ممکن، دستاوردها و اطلاعات پزشکی را ارائه می‌کند، درصدد گسترش فعالیت خود در راستای جذب پزشکان علاقه‌مند دیگر نیز هست. قابل ‌اعتمادترین مرکز محتواهای آموزشی و آخرین دستاوردهای علوم پزشکی، جهان در حال رشد علم طب در اقصی نقاط دنیا را به شکل لحظه‌ای رصد می‌کند و ماحصل این تلاش، ارائه اطلاعات لازم  به پزشکان با هدف تسریع در روند بهبودی بیماران بوده است .

 

محصولات مراقتبی و بهداشتی در مِدینو

یکی از بخش‌های مهم و منحصر به فرد در Medino، معرفی و ارائه اطلاعات ضروری در حوزه محصولات مراقبتی و تاثیرات آنها بر درمان بیماران است. مجموعه اطلاعاتی بی نظیر که رویکردی جدید و کاربردی از این محصولات به جامعه پزشکی عرضه کرده است.

 

پزشک‌یاری و بیماریاری در مِدینو

مِدینو که از نعمت همکاری زبده‌ترین نیروهای بهداشتی و درمانی کشور برخوردار است، در بخش‌های مختلف، سازوکاری ایجاد کرده است که هم به نفع پزشک است و هم به نفع بیمار، بنیان‌گذاری فهمی مدرن از درک متقابل پزشک و بیمار در مواجهه با یکدیگر، مساله‌ای قابل مطالعه است که از دید بنیان‌گذاران Medino، به عنوان یک اصل پذیرفته شده است.

آنها با ارائه اطلاعاتی کاربردی و بسیار آسان، دستیار تخصصی پزشک در امر درمان و انجام خدمات حمایتی به بیماران می‌باشند . کارشناسان با استفاده از اصول روانشناسی پزشک و بیمار، راه‌هایی را برای رسیدن به درمان زودتر پیشنهاد می‌کنند که به زعم بسیاری از پزشکان عضو این اپلیکیشن، در نوع خود بی‌نظیر است.

 

مِدینو از نگاه پزشکان

شیوه تدوین اطلاعات در مِدینو، به جهت رعایت اصول حرفه‌ای و کاربردی، شیوه‌ای است که بزرگترین متخصصان امور درمان و آموزش پزشکی کشور، به شدت تاکنون از آن استقبال کرده‌اند. یکی از متخصصانی که استفاده از مطالب به روزشده Medino را به عنوان امری لازم در امر پزشکی گوشزد می‌کند.

دکتر علیرضا لطفی کیان، دکترای  علوم آزمایشگاهی  است. وی می‌گوید: من مدتی است که درحال استفاده از این اپلیکیشن هستم و می‌خواهم با افتخار آن را به همکارانم معرفی کنم.پیشنهاد من این است که همکارانم در امر تشخیص و درمان حتما از اطلاعات این اپلیکیشن استفاده کنند.

دکتر شراره کشت‌پور، یکی از پزشکان با سابقه کشور نیز ضمن اشاره به این موضوع که استفاده از مِدینو سرعت عمل او را در رسیدن به بهترین راه‌های درمان بیشتر کرده است می‌گوید: این اپلیکیشن، نیازهای مهم من را در کاری وقت‌گیر چون مراجعه به کتب مرجع مرتفع کرده است که این کار علاوه بر کمک به پزشک، راهی تخصصی برای تشخیص و درمان سریع بیماریها نیز هست.

راه دسترسی به اپلیکیشن مِدینوhttps://medinoapp.com

نصب اپ رایگان/اندروید

نصب اپ رایگان/آیفون