اگر دوست دارید در هنگام لبخند زدن، زیبایی دندان های شما نمایان شود، لمینت دندان بهترین روش برای فراهم کردن لبخند زیبا است. لمینت کردن دندان ها یکی از مهم ترین روش های بکار رفته در طراحی لبخند بوده که علاقه مندان بسیاری دارد.

لمینت دندان برای فراهم کردن دندان هایی سفید و مرتب بکار رفته که بصورت یک لایه ی بسیار نازک بر روی دندان بکار می رود. از بین بردن فواصل بین دندانی، اصلاح طول تاج دندان، اصلاح رنگ دندان ها و بسیاری دیگر از موارد از مزایای بکار بردن لمینت های دندانی است.

انتخاب دندانپزشک با تجربه و متخصص برای درمان لمینت بسیار مهم است، اگر بتوانید بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران را با نمونه کارهای قوی در زمینه لمینت برای درمان خود انتخاب نمایید، با اطمینان بالا می توانید دندان هایی زیبا و درخشنده را برای خود فراهم آورید. لمینت دندان با فراهم کردن دندان های زیبا برای افراد، اعتماد به نفس را برای آن ها ایجاد می کند.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان به صورت یک لایه نازک بر روی دندان ها قرار گرفته و نقص های دندانی را می پوشاند، تغییر رنگ ها، شکستگی ها، اصلاح ارتفاع تاج دندان و بسیاری دیگر از نقص های دندانی به وسیله این روش برطرف می گردد. برای لمینت کردن دندان ها، ابتدا از دندان مورد نظر قالب گرفته می شود و لمینت متناسب با ابعاد دندان در لابراتوار ساخته می گردد، سپس با استفاده از چسب مخصوص نصب و اتصال لمینت بر روی دندان های فرد انجام می گیرد.

برای لمینت کردن باید ابتدا نقص های دندانی نظیر پوسیدگی ها، مشکلات عصب کشی و موارد این چنینی برطرف گردد، سپس درمان لمینت صورت گیرد. استفاده از فناوری های دیجیتال نظیر نرم افزارهای طراحی لبخند در درمان لمینت بسیار مناسب است. دندانپزشکی های معتبر در ایران از فناوری های دیجیتال برای درمان لمینت استفاده می نمایند.

انواع لمینت دندان

لمینت های بکار رفته برای دندان های فرد را می توان در دو نوع کلی کامپوزیتی و سرامیکی مورد استفاده قرار داد. هر یک از انواع لمینت ها دارای خصوصیات و شرایط استفاده مخصوص به خود است. به عنوان مثال لمینت های کامپوزیتی نیاز به تراش دادن کمتر دندان ها دارد، این در حالی است که در لمینت سرامیکی این گونه نیست. همچنین نوع سرامیکی از استحکام و زیبایی بالاتری در مقایسه با لمینت کامپوزیتی برخوردار است.

هزینه لمینت کامپوزیتی در مقایسه با لمینت سرامیکی کمتر است، اما از لحاظ زیبایی و استحکام نوع سرامیکی برتر است. این که شما نیاز به چه نوع لمینت برای دندان های خود هستید، بسته به نظر دندانپزشک و بودجه شما دارد. از دندانپزشک خود بخواهید بهترین لمینت را متناسب با دندان های شما برای شما استفاده نماید.

مزایای لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان یکی از بهترین روش ها در دندانپزشکی زیبایی به حساب می آید که دارای مزایای فراوانی است، از جمله مزایای لمینت کردن دندان ها به شرح زیر می باشد:

  • فراهم کردن لبخند زیبا مطابق با اصول طراحی لبخند
  • طول درمان کوتاه، در چند جلسه براحتی درمان لمینت برای فرد انجام می گیرد.
  • طول عمر بالای استفاده لمینت، با رعایت بهداشت و نکات تجویزی دندانپزشک این طول عمر برای لمینت ها افزایش می یابد.
  • فراهم کردن دندان های یک دست و هم اندازه و درخشان برای افراد

استفاده از لمینت های با کیفیت دارای مزایای بیشتری بوده که این امر در دندانپزشکی های معتبر فراهم است.

هزینه لمینت دندان چقدر است؟

هزینه لمینت در کشور ما در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار پایین است، بطوریکه هر ساله تعداد بسیار زیادی از افراد در کشورهای دیگر به کشور ما برای لمینت کردن دندان های خود مسافرت می نمایند، در تعیین قیمت لمینت عوامل مختلفی تاثیر دارد که می توان تعداد واحدهای لمینت بکار رفته، وضعیت دندان ها قبل از لمینت، نوع جنس لمینت بکار رفته و بسیاری دیگر از عوامل را نام برد. لمینت های با کیفیت طول عمر استفاده مناسبی داشته و هزینه های صورت گرفته با توجه به مدت استفاده از آن ها بسیار ناچیز است. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه لمینت می توان به سطح تخصص و ارائه خدمات تکمیلی توسط واحد دندانپزشکی اشاره نمود.

با انتخاب یک مرکز دندانپزشکی مناسب در زمینه لمینت دندان، با کیفیت ترین لمینت ها را با قیمت و هزینه مناسب برای دندان های خود فراهم آورید.

مراقبت از لمینت دندان

بدون شک استفاده از لمینت های با کیفیت و درمان لمینت توسط متخصص با تجربه می تواند طول عمر استفاده لمینت را بالا ببرد، با این وجود انجام مراقبت های لازم توسط فرد و رعایت بهداشت دهان و دندان می تواند بر طول عمر استفاده لمینت کمک بالایی نماید. برخی از افراد از مشکلاتی نظیر دندان قروچه رنج می برند که این موارد می تواند باعث ایجاد فشار به لمینت و کاهش طول عمر استفاده آن گردد، برای این دسته از افراد باید درمان های تکمیلی برای رفع چنین مشکلاتی در نظر گرفته شود.

مرکز دندانپزشکی معتبر در تهران با هزینه لمینت مناسب

مراکز متعددی در تهران اقدام به درمان لمینت برای مراجعه کنندگان می نمایند، لمینت کردن دندان زیر نظر متخصصان مجرب در حوزه زیبایی دندان، درصد موفقیت و فراهم کردن دندان های شیک و جذاب را برای افراد بالا می برد. ارائه خدمات با کیفیت با قیمت مناسب از مزایای درمان لمینت در یک مرکز معتبر است.

یکی از معتبر ترین مراکز در زمینه لمینت کردن دندان ها، دندانپزشکی دکتر سعید کریمی است. ایشان از فناوری های دیجیتال برای انواع روش های درمانی بخصوص در دندانپزشکی زیبایی و طراحی لبخند و درمان لمینت دندان بهره می برند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت ایشان به نشانی www.drskarimi.com مراجعه نمایید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88888590-021 تماس بگیرید.

با استفاده از لمینت دندان، دندان هایی ردیف و زیبا برای خود فراهم کرده و از لبخند زدن با آن ها احساس لذت ببرید.