فرم دهی بینی با پلاسما جت بینی در ترانه کلینیک با تخفیف

فرم دهی بینی با پلاسما جت یکی از اقدامات شایع در سال های اخیر است که توانسته تا حدودی جای عمل و جراحی زیبایی را بگیرد، البته توجه داشته باشید که این اقدام مناسب افرادی است که قصد دارند حالت و فرم بینی خود را تغیر دهند.

در واقع پلاسما جت یک روش تضمینی است و علاوه بر تاثیر گذاری که در فرم بینی های کم ایراد دارد یک روش بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. به بیان دیگر قیمت پلاسما جت بینی در مقایسه با هزینه های گزاف جراحی های بینی بسیار مناسب تر می باشد از این رو می توانید با صرف هزینه کمتر از مزایای این روش استفاده نمایید.

داشتن اطلاعات کافی در باره پلاسماجت بینی و نحوه انجام آن  این که آیا با پلاسما جت به نتیجه دلخواه خواهید رسید یا خیر، همگی مستلزم مراجعه به یک مرجع کامل می باشد که دکتر سلام به عنوان یک سایت کامل و جامع می تواند گزینه مناسبی باشد.

در دکتر سلام به سادگی می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز در باره فرم دهی بینی با پلاسما جت بینی، قیمت پلاسما جت بینی و همچنین دیگر روش های زیبایی که در ترانه کلینیک ارائه می شود را کسب نمایید.

فرم دهی بینی با پلاسما جت

در سال های اخیر افزایش قیمت عمل های جراحی سبب شده که افراد به روش های دیگر برای زیبا سازی بینی روی آورند که یکی از این روش ها پلاسما جت است، اقدامی بسیار ساده که با تاثیر گذاری زیاد تغیرات چشم گیری را در فرم بینی ایجاد می نماید.

البته  یکی از مهم ترین مواردی که در زمان انجام پلاسما جت بینی بسیار حائز اهمیت می باشد، محل انجام این کار است. محبوبیت این روش سبب شده که افراد زیادی با داشتن دانش محدود اقدام به انجام این کار کنند که می تواند ضرر های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

فرم دهی بینی با پلاسما جت به چه صورت است؟

انجام عمل ‌های زیبایی علاوه بر عوارض پس از عمل هزینه های زیادی را در پی دارد با انجام اقدامات دیگر این هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهید در واقع برخی افراد بدون توجه به مشکلات بینی خود اولین راه حل برخی نواقص را عمل جراحی می دانند.

این در حالی است که بینی آن ها  مشکل چندان حادی ندارند و می‌ توانند با سایر اقدامات زیبایی در جهت رفع این نواقص اقدام نمایند. پلاسماجت بینی یکی از این روش ‌هایی است که بدون نیاز به بیهوشی و کاملا به صورت سرپایی انجام می شود و سبب فرم دهی و حالت دهی به بینی خواهد شد.

فرم دهی بینی با پلاسما جت به چه صورت است؟

گفتنی است که این روش به هیچ عنوان درد ندارد اما در برخی موارد به دلیل وجود نقاط عصبی بر روی صورت ممکن است بیماران با درد های کوتاه ‌مدتی همراه باشد و همین دلیل روی بینی را با کرم های بی ‌حسی کامل می پوشاند و پس از اینکه از ابی حساس شدن بینی کاملاً مطمئن شدند عمل پلاسما جت را انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است بدانید پلاسماجت بیشتر برای افرادی که دارای بینی های گوشتی با پره های نامتقارن و یا فرم افتاده هستند بسیار مناسب می باشد. با استفاده از پلاسما جت می توانید به سادگی فرم بینی را تغییر دهید و یا آن را از حالت گوشتی بودن تا حد زیادی خارج کنید چراکه پلاسماجت سبب کوچه این جمع شدن بینی می شود اما به طور واضح نمی توان گفت که باعث کوچک شدن بینی خواهد شد از مهم ترین مزیت های انجام فرم دهی بینی با پلاسما جت نداشتن دوره نقاهت است.

آیا فرم دهی بینی با پلاسما جت نیاز به مراقبت خاصی دارد؟

با توجه به مطالب عنوان شده و تعریف کلی از نحوه فرم دهی بینی با پلاسما جت می بایست با مراقبت های پس از انجام این کار آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید از تاثیرات مثبت آن در طولانی مدت بهره‌ مند شوید.

  • به هیچ عنوان بعد از انجام پلاسما جت بینی نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرید اگر این امکان برای شما فراهم نشد حتما از کرم های ضدآفتاب استفاده نمایید.
  • لازم به ذکر است که بدانید استفاده از هرگونه لوازم آرایشی تا مدت زمان یک هفته پس از انجام پلاسما جت ممنوع است چرا که ممکن اثت تاثرات منفی در رنگدانه های پوست داشته باشد.
  • پیش از انجام پلاسماجت حتماً حمام بروید چرا که نمی توانید با هیچ مواد شوینده بشویید.
  • اگر اهل ورزش شنا هستید این ورزش را تا دو هفته کنار بگذارید،همچنین از ورود به سونای بخار یا دوش گرفتن با آب داغ و پر فشار نیز خودداری نمایید.
  • نحوه عملکرد پلاسما جت به گونه ‌ای است که منافذی بر روی بینی شما ایجاد می شود که دستکاری کردن آن سبب زخم شدن منافذ خواهد شد پس از مالیدن یا خاراندن بینی خود کاملا خودداری نمایید.
  • زمانی که پلاسما جت بینی را انجام می‌ دهید تمامی داروهایی که توسط پزشک تجویز می ‌شود را در مدت زمان مشخص شده مصرف نمایید.

قیمت پلاسما جت برای فرم دهی بینی چقدر است؟

یکی از مهم ترین مواردی که می ‌تواند در فرم دهی بینی با پلاسما جت تاثیر زیادی داشته باشد، قیمت آن است. در واقع این  قیمت پلاسما جت بینی با توجه به کلینیک که با آن مراجعه می کنید و نوع خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود. بدون شک مراجعه به یک کلینیک معتبر که سبب می‌ شود شما تحت نظر یک پزشک قرار بگیرید، معاینه شوید و تعداد جلسات را یک متخصص انجام دهد می تواند هزینه بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.

توجه داشته باشید برای انجام فرم دهی و پلاسما جت بینی ممکن است نیاز به انجام چند آزمایش باشید که این آزمایشات نیز سبب افزایش قیمت پلاسما جت بینی خواهد شد علاوه بر این تعداد جلسات پلاسما جت و تعداد معاینات انجام شده نیز از دیگر عوامل موثر در هزینه های پلاسماجت خواهد بود.

چرا باید به ترانه کلینیک مراجعه کرد؟

همانطور که عنوان شد، مکانی که برای فرم دهی بینی با پلاسما جت انتخاب می شود بسیار حائز اهمیت است چرا که در سال های اخیر مراکز نامعتبر زیادی در این زمینه فعالیت های گسترده داشته اند و خسارات زیادی برای افراد به بار آورده اند از این رو پیشنهاد می کنیم با مراجعه به سایت دکتر سلام و جستجو در میان اطلاعات ثبت شده، نام ترانه کلینیک را سرچ نمایید تا با کلیه خدمات و امکانات آن آشنا شوید.

ترانه کلینیک یکی از بهترین مراکز زیبایی است که کلیه خدمات و امکانات را به بهترین شکل و با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

در این مرکز تمامی اقدامات زیر نظر پزشک و متخصص انجام می شود و می توانید از کیفیت عمل مطمئن باشید، علاوه بر فرم دهی بینی با پلاسما جت، ژل لب روسی نیز از دیگر اقدامات پر تقاضا در این مرکز است که به دلیل کیفیت و ماندگاری بالا با استقبال زیادی مواجه شده است، قیمت ژل لب روسی نیز در جشنواره و تخفیفات ویژه قرار دارد و می توانید از این مزیت استفاده نمایید.

چرا باید به ترانه کلینیک مراجعه کرد؟

نتیجه گیری

با توجه به موارد عنوان شده در سایت دکتر سلام در یافتید که ترانه کلینیک به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز درمانی زیبایی شرایطی را فراهم نموده که بتوانید فرم دهی بینی با پلاسما جت را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که با دنبال کردن اخبار و  اطلاعات این کلینیک می توانید از شرایط جشنواره و تخفیفات کلیه خدمات زیبای بهرمند شوید، دکتر سلام مرجع کاملی از این اطلاعات است که می توانید به آن مراجعه نمایید.