هیچ چیزی به اندازه سلامتی برای بشر ارزش ندارد. با توجه به این مهم افراد هنگام خرید محصولات مختلف بهداشتی، آرایشی، دارویی، خوراکی و هر محصولی که به سلامت آن‌ها مرتبط باشد به اصالت و کیفیت آن‌ها توجه بسیاری نشان می‌دهند.

ضمن این که حتی هنگام خرید به نحوه تولید و عرضه آن نیز دقت می‌کنند. در بین تمام محصولاتی که برای مصارف انسان تولید و عرضه می‌شوند، محصولاتی هستند که کیفیت و سلامت آن‌ها بیشتر مورد توجه قرار گرفته و همچنین متقاضیان بیشتری دارند.‌

گاهی ممکن است افزایش میزان تقاضای یک محصول زمینه را برای گسترش شیوه‌های تقلب در آن فراهم سازد.

به همین دلیل این محصولات باید حتما از برچسب اصالت کالا برخوردار باشند. از آنجا که محصولات تقلبی هیچ تفاوت ظاهری خاصی با محصولات اصل ندارند، برچسب اصالت کالا به شما کمک می‌کند که هنگام خرید، اصل بودن یا تقلبی بودن کالا را تشخیص دهید.

بهترین شرکت سفارش برچسب اصالت کالا

لیبل یا برچسب اصالت چیست؟

قبل از این که به معرفی بهترین شرکت سفارش لیبل اصالت کالا بپردازیم بهتر است کمی راجع به اهمیت این برچسب‌ها صحبت کنیم. در گذشته برچسب یا لبیل سلامت تنها برای کالاهایی ضرورت داشت که از کشورهای خارجی وارد می‌شدند.

برای کالاهای تولید داخل نیز نشان سیب سلامت و پروانه بهداشتی ساخت کفایت می‌کرد اما در حال حاضر تمامی محصولات تولید داخل و محصولات وارداتی باید حتما لیبل اصالت کالا داشته باشند.

به عبارتی این روزها استفاده از برچسب سلامت تنها ملاک تشخیص سلامت و کیفیت کالا می‌باشد.‌ اجرای این طرح از اهمیت بسیار زیادی در تأمین سلامت جامعه برخوردار است.‌ این طرح توسط سازمان غذا و دارو اجرا شده و با لیبل اصالت دارو و لیبل اصالت مکمل توسعه یافته است.

این برچسب دارای اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید و انقضای محصول، بارکد و شماره سریال محصول می‌باشد که به صورت یک برچسب سفید کاغذی بر روی محصول چسبانده می‌شود.

برچسب اصالت کالا شامل اطلاعات مختصر و شفافی است و این اطمینان را به مصرف کننده می‌دهد که محصول خریداری شده از سلامت و کیفیت لازم برخوردار است.

برای اینکه بتوانید از اصالت کالایی که خرید کرده‌اید اطمینان حاصل نمایید، باید از محصول مد نظر استعلام بگیرید.‌ راه‌های مختلفی برای اطمینان از لیبل اصالت وجود دارد. به عنوان مثال: می‌توانید برای استعلام اصالت کالا از طریق اپلیکیشن بارکد خوان گوشی تلفن همراه خود اقدام کنید.

این که از چه طریقی اصالت کالا را استعلام کنید چندان اهمیتی ندارد، مهم این است که شما بتوانید به تشخیص اصالت کالا از روی بارکد برسید و در صورت مشاهده تقلب یا تخلف به معاونت غذا و دارو اطلاع دهید.

لیبل یا برچسب اصالت چیست؟

شکل ظاهری برچسب اصالت کالا

برای این که اصالت یک کالا را شناسایی کنید باید به شکل ظاهری برچسب‌ها توجه کنید. برچسب اصالت یک برچسب کاغذی با ترکیب رنگی سفید و زرد است. همان‌طور که گفتیم این برچسب حاوی اطلاعات مهمی از جمله:  کد رهگیری، شناسه محصول، شماره سامانه استعلام اصالت، تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، نام تولید کننده و بارکد اصالت می‌باشد.

قبل از هر چیزی به این نکته توجه کنید که بارکد محصول، مخدوش نشده باشد. این بارکد توسط یک لایه اسکرچ شده پوشیده می‌شود تا تنها خریدار محصول به بارکد دسترسی داشته باشد.

علاوه بر آن لیبل اصالت از یک بارکد دو بعدی برخوردار است که بازرسان و ناظران می‌توانند از طریق آن محصول را بازرسی کنند. طبیعتا برچسبی با چنین حساسیت به خوبی می‌تواند ارزش و اعتبار کالا را تضمین کند.

در ادامه سایر مزایای استفاده از لیبل اصالت کالا را شرح می‌دهیم.

مزایای استفاده از لیبل اصالت محصول

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم محصولاتی که به صورت مستقیم با سلامتی انسان در ارتباط هستند، باید کیفیت تضمینی داشته باشد. طبیعتا تولیدکننده‌هایی که برای محصولات خود از برچسب اصالت کالا استفاده نمی‌کنند، قابل اعتماد نیستند.

در مقابل تنها تولیدکننده‌هایی که به لیبل اصالت اهمیت می‌دهند که محصولات اصیل و باکیفیتی برای عرضه داشته باشند. به همین دلیل می‌توان به محصولاتی که لیبل اصالت بر روی آن‌ها درج شده، اطمینان کرد.

گذشته از تضمین کیفیت در محصولات تولیدی، استفاده از این برچسب‌ها می‌تواند از قاچاق کالا جلوگیری کند. به این ترتیب می‌توان از ورود ضرر و زیان به تجارت‌های داخلی معتبر جلوگیری کرد.

این اصل همواره در خرید تمام محصولات تولیدی مطرح می‌شود که هیچ چیز با کیفیتی ارزان نیست. بنابراین حتی اگر هزینه زیادی بابت محصولات مختلف دارای لیبل سلامت پرداخت کنید، حداقل این اطمینان وجود دارد که کیفیت محصول و اعتبار آن تضمین شده است.

مزایای استفاده از لیبل اصالت محصول

لیبل اسکرچ

لیبل اسکرچ نوعی برچسب پوشش امنیتی است که از اطلاعات محرمانه  محصولات محافظت می‌کند. این نوع لیبل دارای دو لایه محافظتی است که لایه زیرین آن از نوع لایه شیشه‌ای و از جنس پلاستیک بسیار نازک است.

لایه دوم نیز نوعی جوهر شیمیایی است که معمولاً به رنگ نقره‌ای یا اشکال هندسی متنوع مانند شکل زبرا تولید می‌شود. کاربران می‌توانند این لایه را با ناخن تراشیده و به اطلاعات زیر اسکرچ شیشه‌ای دسترسی پیدا کنند.

این نوع اسکرچ برای شرکت‌های مجری سازمان غذا و دارو جهت درج بر برچسب اصالت، شرکت‌های برگزار کننده قرعه کشی، شرکت‌های تولیدکننده کارت‌های هدیه، کارت‌های شارژ، کارت‌های تلفن، کارت‌های گارانتی و شرکت‌های تولید کننده نرم افزار برای محافظت از کدها و گذرواژه استفاده می‌شود. این لیبل‌ها در شرکت سلامت دارو به سفارش مشتری در اندازه‌ها و گپ‌های مختلف به تولید می‌رسند.

فروش ریبون

چاپ برچسب اصالت به ملزومات خاصی نیاز دارد. برای اینکه بتوانید فرآیند چاپ را با کیفیت بالا بر روی انواع برچسب‌ها انجام دهید، باید از جوهر مخصوص آن استفاده کنید. ریبون دقیقا همان جوهری است که برای چاپ لیبل استفاده می‌شود.

جالب است بدانید برای هر نوع لیبل یا برچسب، ریبون خاصی استفاده می‌شود. هرچند ریبون‌ها دارای شکل ظاهری یکسانی هستند اما تفاوت در ترکیب تشکیل دهنده آن‌ها کاربری‌های مختلفی به این جوهر بخشیده است.

ریبون‌ها بر اساس نوع کاربری و کیفیت در قیمت‌های مختلف عرضه می‌شوند. به همین دلیل لازم است که قبل از انتخاب و خرید ریبون به آشنایی کاملی با انواع این جوهر برسید.

به عنوان مثال: برای چاپ برچسب اصالت در لیبلی که حساسیت بالایی می‌طلبد و یا ماندگاری بیشتری از آن انتظار می‌رود، باید از ریبونی استفاده شود که نسبت به سایش، آب و الکل مقاوم است. فروش انواع ریبون در شرکت سلامت دارو با کیفیت برتر و قیمت مناسب انجام می‌شود.

فروش ریبون

شرکت سلامت دارو برترین شرکت چاپ لیبل

شرکت سلامت دارو ایرانیان به عنوان یکی از اولین مجریان طرح چاپ برچسب اصالت سازمان غذا و دارو در این حوزه فعالیت دارد. این شرکت از تکنسین‌ها و کارشناسان جوان و باتجربه تشکیل شده و از دستگاه‌های چاپ و الصاق بسیار پیشرفته برای چاپ لیبل اصالت استفاده می‌کند.

شرکت سلامت دارو ایرانیان توانسته با استفاده از متریال‌های باکیفیت و مورد تایید سازمان غذا و دارو و همچنین استفاده از پروتکل‌های اجرایی و تکنولوژی روز در چاپ لیبل اصالت به رشد قابل توجهی رسیده و سهم عظیمی از بازار چاپ لیبل را به خود اختصاص دهد.

شما می‌توانید قبل از سفارش چاپ برچسب از مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه شرکت سلامت دارو استفاده کرده تا ضمن انتخاب بهترین لیبل برای کار خود، در هزینه‌ها و زمان نیز صرفه جویی کنید.

برای مشاهده چشم‌‌اندازهای این شرکت و آشنایی بیشتر با انواع لیبل و محصولات سلامت دارو ایرانیان و همچنین حهت سفارش چاپ برچسب از طریق لینک زیر وارد سایت رسمی شرکت شوید.

لیبل اصالت سلامت دارو