امروز جراحی بینی یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی می باشد که مخصوصا در ایران رواج یافته است و در میان مردان و زنان (به ویژه زنان) رایج است. اما دغدغه افراد در پیدا کردن جراح خوب همیشه یک چالش بزرگ بوده و هست. ترس از اینکه جراح بینی مورد نظر می تواند نیازهای آن فرد را برآورده کند یا خیر؟ در این مقاله قصد داریم یکی از جراحان زیبایی با تجربه را به شما معرفی کنیم.

دکتر محمد صوفی زاده

معرفی دکتر محمد صوفی زاده

اگر به دنبال بهترین های جراحی بینی هستید و در این زمینه تحقیق کرده اید حتما نام دکتر محمد صوفی زاده از طریق رسانه ها به گوشتان خورده است. ایشان در برنامه های مختلف تلویزیونی مصاحبه های بسیاری داشته اند (علاوه بر شرکت در سمینارها و کنگره های داخلی و خارجی از طریق دقت و مطالعه فراوان، در هزاران بیماری که توسط ایشان جراحی شده اند). دکتر محمد صوفی زاده جراح بینی و متخصص لیفت ابرو دارای حدود بیست و پنج سال سابقه جراحی بینی می باشد. همچنین پس از حدود سی و پنج سال کار طبابت موفق به کسب تجارب فراوانی در زمینه ی جراحی بینی و تخصص گوش و حلق و بینی گردیده است.

جراحی بینی

دکتر صوفی زاده (جراح زیبایی و پروتز) کیس های خود را تا چندین سال پس از عمل پیگیری می کند و همین امر باعث رضایت هرچه بیشتر مشتریان می شود. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ایشان و دیدن نمونه کارهای جراحی حتما وب سایت ایشان را بازدید کنید:

https://dr-soofizadeh.com/