بر هیچ کس پوشیده نیست که موی سر به عنوان یکی از اصلی ترین قسمت های بدن هر فردی می باشد.

قسمتی که به نوبه خود تأثیر بسیار بسیار زیادی بر روی میزان زیبایی افراد میگذارد .

داشتن موی بلند و پرپشت آرزوی هر فردی می‌ باشد و دنبال روشی هستند که برای همیشه با کم پشتی و طاسی‌‌ مو ها خداحافظی کنند.

امروزه یکی از بزرگترین مشکلاتی که افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند و به عنوان یکی از چالش بر انگیز ترین بیماری ها شناخته شده است ، ریزش مو و کچلی و طاسی‌‌ آن می باشد.

کچلی و طاسی‌‌ و ریزش موی شدید افراد ، علاوه بر اینکه از میزان زیبایی اشخاص می کاهد ، آثار مخربی بر روی روحیه آن ها نیز می گذارد، به طوری که برخی مردم دچار افسردگی می شوند .

طبق تحقیقاتی که توسط برخی از پزشکان متخصص و محققین انجام گرفته است ، مقدار ریزش مو و کچلی در افراد بیشتر از ۴۰ سال ، بیشتر نفوذ می کند و پدیدار می شود .

این موضوع هم در خانم ها و هم در آقایان صدق می کند و تمامی افراد از آن رنج می برند.

عوامل مختلفی در بوجود آمدن این موضوع نقش دارند که در ادامه بررسی هر یک از آن ها می پردازیم.

از نظر پزشکان متخصص مهم ترین عامل ریزش مو در افراد ژنتیک آن ها می باشد.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در ریزش مو افراد ، می توان به تغذیه و رژیم غذایی افراد ، حرص و جوش و فکر و خیال های زیاد ، اظطراب بسیار زیاد ، کمبود برخی ویتامین ها در بدن ، تغییرات هورمونی در افراد ، استفاده از برخی دارو های شیمیایی و گیاهی ، رعایت نکردن اصول بهداشتی ، منفی نگری و دلواپسی زیاد و … اشاره کرد .

یکی از بزرگترین چالش های افراد و متقاضیان کاشت مو ، انتخاب بهترین کلینیک کاشت تخصصی مو می باشد.

در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین‌ کلینیک های تخصصی کاشت مو را به شما عزیزان معرفی کنیم .

بهترین کلینیک کاشت مو در ایران کدام کلینیک است ؟

بهترین کلینیک کاشت مو

 

کلینیک های تخصصی و مراکز درمانی بسیار زیادی وجود دارند که خدمات تخصصی کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت ریش و سبیل و … را ارائه می دهند .

هر کدام این کلینیک ها مزایا و ویژگی های خاص خودشان را دارند.

فاکتور های زیادی برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در ایران وجود دارد .

چند نمونه از بهترین این فاکتور ها و معیارها عبارتند از :

  1. میزان قدمت و تجربه ی مرکز درمانی و کلینیک تخصصی
  2. نمونه کار های انجام شده توسط مراکز
  3. میزان رضایت افراد از آن کلینیک تخصصی
  4. کیفیت پزشکان و کادر درمانی مشغول به کار در آن ها

کلینیک تخصصی پوست ، مو ، زیبایی و لیزر عصر جدید یکی از بهترین کلینیک های تخصصی کاشت مو در ایران است که تمامی فاکتور های نام برده در بالا را شامل می شود .

این کلینیک تخصصی مفتخر است ، در سال ۱۴۰۱ رکورد دار بیشترین تعداد مراجعین محترمی که متقاضی پیوند موی طبیعی می ‌باشند است  و توانسته تا به امروز رضایت بیش از ۲۰ هزار متقاضی محترم عمل کاشت مو را جلب نماید.

کلینیک تخصصی کاشت مو عصر جدید ، علاوه بر کاشت مو تخصصی ، در حوزه های کاشت ابرو تخصصی ، کاشت ریش و سبیل ، مزوتراپی‌‌ ، تزریق چربی ، تزریق PRP ، پاکسازی پوست ، آبرسانی پوست ، رفع جوش ، از بین بردن اسکار ، لیفت با نخ و … نیز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

شعار اصلی این مرکز ، تلفیق تجربه و تخصص می‌ باشد ، به طوری که تمامی خدمات ارائه شده در این کلینیک ، شامل ضمانت کیفیت کار می باشند و توسط کادر پزشکی مجرب و تخصصی ترین پرسنل کاشت مو در ایران انجام میگیرند.

یکی از مهم ترین مزایای این کلینیک تخصصی ، استفاده از مجهز ترین دستگاه های مخصوص زیبایی اروپایی و خارجی می باشند .

از مهم ترین اهداف کلینیک عصر جدید ، می توان به بروز نگه داشتن علم کادر پزشکی خود و تطابق کامل با آخرین استاندارد های بین المللی و روش های نوین می باشد.

این مرکز تا به امروز سعی بر این داشته است که از آخرین تکنولوژی های موجود در دنیا الگو برداری کند و مطابق با دستور العمل های آن ها پیش برود.

این مرکز در پاسداران تهران قرار دارد و به عنوان بهترین کلینیک زیبایی پاسداران نیز شناخته شده است .

شما عزیزان می توانید با نازل ترین قیمت و بالاترین سطح کمیت و کیفیت ، خدمات تخصصی کاشت مو طبیعی را از این کلینیک دریافت نمایید.

کلینیک عصر جدید بیش از ۲ دهه تجربه در حوزه پزشکی زیبایی دارد و توانسته است با استفاده از بروز ترین متد های درمانی خدمات فوق تخصصی کاشت را ارائه دهد.

هدف اصلی این کلینیک رضایت شما عزیزان از کیفیت کار اجرایی می باشد و با شعار هدف ما زیبایی هرچه بیشتر شما عزیزان است پیش می رود.

یکی از مهم ترین مزایای کلینیک تخصصی عصر جدید استفاده از پانچ الکترو مکانیکی برای عمل های خود می باشد که از سرعت و دقت بسیار بیشتری برخوردارند.

کلینیک تخصصی زیبایی و کاشت مو عصر جدید به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در تهران نیز مشهور است .

کاشت مو طبیعی چیست و چگونه انجام می گیرد ؟

کاشت مو طبیعی چیست

 

بدون تردید یکی از بهترین چیز های بدن هر فردی که می تواند زیبایی افراد را دو چندان کند ، موی سر می باشد .

همه ی افراد جامعه که دچار بیماری ریزش مو و کچلی و طاسی‌‌ شده اند همواره به دنبال راه و روشی برای خلاص شدن از شر این بیماری می باشند .

امروزه با پیشرفت روز افزون علم پزشکی به خصوص در شاخه زیبایی و عمل های جراحی ، روش هایی نوین ارائه شده است که هر کدام با استفاده از دستگاه های مجهز پزشکی زیبایی انجام می گیرند.

یکی از بهترین و مهم ترین این روش ها ، کاشت مو طبیعی می باشد.

روش کاشت مو طبیعی مزایای بسیار زیادی دارد ، اگر بخواهیم چند نمونه از بهترین مزایای آن ها را برای شما عزیزان بیان کنیم می توانیم به همیشگی و جاودانه بودن آن ، قیمت مناسب پرداختی بابت عمل جراحی ، کوتاه مدت بودن پروسه انجام عمل ، نتیجه ی مطلوبی در کمتر از ۳ هفته و … اشاره کنیم .

جاودانه بودن و همیشگی پیوند موی طبیعی بدان معناست که شما عزیزان پس از یکبار امتحان کاشت مو طبیعی ، برای همیشه از شر ریزش مو و کچلی و طاسی‌‌ خلاص می شوید.

در رابطه با مدت زمان کم عمل جراحی ، انجام هر عمل کاشت مو مابین ۲ الی ۵ ساعت زمان می برد که در مقابل بقیه ی عمل های حوزه زیبایی تایم بسیار مطلوبی است .

پس از عمل جراحی پیوند مو طبیعی ، حدودا ۳ هفته که از عمل جراحی بگذرد ، رشد طبیعی مو ها آغاز می شود و ریشه مو ها شروع می کنند به مقاوم شدن ، این زمان بسیار بسیار مطلوب است.

به طور کلی به فرایند جداسازی فولیکول های مو از قسمت های اهدا کننده ( قسمت های پرپشت و پر مو سر ) ، و انتقال و پیوند آن به قسمت های خالی و طاس سر ، کاشت مو می گویند.

شیوه کار به این صورت است که ابتدا بانک مو شما مورد بررسی قرار می گیرد و پس از مشخص شدن نتیجه توسط پزشک متخصص بهترین و مناسب ترین روش کاشت مو برای شما انتخاب می شود و به مراقبت های پیش از کاشت مو می‌پردازید.

پس از آن عمل کاشت مو طبیعی انجام می شود و پس از آن به طور مرتب توسط پزشک متخصص تحت نظر قرار گرفته و پانسمان می شود.

برچسب ها :کاشت مو,کلینیک زیبایی,هزینه کاشت مو,قیمت کاشت مو