انواع مدل های تزریق ژل لب بر اساس شکل صورت

با توجه به صورت من چه مدل تزریق ژل لب مناسب تر می‌باشد؟

به احتمال زیاد این یکی از چالش های شما در زمان تصمیم برای انجام تزریق ژل لب بوده و یا در آینده خواهد بود. همه ما به خوبی می دانیم که لب ها یکی از اجزای مهم صورت هستند و با توجه به فرم و حالتی که دارند، به نوعی تکمیل کننده زیبایی صورت می باشند. به همین دلیل خیلی از افراد دوست دارند با فرم دهی جانبی، تقارن سازی و ایجاد تغییر حجم در لب میزان تناسب آن با صورت را بیشتر کنند و به زیبایی خود بیافزایند.

پس خوب است قبل از آنکه برای تزریق ژل لب مراجعه کنید، بدانید که چند مدل تزریق ژل لب در این مجموعه انجام می شود و کدام برای صورت زیبای شما مناسب تر است.

معروف ترین مدل های تزریق ژل لب

در ادامه به توضیح معروف ترین مدل های تزریق ژل لب پرداخته شده است.

1-      تزریق ژل لب مدل طبیعی

یکی از پر استقبال ترین مدل لب هایی است که افراد مختلف آن را انتخاب می کنند، چرا که در عین ایجاد زیبایی، فرم طبیعی لب را دچار تغییر نمی کند و با انواع فرم های صورت سازگاری دارد.

انتخاب و تزریق ژل لب مدل طبیعی برای افرادی مناسب است که لب های صاف و کم حجمی دارند و فقط می خواهند به صورت طبیعی و به مقدار مناسب به لب های خود فرم و حجم بدهند. برای این مدل تزریق نمی توان معایب خاصی را بیان کرد، اما مهمترین مزایای آن، طبیعی بودن، احساس راحتی داشتن، همخوانی با انواع صورت و پر مخاطب بودن می باشد.

2-      تزریق ژل لب مدل فانتزی

این مدل بیشتر مناسب رده سنی نوجوانان و جوانان می باشد و به صورت هایی که استخوانی و کشیده هستند بیشتر می آید. برای افرادی که صورت گرد و حجیمی دارند، استفاده از این روش تزریق توصیه نمی شود. در تزریق ژل لب مدل فانتزی، نواحی جلویی لب به مقدار زیادی حجم داده می شوند و کامل خود را از صورت جدا می کنند. افرادی که تزریق گونه و چانه را نیز انجام داده اند و بینی ظریف یا عمل کرده دارند، بیشتر این مدل از تزریق ژل لب را انتخاب می کنند.

3-      تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی

قسمت بالایی لب ها در این روش به یکدیگر نزدیک می شوند و فرم بسیار زیبا و متفاوتی را ایجاد می کنند. بیشترین تمرکز تزریق ژل در این روش مربوط به نواحی مرکزی و بالای لب ها می باشد که افزایش حجم بیشتری خواهند داشت. تزریق ژل لب روسی نه تنها در ایران که به صورت بین المللی از روش های تزریق محبوب می باشد و میزان رضایت افراد بعد از تزریق نیز بسیار بالاست.

این روش مقداری از روش طبیعی برجسته تر است و خاص پسندتر می باشد. افرادی که تمایل به استفاده از روش روسی را دارند، باید زیر نظر متخصص مشاوره های لازم را دریافت کنند تا ببینند نتیجه نهایی متناسب لب های آنها خواهد بود یا نه.

4-      تزریق ژل لب مدل قلبی

اگر تا الان میزان حجم تزریق شده، در مدل های قبلی شما را راضی نکرده است، بهتر است به تزرِیق ژل لب مدل قلبی نیز فکر کنید. در این روش که بسیار حرفه ای تر انجام می شود، میزان تزریق و حجم دهی لب نسبت به مدل روسی بیشتر است و برجسته سازی لب ها با فرم دهی خاصی که قسمت میانی آنها را به شکل قلب در می آورد، همراه می باشد. برای افراد خنده رو، این مدل بسیار مناسب است چرا که در زمان خندیدن، فرم زیبایی به صورت فرد می دهد. در مورد معایب این روش نیز باید بگوییم بخاطر حجم تزریق بالا در ناحیه مرکزی لب، در دوره بعد از عمل میزان مراقبت ها باید بسیار شدیدتر و حساس تر باشد. هرگونه جابجایی و فشار در روزهای اول بعد از عمل، باعث بروز مشکل خواهد شد.

5-      تزریق ژل لب مدل عروسکی

 تزریق ژل لب مدل عروسکی

این مدل تزریق که به اسم مدل باربی نیز شناخته می شود، فرم لب ها را به شکل عروسکی در می آورد. در مدل عروسکی به لب پایین توجه بیشتری می شود و حجم تزریق در این لب بیشتر از لب بالایی خواهد بود. افرادی که در کنار تزریق ژل تصمیم دارند ظاهری جوان تر داشته باشند، می توانند مدل عروسکی را انتخاب کنند. البته توجه داشته باشید که حتما زیر نظر متخصص حرفه ای این عمل را انجام دهید، تا با مشکلات تجمعی ژل روبرو نشوید.

  • تزریق ژل لب مدل گرد

شاید سطح صاف و بدون چروک لب های بعضی از افراد توجه شما را هم جلب کرده باشد و بخواهید بدانید کدام روش چنین نتیجه ای را ایجاد می کند؟ تزریق ژل لب به روش گرد باعث می شود سطح لب صاف و بدون چروک باشد و نحوه تزریق به صورت یک نواخت است. در واقع کل لب پایین تحت تزریق قرار می گیرد و مناسب با آن لب بالایی نیز حجم داده می شود. در کنار مدل طبیعی مدل گرد نیز برای افراد میان سال و یا کسانی که صورت پرتری دارند، مناسب است.

7-    تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار

نحوه تزریق ژل در مدل چاکدار تقریبا برعکس اکثر مدل ها می باشد و میزان تزریق ژل در دو طرف لب بیشتر از ناحیه مرکزی است. همین امر باعث می شود که در قسمت مرکزی یک خط و یا به اصطلاح چاک ایجاد شود. این مدل لب به لبخند فرد زیبایی بیشتری می بخشد و از مزیت های آن ایجاد تفاوت و خاص بودن است. البته باید بدانید که در همان اول بررسی کنید که متناسب لب شما باشد.

در کنار مدل هایی که گفته شد، مدل هایی مانند هالیوودی و قلوه ای نیز از پراستفاده ترین ها می باشند.

آیا تزریق ژل دائمی است ؟

به این نکته توجه داشته باشید که تزریق ژل دائمی نیست و بعد از مدتی حدود یک و نیم سال و بسته به نوع ژل و مدل تزریق زودتر یا کمتر اثر آن از بین می رود.