کارت تخفیف دندانپزشکیدر این روز‌هایی که همه ما با دغدغه‌های اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنیم، کارت تخفیف دندانپزشکی تبدیل به یک چالش بزرگ برای اقشار مختلف جامعه از فقیر تا غنی شده است، که آیا این موضوع واقعیت دارد؟ از لذت بخش‌ترین کار‌های دنیا می‌توانیم به گرفتن تخفیف و کاهش هزینه‌های پرداختی اشاره کنیم، حالا فکر کنید این تخفیف حسابی شامل هزینه‌های نهایی استفاده از خدمات دندانپزشکی در مراکز درمانی خصوصی نیز باشد، قطعا این یک شرایط ویژه و عالی است!!! اما حالا سوال اینجاست که ما چگونه می‌توانیم از این مراکز درمانی یک تخفیف چشمگیر و حسابی دریافت کنیم؟ برای پاسخ دادن به کلیه سوالات خود در ادامه این بخش همراه ما باشید …

 کارت تخفیف دندانپزشکی

همانطور که گفتیم هزینه‌های درمانی در مراکز دندانپزشکی بسیار سنگین است، از آنجایی که طی سال‌های طولانی شرکت های بیمه پشتیبانی خاصی از خدمات درمانی در بخش دهان و دندان نداشته‌اند، برخی شرکت‌ها در بخش خصوصی تصمیم به ارائه کارت تخفیف دندانپزشکی نموده اند. این کارت‌ها عموما خدمات متفاوتی را در زمینه درمان دهان و دندان و در برخی اوقات در حوزه زیباسازی آن‌ها ارائه نموده و در طول زمان با تخفیف چشمگیر هزینه‌های نهایی دندانپزشکی موجب افزایش سطح سلامت و بهداشت جامعه می‌شوند. در واقع کارت تخفیف دندانپزشکی مانند بیمه نامه‌ها یک دفترچه، برگه و یا کارت ساده است که تنها در صورت مراجعه شما به مراکز طرف قرارداد اهمیت و اعتبار پیدا می‌کند؛ پس حتما شرکتی را برای خرید این کارت انتخاب نمایید که در شهر‌ها و نقاط مختلف کشور مراکز طرف قرارداد بسیاری را داشته باشند. مثلا شرکت مهراز کارت یکی از معتبر‌ترین عرضه کنندگان کارت تخفیف دندانپزشکی می‌باشد که از مراکز طرف قرارداد متعددی در نقاط مختلف شهر‌های بزرگی مانند تهران، البرز، رشت و مشهد و‌‌‌.‌‌.. برخوردار است.

از مزایای تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

■ کاهش دغدغه‌های مالی

■ کاهش مسافت فاصله مرکز درمانی طرف قرارداد شرکت به محل سکونت شما

■ کاهش چشمگیر هزینه‌ خدمات زیباسازی و درمان و ترمیم دندان‌ها

■ امکان تهیه و استفاده برای اقشار مختلف جامعه

■ استفاده از خدمات دندانپزشکی در بهترین و مجهزترین مراکز درمانی کشور

■ امکان پرداخت اقساطی برای برخی از خدمات دریافت شده

هزینه دندانپزشکی

همانطور که اطلاع دارید بخش بزرگی از خرج و مخارج ما صرف پرداخت هزینه‌های بالای خدمات درمانی پزشکی می‌گردد، که در بین هزینه‌های خدمات درمانی نیز هزینه‌های دندان‌پزشکی بعد از هزینه‌های بستری در صدر کلیه مخارج درمانی قرار دارند. با توجه به سرانه درآمد اقشار مختلف جامعه و مبالغ کلان دندان‌پزشکی، اغلب ما در زمان داشتن درد‌های عذاب آور و ادامه دار نیز از مراجعه به این مراکز خودداری می‌کنیم. این کار نادرست ما موجب ایجاد مشکلات و عارضه‌های خطرناک‌تری برای دندان، قلب، دستگاه گوارش، گوش و… می‌‌گردد، و طبیعتا هزینه‌های بالا‌تری را نیز برای درمان در پی دارد. پس خودداری از مراجعه‌ به موقع به دندانپزشکی‌ها کار عاقلانه‌ای نیست، در این شرایط کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت با پوشش‌ها و خدمات گسترده‌ای که دارد می‌تواند سلامت و آسایش و آرامش ما را تامین کند.

تعرفه‌ها و هزینه‌ دندانپزشکی در تمامی مراکز دولتی و خصوصی بر اساس تعرفه‌های ثابت و سالانه دولتی محاسبه می‌شوند، اما همچنان ما شاهد اختلاف‌هایی در هزینه‌های اعلام شده برای خدمات درمانی در مراکز گوناگون هستیم. این اختلاف قیمت به علت سطح کیفیت مواد، فناوری‌ها و تجهیزات مورد استفاده و… شکل می‌گیرد. معمولا با بالا رفتن کیفیت مواد و سطح خدمات ارائه شده هزینه‌های نهایی نیز به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد. شما با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز می‌توانید خدمات درمانی و زیبایی دندان‌های خود را با یک کاهش هزینه ویژه و چشمگیر، نسبت به تعرفه‌های استاندارد اعلام شده آزاد توسط دولت تا ۵۰ درصد کم کنید، و بهترین و ارزان‌ترین خدمات دندانپزشکی را تجربه کنید.

دندانپزشکی ارزان

همه‌ی ما با دیدن دندانپزشکی ارزان توقع ارائه خدماتی با کیفیت و ارزان قیمت را داریم!

با توجه به اینکه برطرف نکردن بیماری‌های دهان و دندان اشتباه بوده و هزینه درمان کامل نیز در کلینیک‌های خصوصی و تخصصی بسیار سرسام آور است ما استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی را به شما توصیه می‌کنیم. برخی از شرکت های ارائه دهنده این بیمه نامه همانند مهراز کارت تمامی هزینه‌های درمانی و زیبایی دندانپزشکی شما را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهند و شما می‌توانید کیفیت و ارزانی را در کنار هم در کلینیک‌های خصوصی مهراز کارت تجربه کنید.

خدمات کارت تخفیف دندانپزشکی

تمامی شرکت های ارائه دهنده بیمه دندانپزشکی در حوزه درمانی خدمات متعددی را پوشش می‌دهند، ولیکن در بخش ارائه خدمات زیبایی فقط تعداد کمی از شرکت‌ها مثل مجموعه مهراز کارت از این خدمات برای زیباسازی دندان‌ها پشتیبانی می‌کنند. برخی از خدمات تحت پوشش بیمه دندانپزشکی به شرح زیر می‌باشد:

■ خدمات جرمگیری و بروساژ

■ ویزیت بیمار

■ کشیدن دندان

■ خدمات ترمیم دندان

■ رادیوگرافی  دندان

■ خدمات پرکردن

■ جراحی دندان عقل نهفته و نیمه نهفته

■ ارتودنسی

■ کامپوزیت

■ ایمپلنت

و …

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

هرگز نمی‌توان یک کارت تخفیف دندانپزشکی را با عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی معرفی کرد، چرا که اولویت‌های هر کسی برای برتری شرایط این کارت تخفیف با دیگری متفاوت است. به عنوان مثال برای فردی کیفیت خدمات ارائه شده ارزشمند است و برای دیگری میزان حق بیمه، پس نمی‌توان با فاکتور‌ها و اولویت بندی یکسان شرکت‌های ارائه دهنده را با یکدیگر مقایسه کرد. اما به صورت کلی شرکت‌هایی مثل مجموعه مهراز که با دریافت حق بیمه اندک و ثابت کلیه خدمات زیباسازی و درمانی دندان را تحت پوشش ۳۰ تا ۵۰ درصدی خود قرار می‌دهند، از دو فاکتور اصلی افزایش کارآمدی و کاهش هزینه برخوردار بوده و در دسته مطرح‌ترین‌ها قرار می‌گیرند‌.