محصولات زناشویی اعم از اسپری تاخیری، کاندوم و… با توجه به اینکه به شکل مستقیم در تماس با پوست آلت تناسلی قرار می‌گیرند، نیاز به حساسیت و دقت بیشتری در هنگام خرید دارندکدکس یکی از برندهای معروفی است که حدود 15 سال محصولات زناشویی تولید می‌کنداین برند جزء محبوب‌ترین و معروف‌ترین برندهای ایرانی است که بیشتر فعالیت خود را بر روی انواع کاندوم کدکس متمرکز کرده است و برای خرید کاندوم یکی از محبوب ترین برند هایی است که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

کاندوم طبیعی

کاندوم طبیعی

کدکس علاوه بر کاندوم، در زمینه‌های دیگری مثل ژل لوبریکانت، اسپری تاخیری و سایر محصولات زناشویی فعالیت می‌کنداین برند بر روی طبیعی بودن، تنوع و کیفیت محصولات تاکید زیادی داردبه همین خاطر انواع کاندوم کدکس را با تنوع قابل توجهی تولید می‌کند.

انواع کاندوم کدکس در نمونه‌های تاخیری، خاردار، ضد قارچ و ضد حساسیت، نازک، ساده، طعم‌دار و… تولید شده‌اند.

انواع کاندوم تاخیری کدکس

انواع کاندوم کدکس در نوع تاخیری برای زوج‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که تمایل به رابطه طولانی و لذت‌بخش دارندالبته این کاندوم‌ها برای افراد زودانزال بیشترین کارایی را دارند.

کاندوم کدکسDouble Delay

کاندوم کدکسDouble Delay ، با یک حلقه لاستیکی که سانتی‌متر از قسمت ابتدای کاندوم فاصله دارد، تولید شده و با توجه به ترکیبات تاخیری می‌تواند انزال زودرس را به‌خوبی کنترل کندجنس این کاندوم از لاتکس 100 درصد طبیعی بوده و به شکل شیاردار و میوه‌ای تولید می‌شودط حلقه این کاندوم طوری طراحی شده که می‌تواند بر روی سر آلت فشار ایجاد کندهمین مسئله شرایط ایده‌آل برای انزال دیرتر را فراهم می‌کند.

خوشبختانه این نوع کاندوم هیچ نوع عوارض یا معایبی ندارد و به‌عنوان یک لذت‌بخش جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاندوم جنسینگ

کاندوم تاخیری جنسینگ در میان انواع کاندوم کدکس بسیار متفاوت عمل می‌کند این کاندوم دارای مواد تاخیری است و می‌تواند زمان انزال را افرایش دهداز طرفی حلقه و خاری که بر روی این کاندوم قرار دارد، می‌تواند برای تحریک شدن بیشتر خانم‌های سرد مزاج کارایی داشته باشد.

کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری

انواع کاندوم کدکس تنگ‌کننده

از دیگر انواع کاندوم کدکس می‌توان به کاندوم‌های تنگ‌کننده واژن اشاره کرداین کاندوم‌ها در نوع خود بی‌نظیر هستند و می‌توانند لذت رابطه را دوچندان کنند.

کاندوم کدکس Double Pomegranate

کاندوم کدکس Double Pomegranate با عصاره و خواص انار می‌تواند معرف یکی از کاندوم‌ها تنگ‌کننده باشداین کاندوم‌ حس تحریک همزمان برای مرد و زن را در حین رابطه جنسی به وجود می‌آورددر واقع خانم‌هایی که به دلیل زایمان طبیعی، فرم اولیه واژن را از دست داده‌اند و کمتر تحریک می‌شوند، می‌توانند از عملکرد این کاندوم‌ها لذت ببرنددر این حالت، انتقال گرما می‌تواند شرایط ایده‌آل برای لذت خانم را فراهم کنداز طرفی ماده روان‌کننده همراه با این نوع کاندوم باعث کاهش درد در حین رابطه می‌شودرایحه این کاندوم نیز در نوع خود تحریک‌کننده و خاص است و می‌تواند لذت رابطه جنسی را بالاتر ببرد.

در انواع کاندوم کدکس از جمله Double Pomegranate لاتکس 100 درصد طبیعی به کار گرفته شده استاین بافت هم مقاوم بوده و هم از بروز حساسیت جلوگیری می‌کندعلاوه بر این ویژگی‌ها، این کاندوم طوری تولید شده که امنیت بیشتری را در حین رابطه به وجود آورداین امنیت با توجه به مخزن ذخیره در نظر گرفته شده برای کاندوم ایجاد می‌شود.

کاندوم کدکس Double Pomegranate برای افرادی که دارای واژن تنگی هستند، گزینه مناسبی نیستچون می‌تواند به بافت واژن آسیب وارد کندهمچنین این نوع کاندوم با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، برای اولین برقراری رابطه جنسی پیشنهاد نمی‌شودچرا که ممکن است باعث درد یا آسیب به شریک جنسی شود.

.کاندوم کدکس خاردار

انواع کاندوم کدکس خاردار جمله کاندوم‌هایی است که طرفداران بسیاری دارداین کاندوم‌ها، ویژگی‌های متفاوتی برای عرضه دارند و می‌توانند لذت رابطه را دوچندان کنند.

کاندوم خاردار 8in1 Function

کاندوم خاردار 8in1 Function  از انواع کاندوم کدکس است که با رایحه تحریک‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرداین کاندوم گردش خون را بیشتر کرده و همین مسئله باعث بیشتر شدن میل جنسی در افراد می‌شوداز جمله ویژگی‌های متفاوت این کاندوم باید به خاصیت خنک‌کنندگی آن اشاره کرد که حس بسیار مطلوبی را برای شریک جنسی به وجود می‌آوردارگاسم همزمان نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که در هنگام استفاده از این کاندوم‌ها اتفاق می‌افتدخانم‌هایی که تحریک‌پذیری کندی دارند، می‌توانند این کاندوم را برای تجربه ارگاسم همزمان انتخاب کنند.

از معایب کاندوم تاخیری 8in1 Function   می‌توان به این موضوع اشاره کرد که این کاندوم‌ها برای اولین رابطه جنسی مناسب نیستندچون می‌توانند باعث درد و آسیب جدی شوند.

کدکس Kodex Warm Challenger 5 IN 1

کاندوم ناچ کدکس Kodex Warm Challenger 5 IN 1 از انواع کاندوم کدکس خاردار و تاخیری استخارهای نقطه‌ای آن لذت رابطه جنسی را دوچندان می‌کندضمن اینکه دارای ماده تاخیری بوده و برای افراد زود انزال بسیار مناسب عمل می‌کنداز نظر بافت نیز کاملاً منعطف و نرم بوده و به شکل 100 درصد طبیعی طراحی شده است.

دارای ژل لوبریکانت است و می‌تواند حس لیزی را با ماندگاری طولانی برای افراد به وجود آورداین کاندوم نیز مانند سایر کاندوم‌ها برای واژن‌های تنگ، حساس و همچنین اولین رابطه جنسی پیشنهاد نمی‌شود.

انواع کاندوم نازک کدکس

انواع کاندوم کدکس نازک با توجه به بافت نرم و لطیفی که دارند و حس تحریک‌پذیری بیشتری که به وجود می‌آورند، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند.

کاندوم کدکس نازک مدل Zero Invisible

کاندوم کدکس نازک مدل Zero Invisible از جمله کاندوم‌های ساده و کلاسیک است که حس گرما را به‌خوبی منتقل می‌کندبنابراین می‌تواند باعث بالاتر رفتن لذت جنسی شوداین کاندوم را با توجه به ویژگی‌های متفاوتی که دارد، به‌عنوان کاندوم نامرئی نیز می‌شناسنداز جنس لاتکس تهیه شده و برای افرادی که به لاتکس حساسیت دارند، گزینه مناسبی نخواهد بود.

کاندوم کلاسیک آلوئه‌ورا

کاندوم کلاسیک آلوئه‌ورا از جمله کاندوم‌های نازک و با کیفیت برند کدکس استاین نوع از کاندوم‌ها برای خانم‌هایی که در هنگام برقراری رابطه جنسی درد دارند، گزینه مناسبی استبرای تولید کاندوم کلاسیک و نازک آلوئه‌ورا از لاتکس طبیعی استفاده شده استکشسانی قابل توجه می‌تواند مقاومت این کاندوم کلاسیک را دوچندان کنداین نوع از کاندوم به افرادی پیشنهاد می‌شود که به لاتکس حساسیت ندارند.

جمع‌بندی

کدکس از جمله‌ برندهای باسابقه در زمینه عرضه انواع کاندوم استانواع کاندوم کدکس در مدل‌های مختلف ساده، کلاسیک، طعم‌دار، تاخیری، خاردار، تنگ‌کننده و نازک تولید و عرضه می‌شونداز این رو مشتریان می‌توانند کاندوم مورد انتظار خود را به‌سادگی در این برند جستجو کنند.