افرادی که مشکل کم مویی یا طاسی سر دارند، با آگهی‌های تبلیغاتی متعددی مواجه می‌شوند که وعده می‌دهند دوباره رویش موهایشان را تجربه خواهند کرد. این افراد معمولا در انبوه آگهی‌ها غرق می‌شوند و نمی‌دانند که کدام یک را انتخاب کنند، در عین حال که هر روز اشتیاقشان برای کاشت مو بیشتر می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم به شما بهترین کلینیک کاشت مو در منطقه فرمانیه تهران را معرفی کنیم. برای این کار باید قابلیت‌های این کلینیک را با توجه ‌به استاندارهای موجود، مورد ارزیابی قرار دهیم و در پایان، قضاوت را بر عهده شما بگذاریم که آیا انتخاب ما درست بوده است یا خیر؟!.

بهترین کلینیک کاشت مو در فرمانیه

معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در منطقه فرمانیه

برای انتخاب یک کلینیک به عنوان بهترین کلینیک پیوند مو باید موارد زیر را بررسی کنیم:

  • از چه روشی برای کاشت مو استفاده می‌کند.
  • چه جراحانی را در اختیار دارد.
  • چه اندازه در رعایت بهداشت محیط کلینیک حساسیت دارد.
  • آیا از تکنولوژی‌های روز استفاده می‌کند یا خیر.
  • چه اندازه صداقت در برخورد با بیماران دارد.
  • چه اندازه به ویژگی‌های فردی هر بیمار توجه می‌کند.
  • آیا دسترسی به داستان‌های موفقیت کلینیک وجود دارد.
  • قیمت کاشت مو در آن چه مقدار است.

پس از بررسی موارد بالا در کلینیک‌های مختلف ما به این نتیجه رسیدیم که کلینیک شن‌های نقره‌ای بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و در منطقه فرمانیه و کامرانیه است. در ادامه، با هم تک‌تک موارد بالا را در کلینیک شن‌های نقره‌ای بررسی خواهیم کرد تا عیار این کلینیک را مشخص کنیم.

روش‌های کاشت مو

روش‌های کاشت مو دارای دو مورد است که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

روش پیوند مو FUT:

در این روش که به روش نواری و البته تهاجمی مشهور است، با استفاده از جراحی، نواری از گرافت‌های مو را  از پشت سر بیمار یا نزدیک گوش‌هایش خارج می‌کنند و سپس در سر بیمار می‌کارند. این روش در ناحیه اهدایی بیمار زخم‌های عمیق و بد منظری را ایجاد می‌کند و زمان ریکاوری بیمار طولانی مدت است.

روش پیوند مو FUE:

این روش به عنوان روش کمتر تهاجمی کاشت مو در دنیا شناخته می‌شود. در FUE با سوزن‌های ریزی از ناحیه اهدایی بیمار، فولیکول‌های مو را استخراج می‌کنند و سپس در سر بیمار می‌کارند. این روش نیازی به ریکاوری طولانی‌مدت ندارد. در روش FUE خبری از بخیه نیست. اکثر کلینیک‌های معتبر دنیا از این روش برای بیماران خود استفاده می‌کنند.

در کلینیک شن‌های نقره‌ای از چه روشی استفاده می‌شود؟

کلینیک شن‌های نقره‌ای خود را ملزم می‌داند که رضایت و رفاه بیماران در اولویت کارهایش باشد. برای این منظور، در این کلینیک از روشFUE  استفاده می‌شود. استخراج فولیکول‌ها، آماده‌سازی و کاشتن، سه مرحله‌ای هستند که در اکثر کلینیک‌های معتبر دنیا  به ترتیب و پشت‌سر هم انجام می‌گیرد.

در مرحله استخراج مو، کلینیک شن‌های نقره‌ای سورپرایزی ویژه‌ای برای مشتریان خود دارد. برای این مرحله کلینیک شن‌های نقره‌ای از تکنولوژی  ARTASاستفاده می‌کند. با این تکنولوژی، استخراج فولیکول‌ها به کمک ربات و بدون دخالت دست صورت می‌پذیرد. در نتیجه، بهترین فولیکول‌های ناحیه اهدایی به کمک تکنولوژی ربات دست‌چین می‌شوند و برای کاشت در اختیار جراح قرار می‌گیرند.

کلینیک شن‌های نقره‌ای همگام کلینیک‌های معتبر دنیا از تکنولوژی‌های روز استفاده می‌کند تا کیفیت موی کاشته شده مشتریانش بسیار بالا باشد.

جراحان کلینیک شن‌های نقره‌ای

استفاده از جراح مجرب و متعهد، ارزشی بیشتر از به کارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا دارد. زیرا عمل کاشت مو را تلفیق علم و هنر می‌نامند. جراحان کلینیک شن‌های نقره‌ای علاوه بر برخورداری از مدارک تحصیلی موردنیاز، دارای گواهی‌نامه‌های داخلی و خارجی هستند.

در کلینیک شن‌های نقره‌ای عمل پیوند مو تنها به دست جراحان خبره انجام می‌گیرد. جراحان کلینیک شن‌های نقره‌ای، کیفیت را فدای کمیت نمی‌کنند و در روز تنها یک یا 2 عمل انجام می‌دهند. این جراحان در انجمن‌های علمی داخلی و خارج عضو هستند.

عوارض جانبی عمل کاشت مو

عوارض جانبی عمل کاشت مو

پیوند مو مثل هر عمل جراحی دیگری، دارای عوارض جانبی است. یکی از عوارض نادر عمل پیوند مو، عفونت می‌باشد. درد، خونریزی، تورم و التهاب پوست سر نیز از عوارض شایع این عمل جراحی هستند. معمولا این عوارض بعد از مدت کوتاهی از بین می‌روند.

کلینیک شن‌های نقره‌ای  چگونه با عوارض جانبی این عمل برخورد می‌کند؟

عفونت در اکثر موارد، از پیامدهای عدم رعایت بهداشت محیط جراحی است. پرسنل کلینیک شن‌های نقره‌ای موظف هستند، اتاق عمل و وسایل جراحی را به طور دقیق و با وسواس ضدعفونی کنند تا بیمار دچار عفونت نشود.

کلینیک شن‌های نقره‌ای برای راحتی بیمار در طول مدت ریکاوری، به بیماران توصیه‌های لازم را می‌کند و آموزش‌های لازم را به آن‌ها می‌دهد. در ضمن به بیماران توصیه می‌کند در صورتی که بهبود برخی از عوارض جانبی‌ بیشتر از حد طول کشیدند، در اسرع ‌وقت به کلینیک مراجعه کنند. این کلینیک به بیماران یادآور می‌شود که مراقبت‌های بعد از عمل بسیار مهم هستند و باید موارد آموزش ‌داده‌شده را موبه‌مو اجرا کنند تا به نتایج مورد انتظار برسند.

قیمت کاشت مو در کلینیک شن‌های نقره‌ای

قیمت کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. روش جراحی، استفاده از تکنولوژی روز، جراحان متبحر و وضعیت ناحیه اهدایی بیمار بر هزینه عمل پیوند مو موثر هستند.

در کلینیک شن‌های نقره‌ای از بهترین جراحان و تکنولوژی‌های روز استفاده می‌شود تا بیماران تنها یکبار این عمل جراحی را انجام دهند و از داشتن موهای طبیعی لذت ببرند. با وجود دقت، مشتری‌مداری و کیفیت بالا، هزینه عمل در این کلینیک بسیار منصفانه حساب می‌شود.

نتایج بیماران قبلی و داستان‌های موفقیت در کلینیک شن‌های نقره‌ای

کلینیک شن‌های نقره‌ای به‌ خوبی می‌داند که مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید. به همین دلیل، آرشیوی دقیقی از بیماران قبلی خود درست کرده است. از وضعیت قبل و بعد از عمل آن‌ها عکس گرفته است و برای مقایسه، در اختیار مشتریان جدید قرار می‌دهد. در وب‌سایت این کلینیک داستان‌های موفقیت‌آمیز برخی از مشتریان، قابل رویت هستند. در نتیجه، مشتریان می‎‌توانند بدون استرس و واهمه خود را آماده عمل می‌کنند.

صداقت کلینیک شن‌های نقره‌ای

این کلینیک در مواجهه با بیماران، از وعده‌های اغراق‌آمیز پرهیز می‌کند و وضعیت هر بیمار را به دقت معاینه خواهد کرد. در ضمن، در جلسه مشاوره به انتظارات و آرزوهای بیمار گوش می‌دهد و با توجه ‌به شرایط او، راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهد داد.

قیمت کاشت مو در کلینیک شن‌های نقره‌ای

جمع‌بندی

ما در این مقاله ویژگی‌های ممتاز کلینیک شن‌های نقره‌ای را به ‌عنوان بهترین کلینیک در فرمانیه بیان کردیم. کلینیک شن‌های نقره‌ای با برخورداری از بهترین و به‌روزترین امکانات، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان است. با کلیک روی عبارت “کاشت مو” و پرکردن فرم معرفی، می‌توانید به طور رایگان از این کلینیک در زمینه کاشت مو مشاوره دریافت کنید.

منبع

https://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/hair-loss/hair-transplants