بهترین کشورها برای گردشگری پزشکی یا هر چیز دیگری اغلب کشورهایی هستند که هرگز فکرش را نمی کردید. کشورهای نوظهور زیرساخت‌های مراقبت‌های بهداشتی بزرگی را ایجاد کرده‌اند و در عین حال هزینه‌ها را به حداقل می‌رسانند و به آن‌ها اجازه می‌دهند در برخی موارد با قیمتی کمتر از 5 تا 10 سنت بر دلار خدمات ارائه دهند.

همانطور که سبک زندگی و تجارت خود را در خارج از کشور رشد می دهید، سلامتی به یک اولویت روزافزون تبدیل می شود و دسترسی به مراقبت های با کیفیت در هر کجا که خود را پیدا می کنید بسیار مهم است.

این بدان معناست که مقاصدی را بیابید که استانداردهای عالی مورد انتظار شما را ارائه دهد و به طور بالقوه می تواند شما را از دردسرها و قبوض پزشکی نجات دهد.

گردشگری پزشکی در حال افزایش است و ده ها کشور در سراسر جهان، از آسیا و آمریکای جنوبی گرفته تا اروپای شرقی، وارد عمل شده اند. آژانس‌هایی برای تبلیغ هزینه‌های کم‌هزینه مراقبت‌های بهداشتی برای بازدیدکنندگان خارجی بالقوه از کشورهای توسعه ‌یافته که هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی در آنها بالاست، راه‌اندازی می‌شوند.

بنابراین، بهترین کشورها برای انجام این جراحی گران قیمت، تسویه حساب معمول یا تغییر جراحی پلاستیک کجا هستند؟ صادقانه بگویم، کشورهای بالقوه زیادی وجود دارند که محدود کردن آن به ده کشور دشوار بود. بدون ترتیب خاصی ان ها رو برای شما بازگو می کنیم:

10 کشور برتر برای گردشگری پزشکی و مراقبت های بهداشتی

قبل از هر چیز ایران در سال های اخیر به دلیل هزینه های پایین انواع جراحی زیبایی و حتی غیر زیبایی مثل جراحی های نازایی زنان و چشم پزشکی در حال فعالیت در بخش توریسم سلامت و درمان هستش ولی هنوز در این لیست قرار نمی گیرد.فقط توجه داشته باشید که می توانید انواع جراحی زیبایی در پالادیوم بیوتی یا سایت های انجمن جراحان پلاستیک امریکاhttps://www.plasticsurgery.org/ را مطالعه و اطلاعاتی در خصوص این جراحی ها کسب کنید.

 

  1. برزیل

پزشکی-گردشگری برزیل:هنگامی که به دنبال یک جراح پلاستیک فوق العاده هستید، برزیل بهترین جایی است که باید بروید. نه تنها حرفه ای ها در کاری که انجام می دهند خوب هستند، بلکه خدمات آنها نیز بسیار ارزان تر است.

برزیل پایتخت جهانی توریسم پزشکی جراحی پلاستیک است که به دلیل فرهنگ تصویر آگاهانه این کشور است. در حالی که مکزیک شناخته شده ترین کشور در قاره آمریکا برای خارجی هایی است که به دنبال مراقبت هستند، برزیل به عنوان یکی از پیشرفته ترین مکان ها در منطقه برجسته است.

برزیل کمترین کارآمدی سیستم پزشکی را در این فهرست دارد، هرچند که از این نظر تقریباً با ایالات متحده برابر است. هزینه های جراحی پلاستیک می تواند تا 60 درصد کمتر از کشورهای غربی باشد و جراحان می توانند تقریباً هر عملی را که می توانید تصور کنید انجام دهند.

 

  1. مکزیک

پزشکی-گردشگری-مکزیک: خدمات دندانپزشکی در مکزیک بسیار مقرون به صرفه است، به همین دلیل است که بسیاری از آمریکایی ها به آنجا می روند.

نزدیکی مکزیک به ایالات متحده و متقاطع گسترده در آموزش پزشکی به این معنی است که استانداردهای مراقبت اغلب معادل آن چیزی است که شما انتظار دارید “در بازگشت به خانه” و با هزینه بسیار کمتر. تمام شهرهای بزرگ مکزیک دارای بیمارستان های با کیفیت خوب خواهند بود.

یکی از حوزه های مورد توجه مکزیک نیز دندانپزشکی است – به عنوان مثال، خدمات دندانپزشکی متعددی که در مرز ایالات متحده و مکزیک قرار دارند و سالانه تعداد بیشماری از بیماران را دریافت می کنند که از ایالات متحده برای این منظور به مکزیک می آیند.

 

  1. پاناما

پزشکی-گردشگری-پاناما:پاناما انتخاب خوبی برای گردشگران پزشکی است زیرا بیمارستان های آن بسیار مجهز می شود، آنها بیمه مسافرتی خصوصی را می پذیرند و این کشور به طور کلی مکان عالی برای بازدید است.

پاناما نه تنها یک مکان برتر برای بازنشستگی یا شهروندی دوم است ، بلکه برای گردشگری پزشکی نیز می باشد. بیمارستان‌های خصوصی آن همچنین مراقبت‌های پزشکی عالی را ارائه می‌دهند که ممکن است با بیمارستان‌های بزرگ در آمریکای شمالی که ممکن است قبلاً با آنها آشنایی داشته باشید، رقیب باشند.

 

  1. کاستاریکا

پزشکی-گردشگری-کاستاریکا چه مراقبت های بهداشتی عمومی باشد که به دنبال آن باشید و چه نیاز دارید که سلامت دندان خود را کنترل کنید، رفتن به کاستاریکا برای انجام این کار یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

کاستاریکا مانند پاناما و مکزیک نیز یکی از توسعه یافته ترین و مهاجرپذیرترین کشورهای منطقه است. این کشور یکی از امن ترین و محبوب ترین مقاصد برای بازنشستگی است، از دلار آمریکا استفاده می کند و به همین ترتیب گزینه های عالی برای گردشگران پزشکی ارائه می دهد.

هزینه های عمل های بزرگ یا ویزیت پزشک اغلب یک چهارم قیمتی است که در ایالات متحده می شود.

پزشکی-گردشگری-جمهوری چک

 

  1. جمهوری چک

پزشکی-گردشگری-جمهوری چک :اگر به دنبال یک بهشت ​​گردشگری پزشکی در اروپا هستید، جمهوری چک، به خصوص پراگ، باید مقصد شما باشد.

جمهوری چک یک گزینه عالی برای مراقبت های بهداشتی در اتحادیه اروپا و در بخشی از اروپا است که بسیاری از خدمات بسیار پیشرفته اروپایی را که انتظار می رود ارائه می دهد، اما با ارزشی بهتر از همتایان خود در بخش غربی قاره.

جمهوری چک برای خدماتی مانند سفید کردن دندان، جراحی های زیبایی و غیره شناخته شده است.

 

  1. ترکیه

پزشکی-گردشگری-ترکیه:همانطور که به سمت شرق پیش می رویم، نمی توانیم به ترکیه و مراقبت های بهداشتی چشم گیرآنها و چگونگی شکوفایی آن هر سال اشاره کنیم. در اینجا، متخصصان مجرب با قیمت های مقرون به صرفه برای خود صحبت می کنند.

ترکیه، کشوری در تقاطع اروپا، آسیا و خاورمیانه، دارای بخش گردشگری پزشکی رو به رشدی است که ارزش دیدن را نیز دارد. مراکز درمانی در سطح جهانی و همچنین اسیا، دندانپزشک، جراحان زیبایی و بسیاری موارد دیگر در ترکیه یافت می شوند.

ترکیه همچنین به‌خاطر متخصصان سلامت چشم معروف است که گران‌ترین عمل چشمی برای شما 5000 دلار هزینه دارد. از آنجایی که این کشور از نظر اقتصادی رشد می‌کند و بر روابط خود با اتحادیه اروپا تمرکز می‌کند، به نحوه رشد صنعت گردشگری پزشکی توجه زیادی داشته باشید.

 

  1. هند

پزشکی-گردشگری-هند:شاید شما در مورد گردشگری پزشکی و این واقعیت که هند یکی از مقاصد برتر برای اعمال جراحی جدی است، تازه وارد هستید، اما اکنون این مورد را می دانید.

هند به یکی از بهترین مقصدهای گردشگری سلامت برای جراحی های پیشرفته با قیمت های ارزان تبدیل شده است. هند در جراحی های بای پس ارزان و سایر روش های پزشکی پیشرفته برای گردشگران پزشکی تخصص دارد.

 

  1. تایلند

پزشکی-گردشگری-تایلند:بسیاری از مهاجران موافق هستند که تایلند یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی در صورت کوچ‌نشینی است و یکی از دلایل اصلی آن خدمات بهداشتی باکیفیتی است که ارائه می‌کنند.

تایلند مدت‌هاست یکی از بهترین مقاصد گردشگری پزشکی در جهان بوده است، با هزینه‌های کم مراقبت‌های بهداشتی و خدمات عالی برای مهاجران. به طوری که توریسم درمانی سالانه 16 درصد رشد می کند.

 

  1. سنگاپور

پزشکی-گردشگری-سنگاپو:سنگاپور ششمین سیستم مراقبت بهداشتی را در جهان دارد که خود گویای این موضوع است. متخصصان مشهور جهانی درمان سرطان را می‌توانید در اینجا پیدا کنید، و هنوز هم بسیار ارزان ‌تر از بریتانیا یا ایالات متحده است.

سنگاپور اگرچه گران است، اما یکی از پیچیده ترین سیستم های بیمارستانی در جهان را دارد. موقعیت سنگاپور به عنوان یکی از آزادترین اقتصادهای جهان و همچنین کشوری بسیار توسعه یافته، سال ها آن را به قطب گردشگری پزشکی هم برای آسیایی ها و هم برای غربی ها تبدیل کرده است.

 

اگر به دنبال توسعه ‌یافته‌ ترین کشور برای جراحی ارزان‌تر هستید، سنگاپور ممکن است برای شما مناسب باشد.

 

  1. مالزی

پزشکی-گردشگری-مالزی:مالزی بهترین‌های هر دو دنیا را دارد – زیرساخت‌های قوی، خدمات درجه یک و قیمت‌های مقرون ‌به‌ صرفه. جای تعجب نیست که در لیست شماره یک است.

مالزی به دلیل زیرساخت‌های توسعه‌ یافته و هزینه‌های کم، سالانه بیش از نیم میلیون گردشگر پزشکی – اکثراً از سراسر آسیا را می‌بیند. مالزی امکانات پزشکی رقیب سنگاپور را با قیمت بسیار پایین تر ساخته است.

این کشور آژانس هایی ایجاد کرده است تا صدها هزار گردشگر پزشکی را برای انجام مراحل مختلف از سوختگی گرفته تا ناراحتی های قلبی جذب کند.