آب آلوده لوله کشی شهری سرشار از نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، آهک، سرب و… است. املاح مضری که میتوانند باعث سرطان و بروز بیماری های گوارشی در بدن انسان شده و سلامت بدن انسان را به خطر بیاندازند.

حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی به روش های مختلف اسمز معکوس، دستگاه های آب تصفیه کن ورودی ساختمان، دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی و سیستم های حرفه ای ماورا بنفش که برای آب چاه خانگی مورد استفاده قرار میگیرند امکان پذیر است.

ضرورت استفاده و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی روز به روز در حال افزایش است.

ما به شما از میان شرکتهای معتبر تصفیه آب، شرکت تصفیه آسا و برخی از برندهای اورجینال و اصل مراکز فروش را معرفی نموده تا به راحتی مناسب ترین تصفیه کننده آب مورد نیاز منزل خود را انتخاب نموده و از آب آشامیدنی سالم با سختی استاندارد سلامت بهره بگیرید.

بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تصفیه آسا

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی

برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب از سایت تصفیه آسا، پیشنهاد میکنیم که برندهای مطرح و معتبر بازار را بررسی نموده و طبق نیاز و قیمت دستگاه های آب تصفیه کن تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

بدون شک بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران، برند مینروا تایوانی بوده که در چهار مدل اصلی توسط نمایندگی فروش تصفیه آسا در بازار آب شیرین کن های ایران عرضه میگردد.

از میان سیستم های ذکر شده در بالا، سیستم اسمز معکوس Reverse Osmosis System توانایی حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی تا ابعاد یک ده هزارم میکرون را دارد.

در مرحله چهارم که فیلتر اصلی دستگاه آب تصفیه کن قرار گرفته است، ممبران اسمز معکوس در 13 لایه ریزبافت با فشرده سازی غشای ممبران، املاح مضر که با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آنها نیستیم و در آب محلول هستند حذف و تصفیه کامل میگردند.

فیلتر آب شیرین کن پست کربن در مرحله پنجم به بهبود بو، طعم و رنگ آب تصفیه شده پرداخته و در مرحله ششم مینرال معدنی ساز با بهره گیری از سنگ های Dolomite، املاح مفیدی همچون کلسیم و منیزیم را در آب حفظ میکند تا سختی آب آشامیدنی بیش از اندازه کاهش پیدا نکند و طعم آب تصفیه شده تلخ نشود.

مرحله هفتم فیلتر قلیایی کننده آب با افزایش سطح ph آب آشامیدنی به آن خواص بسیار قوی آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی خواهد داد زیرا در یک محیط قلیایی سلول های سرطانی امکان رشد نخواهند داشت.

بهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا، هشت مرحله ای اکسیژن ساز Minerva RO8_O2PLUS است که در فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز مرحله هشتم با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی تصفیه شده به حذف باکتری های مضر آب میپردازد و آب آشامیدنی کاملا سالم و با سختی زیر 100 که نرمال و استاندارد سلامت بدن انسان است در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر، مطلب همه آن‌چه مي‌خواهيد درباره دستگا‌ه‌هاي تصفيه آب بدانيد را مطالعه نمایید.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی

برند تصفیه آب مینروا

مارک مینروا، بدون شک از برندهای معتبر تصفیه آب در ایران بوده که در مدل های زیر عرضه و به فروش میرسد :

  • آب تصفیه کن مینروا هشت مرحله ای اکسیژن ساز مدل Minerva RO8_O2PLUS
  • آب تصفیه کن مینروا هفت مرحله ای یونیزه قلیایی مدل Minerva RO7_ALKALINE
  • تصفیه آب خانگی مینروا شش مرحله ای معدنی ساز مدل Minerva RO6_50G

دستگاه های تصفیه آب Minerva تنها توسط نمایندگی انحصاری تصفیه آسا به فروش رسیده و علاوه بر دارا بودن گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات، دارای گارانتی قیمت نیز بوده و در سراسر ایران با یک قیمت به فروش میرسند.

برند مینروا یک دستگاه تصفیه آب اصل تایوان با قطعات اورجینال و دارای نماد اصالت محصول است که مشتری به راحتی مدلهای اصلی را از تقلبی تشخیص میدهد.

برند تصفیه آب مینروا

برند تصفیه آب سافت واتر

از دیگر برندهای خوب بازار ایران آب تصفیه کن سافت واتر Soft Water میباشد که برخی مدل های آن مونتاژ ایران قطعات چینی و برخی مدل های دیگر نیز مونتاژ ایران قطعات تایوانی میباشند. سافت واتر از مدل های اسمز معکوس 6 مرحله ای تا 8 مرحله ای زیر سینکی و کیسی بهره میگیرد.

همچنین مدل های بدون پمپ و مخزن الترافیلتراسیون UF نیز از سه مرحله ای پنج مرحله ای تا هشت مرحله ای از انواع برند سافت واتر عرضه میگردند که دستگاه های ارزان قیمت میباشند و اگر چه توانایی کاهش سختی آب را ندارند اما میتوانند تا حدودی املاح مضر را کاهش دهند.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر با کارشناسان تصفیه آسا ارتباط برقرار نمایید.

برند تصفیه آب CCK

سی سی کا از دیگر برندهای مطرح بازار ایران میباشد که مدل های پمپ و مخزن دار زیر سینکی آن پرفروش ترین مدل های برند cck محسوب میگردند.

انواع این دستگاه ها از 5 مرحله ای QM-86، شش مرحله ای ro6، هفت مرحله ای ro7 قلیایی و هشت مرحله ای ro8_orp میباشند.

دستگاه های تصفیه آب سی سی کا سابقه فعالیت بسیار زیادی در بازار ایران دارند و هم مدل های تایوانی اصل آن و هم مدل های مونتاژ ایران قطعات چینی از این برند در بازار موجود است.

برای خرید آب تصفیه کن سی سی کا حتما این نکته را در نظر بگیرید که از شرکت های معتبر اقدام به خرید نمایید زیرا برند cck نماد اصالتی جهت تشخیص مدلهای اصلی از تقلبی ندارد.

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck در رنج یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان میباشد.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب میتوان به دارا بودن استاندارد های جهانی بهداشت NSF و WATER QUALITY اشاره نمود.

طبق استاندارد جهانی بهداشت سختی آب آشامیدنی مناسب سلامت بدن انسان میبایست عددی بین 30 الی 90 باشد و بیشتر از آن میتواند به سلامت بدن آسیب وارد نماید.

به همین جهت حتما این نکات را توجه کنید که هر دستگاهی خریداری میکنید توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی را به خوبی داشته باشد.

سیستم های الترافیلتراسیون به جهت نداشتن فیلتر ممبران توانایی انجام این عملکرد را به درستی نداشته و تنها سیستم های اسمز معکوس برند مینروا تایوان میتوانند سختی آب آشامیدنی را کاهش دهند که کارشناسان فنی شرکت نیز پس از نصب دستگاه با دستگاه سختی سنج آب آشامیدنی تصفیه شده را بررسی نموده و به شما عزیزان سختی زیر 100 تحویل خواهند داد.

برند تصفیه آب سافت واتر

خرید اینترنتی تصفیه آب

شرکت تصفیه آسا عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در ایران یک مرکز فروش معتبر بوده و به صورت تخصصی فقط به ارائه خدمات در زمینه تصفیه آب خانگی میپردازد.

تصفیه آسا نمایندگی انحصاری محصولات مینروا Minerva که پرفروش ترین دستگاه بازار ایران است میباشد و محصولات این کمپانی تنها توسط سایت تصفیه آسا عرضه میگردند.

تصفیه آسا در سایت خود خدمات ارزنده ای در حوزه دستگاه آب تصفیه کن ارائه مینماید. شما میتوانید لیست قیمت روز انواع دستگاه تصفیه آب خانگی که در بازار ایران توسط شرکت های مختلف عرضه میگردند را در تصفیه آسا مشاهده نمایید.

ضمن این که سرویس دستگاه های آب تصفیه کن و تعویض فیلتر تصفیه آب نیز از دیگر خدمات این شرکت میباشد که با فیلترهای با کیفیت و در محل شما انجام خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم برای خرید و اطلاع از قیمت دستگاه های تصفیه کننده تصفیه آسا با کارشناسان فروش شرکت شماره های 02177167717 و 02177414306 تماس حاصل فرمایید.