آخر هفته گذشته رویدادی به مناسبت معرفی جدیدترین جواهرات مجلل برند شنل در شهر بوسان کره جنوبی برگزار شد و سلبریتی‌های زیادی از جمله هان هیو جو در این مراسم حضور داشتند. هان هیو جو، بازیگر ۳۶ ساله کره‌ای که بیشتر او را به واسطه ایفای نقش دونگی می‌شناسیم، در این رویداد با پیراهنی سفید و فوق‌العاده جذاب حضور پیدا کرد.

بازیگر نقش دونگی کیست؟
هان هیو جو متولد ۲۲ فوریه ۱۹۸۷ در کره جنوبی، بازیگر و مدل است. فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر و سینما از دانشگاه دانکوک است که با ۱۷۲ سانتی متر قد و ۵۴ کیلوگرم وزن از ۱۶ سالگی کارش را با مدلینگ شروع کرد.
داستان فیلم کره ای دونگی
سریال دونگی به زمان سلطنت شاه سوک جونگ از پادشاهان چوسون جدید می‌پردازد،شخصیت اصلی مجموعه دختر جوانی‌ست به نام دونگ‌یی که پدر و برادرش به جرم حمایت از برده‌ها و تشکیل یک حزب کمک‌رسانی به آنها، محکوم به مرگ می‌شوند،دونگ‌یی تنها وارد پایتخت می‌شود و همچنان مورد تعقیب سربازان دولت است. وی بعدها وارد دفترخانه موسیقی قصر شده و در آنجا از خود استعدادهایی بروز می‌دهد که باعث می‌شود او را بانوی بازرس کنند. در ادامه، او اعتماد شاه را جلب کرده و همسر او می‌شود و به دلیل کمک‌هایش به بردگان در میان مردم به فردی محبوب تبدیل می‌گرد.