image4110773xسردردهایی که هنگام صبح بر شدت آنها افزوده می شود، سرفه های شدید، تقلای بیش از اندازه به هنگام خواب و حالت تهوع از مهم ترین عواملی هستند که می توانند احتمال ابتلا به تومور مغزی را نشان دهند.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

بعضی از انواع تومورهای مغزی در مردان بیشتر دیده می‌شوند و فاکتورهای مختلفی نظیر اشعه، غذا، ضربه، مواد نگه دارنده غذاها و بعضی از مواد دارویی می‌توانند در ایجاد این تومورها موثر باشند.

عبدالناصر آریان جراح مغز و اعصاب  گفت: تومورهای مغزی در انواع و تعداد متنوعی هستند و فقط برخی از انواع تومورها در مردان بیشتر شایع هستند و فاکتورهای مختلفی در اینکه یک فرد دچار تومور شود موثر است.

وی افزود: تومورهای مغزی مانند بقیه سرطانها زمینه ذاتی دارند فاکتورهای مختلف محیطی نظیر اشعه، غذا و حتی ضربه در ایجاد این تومورها موثر هستند همچنین مواد غذایی و شیمیایی که در محیط قرار دارند، مواد نگه دارنده غذاها و بعضی از مواد دارویی می‌تواند موجب تومورهای مغزی شوند.
آریان تصریح کرد: تومورهای مغزی در صورتی که در مجاور گوش قرار گرفته باشند روی آن تأثیر گذاشته ممکن است شنوایی را دچار اختلال سازند.
این متخصص در پایان خاطر نشان کرد: روش‌های درمانی مختلفی برای رفع این تومورها وجود دارد که در درجه اول جراحی است. روش‌های کمکی مثل شیمی درمانی، اشعه درمانی و دارو درمانی نیز از شیوه‌های درمانی محسوب می‌شوند که اگر عوارضی داشته و فرد را به فلجی دچار سازند به فیزیوتراپی هم نیازمند است.