24981730-ten-bizarre-side-effects-to-common-medicine

این قرص ها قرار است دوست شما باشند، همدم هایی که درد شما را آرام کنند و نگذارند اذیت شوید، اما گاهی خود آنها باعث می شوند که مشکلاتی بسیار خطرناک پیش بیایند، شما باید حتما این نکته ها را در مورد مسکن ها بدانید.

مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد خوردن قرص های مسکن سبب کاهش شنوایی در زنان می شود. درد های مداوم و احساس سردرد زنان را وادار به خوردن ایبوپروفن و استامینوفن می کند.مطالعات اخیر محققان نشان می دهد خوردن قرص های مسکن در زنان بسیار بیشتر از مردان است و به دلیل سیستم ایمنی ضعیف تری که زنان نسبت به مردان دارند مصرف این قرص ها سبب آسیب به بدن زنان می شود.

بررسی ها نشان می دهند؛ محققان می گویند اگر هر چه سریع تر سراغ درمانی جدی نروید شنوایی تان را از دست می دهید.آنها دریافته اند استفاده مرتب از مسکن هایی چون ایبوپروفن و استامینوفن می تواند خطر از دست رفتن شنوایی در زنان را افزایش دهد از این رو زنان نباسد خودسرانه این دارو ها را مصرف کنند زیرا عواقب زیادی به همراه دارد.
نتایج مطالعات نشان می دهند، قرص های مسکن سبب می شوند بدن درد را در مراحل بعدی شدیدتر احساس می کند و سبب می شود تا سیستم ایمنی بدن ضعیف تر شود.