index.jpgrtete4

بسیاری از سالمندان دارای یک بیماری مزمن می باشند.  برای جلوگیری از وقوع مجدد حمله حاد بیماری با کمک دارو یا تغییردر تنفس و کمک های توانبخشی لازم است این دستگاه را تهیه کنید

مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد نوعی لوازم خانگی قادر به نظارت بر افراد مسن و بیماران است.، برای کسانی که با افراد مسن و سالمند زندگی می کنند نوعی نگرانی دائمی وجود دارد و تنها گذاشتن آن ها برای این افراد به دغدغه ای بزرگ تبدیل شده است.

بررسی ها نشان می دهند، اکثر فرزندان از انجام کارهای روزانه مانند تهیه قهوه زمانی که والدین آن ها از خواب بیدار می شوند و یا روشن کردن رادیو برای گوش دادن به اخبار در ظهر، و یا روشن کردن تلویزیون در شب برای والدینشان گله و شکایت دارند اما محققان با ساخت وسیله ای جدید توانستند نظارت بر روی سالمندان را راحت تر کنند.
index.jpgase4w2

یک وسیله الکتریکی وسیله‌ای ضروری مخصوص دوران سالمندی است و این وسیله خانگی باعث می شود اطرافیان از دور بر والدین شان نظارت داشته باشند و کار های آن ها را انجام دهند.

کاربران می توانند پیام های متنی در گوشی های هوشمند خود را از قبیل قهوه ساز در ساعت 7 صبح روشن شود” را به دستگاه ارسال کنند آن گاه شاهد کار کردن آن باشند.

Evermind اطلاعات را ارسال می کند و از طریق اینترنت بی سیم اطلاعات را دریافت می کند.