eyebrows1

 مدل و رنگ ابرو باعث می شود که چهره ما کلی فرق کند مثلا ضخامت , نازکی, قوسی و راست بودن ابرو چهره و مدل ان را متفاوت نشان میدهد

آرایش چهره به نحوی که زیباترین حالت را نشان دهد، هنر ارزشمندی است که به جذابیت هر چه بیشتر چهره کمک خواهد کرد.در این مقاله و چند مقاله بعد به چند ترفند ساده زیبایی خواهیم پرداخت.امیدواریم همانند گذشته مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گیرد.

ابروها

اگر مدتی است که کمی اضافه وزن داشته و صورت شما کمی چاق تر شده و غبغب زیر چانه شما خودنمایی می کند، پیشنهاد می کنیم علاوه بر رعایت رژیم  غذایی و انجام تمرینات ورزشی مناسب، با آرایش صحیح توجه را از این چاقی صورت منحرف سازید.

یکی از جاهایی که در صورت اهمیت بسیار زیادی حتی زمانی که آرایش نمی کنید، دارد ابروها هستند.

ابروها قاب صورت و نشانگرنوع شخصیت شما هستند.برای اینکه فرم صورت خود را زیباتر و جذاب تر کنید، کافی است با مشورت یک آرایشگر مجرب، ابروها را کاملا متناسب با فرم چهره خود طراحی کنید.

برداشتن موهای اضافه ابرو، شانه زدن موهای ابرو  رو به بالا  و کمی تیره کردن آنها تاثیر بسزایی درلاغر تر نشان دادن صورت های گرد و کمی چاق دارد.

اگر ابروهای شما به هم ریخته است، با کمی اسپری مو و یک مسواک آنها را شانه زده و مرتب کنید.

افرادی که صورتی گرد دارند، بهتر است ابروها را زیاد روشن نکنند و آنها را گرد برندارند.ابروهای زاویه دار، توجه را از گردی صورت منحرف خواهند کرد.

در ضمن ابروها را زیاد باریک برندارید و اگر قبلا با تاتو آنها را باریک برداشته اید، نگران نباشید.با مدتی تقویت ابروها با کمک مقالات گذشته در مورد تقویت ابرو ها، آنها را کمی پهن تر و جذاب تر سازید.

منبع- مه شو