800px-WheatBran

اگر  جدیدا عمل  جراحی  زیبایی انجام داده اید، توصیه ما به شما این است که از همین الان در رژیم غذایی خود ، سبوس برنج  بگنجانید همانگونه که قبلا از فواید سبوس برنج گفتیم  حتما یادتان هست که ذکر کردیم سبووس برنج ویتامین ب فراوانی دارند و برای ان گروه از اشخاصی که عمل جراحی زیبایی انجام داده اند که با پوست ارتباط دارد برای زود ترمیم دادن پوست فوق العاده مفید است

 

برای مصرف خوراکی سبوس برنج می توانید مقداری سبوس را با کمی آب مخلوط کرده و صبر کنید تا به جوش بیاید.برای حفظ بهتر ویتامین های آن، بهتر است قبل از جوش آمدن حرارت را خاموش کنید  و اجازه بدهید تا مثل دم کردن چای،در همین حالت دم بکشد.حالا از این دم کرده می توانید در چای، سوپ یا حتی به تنهایی استفاده کنید و شاهد تاثیرات فوق العاده آن باشید.

توصیه دکترهای زیبایی به کسانیکه میکرودرم ابریژنیا ، لایه برداری یا لیزر انجام داده اند، این است که برای ترمیم هر چه سریعتر پوست از کرم های موضعی تحت عنوان ب پانتنول یا دکس پانتنول که حاوی ویتامین B5 هستند استفاده کنند.

در ضمن، سبوس برنج با خاصیت ضد پیری پوست، موجب شادابی و جوانی پوست می شود.

و بالاخره اگر می خواهید موهایی سالم و زیبا داشته باشید از سبوس برنج غافل نشوید. می توانید مقداری سبوس را به برنج اضافه کرده و میل کنید. ویتامین B موجود در سبوس برنج با تاثیر مثبت بر پیاز مو، موجب رشد بهتر و سلامتی موها خواهد شد.

منبع- مه شو