2297_885
این نوع سندرم بارداری غیرطبیعی با مشاهده بزرگ شدن ناگهانی شکم این نوزاد و انجام سونوگرافی مشخص شد جنین دیگری در شکم این نوزاد در حال شکل گیری است!

گرچه پزشک معالج او گفته این حادثه برای اولین بار در تاریخ طب مدرن روی داده ، اما تاریخ پزشکی نشان می دهد که این مورد یک پدیده نادر در دنیا می باشد و در گذشته نیز سابقه داشته است. البته در حال حاضر مشکل پزشکان چگونگی ختم حاملگی است به شکلی که به کودک آسیب نرسد.
2299_210
بر اساس تحقیقات پزشکی انجام شده نشان داده شده است زمانی که مادر او این دختر را حامله بوده دو تخمک در مادر وجود داشته که یکی در دیگری رشد کرده، به شکلی که که تخمک دوم درون دختر تازه به دنیا آمده بافی مانده و سپس رشد کرده است.
2300_271
پزشکان عنوان می کنند که مادر نوزاد در هنگام بارداری در اصل دو جنین داشته است که یک جنین شروع به رشد نموده و جنین دوم در رحم جنین اول رشد نموده است. گرچه پزشکان این واقعه را منحصر به فرد می دانند اما نمونه های دیگری از آن در تاریخ پزشکی مشاهده شده است.
رشد جنین در داخل جنین دیگر ممکن است یک بار در پانصد هزار حاملگی روی دهد و این پدیده همواره در مراحل اولیه بارداری رخ می دهد.
به عنوان یک اصل، معمولا جنین دوم در رحم مادر خواهد مرد و به شکل فعلی حاملگی روی نخواهد داد. اما اگر جنین دوم نمیرد به عنوان یک انگل در بدن جنین اول باقی خواهد ماند و از سیستم گردش خون کودک تغذیه خواهد کرد.
  بنابراین، زندگی جنین دوم ذاتا مانند یک تومور مهاجم در بدن جنین اول است و به جای یک جنین کامل به شکل یک تراتوم به خصوص به خوبی تمایز نیافته خواهد بود و در بدترین حالت به شکل teratocarcinoma ( تراتوکارسینوما ) خواهد بود که متاستاز نیز می دهد.
 از نظر بلوغ جسمی ارگان های آن برای تامین خون از بدن میزبان استفاده می کنند، و موجب اختلال در عملکرد ارگانهایی مانند مغز، قلب، ریه، دستگاه گوارش، دستگاه ادراری کودک اصلی می گردند.
نمونه دیگر از حاملگی در کودکان که تاکنون اعلام شده عبارت است از :
در ماه ژوئن سال ۱۹۹۹ ، مورد Sanju Bhagat در کشور هند که متوجه شدند او یک جنین را به مدت ۳۳ سال با خود حمل می کرده است که “قل ” دوم او مانند انگل در داخل بدن او بوده است.
در ماه مارس سال ۲۰۰۶ ، پزشکان در پاکستان دو جنین مرده قدیمی در داخل بدن یک دختر بچه یافتند.
در ماه نوامبر سال ۲۰۰۶ ، در شیلی شهر سانتیاگو یک پسر با جنین مرده در داخل بدن شناسایی شد.
در ماه اوت سال ۲۰۰۷ ، کودک ۲ ساله در فیلیپین به نام Eljie Millapes با جنین در داخل شکم تشخیص داده می شود.
 پدر و مادر او از رشد غیر طبیعی معده کودک خود از دو ماه قبل از آن نگران بودند. پزشکان بعد از بررسی کشف نمودند که او از داشتن یک جنین در شکم خود رنج می برد.
در ماه ژانویه سال ۲۰۰۸ ، کودک ۲ ساله در شهر Medan ، اندونزی به نام Afiah Syafina با تومور در معده اش تشخیص داده میشود. پس از عمل جراحی پزشکان شگفت زده شدند زیرا تومور بسیار به جنین پنج ماهه شباهت داشت.
در ماه مه سال ۲۰۰۸ ، یک جنین دو اینچی از شکم یک دختر نه ساله در بیمارستان عمومی لاریسا شهر آتن خارج شد این جنین که به شکل تومور بود دارای سر ، مو و چشم بود ، اما اثری از مغز و بند ناف در آن وجود نداشت.
در ماه ژوئن سال ۲۰۰۸ ، یک نوزاد در شهرستان Hejian چین، دارای یک آلت تناسلی اضافی در پشت بدن خود، شناسایی شد که پزشکان آن را باقی مانده جنین دوم تشخیص دادند.