perfect figure

معمولا اشخاصی که چاق هستند و دلشان میخواهد چند کیلویی بر وزنشان اضافه شود تا به حد نرمال برسند میگویند چاق شدن با خوردن نیست چون من زیاد میخورم ولی به وزنم اصلا اضافه نمی شود برای این اشخاص توصیه هایی داریم که اکنون میخوانیم:

 

اولین نکته ای که افراد لاغر بهتر است توجه خاصی به آن داشته باشند. ، پیروی از یک رژیم غذایی منظم و کاملا مغذی است.این برنامه غذایی باید دربرگیرنده تمامی گروههای غذایی اصلی باشد.

 

توصیه می کنیم برای داشتن اندامی زیبا و متناسب، هیچ وعده غذایی را حذف نکنید و مهمتر اینکه در هیچ وعده غذایی پرخوری نکنید.چرا که اینکار ممکن است موجب افزایش وزن شما شود، اما اندام شما را نا متناسب ساخته و چاقی موضعی را در پی خواهد داشت.در ضمن خوردن هله هوله قبل از غذا را فراموش کنید.اینکاربا سرکوب اشتها در وعده اصلی، نه تنها موجب چاق شدن شما نمی شود بلکه موجب چاقی موضعی و بر هم زدن تناسب اندام شما خواهد شد.

برای داشتن اندامی زیبا، سعی کنید استرس های روزانه را از خود دور کنید و خواب منظم و کافی داشته باشید.

باور نادرست برخی افراد در مورد افزایش وزن این است که تصور می کنند با خوردن غذاهای چرب می توانند افزایش وزن متعادلی داشته باشند در صورتیکه اینکار نه تنها موجب چاقی موضعی می شود بلکه احتمال بروز بیماریهای قلبی و عروقی را افزایش خواهد داد.بنابراین بهتر است این افزایش وزن تدریجی بوده و غذایی مثل دیگر افراد خانواده داشته باشید.

صرف غذا در محیطی بانشاط و به دور از استرس و در ظرف های رنگی و زیبا، موجب ترغیب بیشتر فرد به غذا خوردن و جذب موثر تر آن در بدن خواهد شد.

ورزش منظم نیز در افزایش حجم عضلات  و زیبایی اندام این افراد بسیار موثر است.ورزش کردن موجب حفظ سلامتی و زیبایی اندام شما خواهد شد.

منبع- مه شو