Artificial-eyebrows

مطمئناً بعضی وقتها نیاز است میکاپ صورت و موهایتان را سریعتر به پایان برسانید، در اینجا ما به 10 مورد از بهترین نکات و توصیه های زیبایی سریع که در طی سال‌ها بدست آمده و هنوز هم از آنها استفاده می شوند اشاره میکنیم:

1. پاک کردن سریع پوست
برای پاک کردن چربی از روی پوست و انجام آرایش، به آرامی غبار صورتتان را با استفاده از تونر پاک کنید، سپس با یک دستمال به آرامی پوستتان را لمس کنید. کار را با گردگیری پودرهای قلنبه‌شده، تمام کنید.

2. پوست خود را در زمانی کوتاه هیدراته کنید
برای مرطوب کردن موها و بدنتان از نرم‌کننده استفاده کنید. در حمام آن را از گردن تا نوک پا ماساژ داده، آب‌کشی کرده و خشک کنید. نرم‌کننده تا حدودی مانند لوسیون بدن، بدون جذب شدن، هیدراته می‌کند.

3. داشتن ناخن‌های شیک
مراقبت از ناخن در 60 ثانیه: تمام لاک‌ها را پاک کنید، زیر ناخن‌هایتان را تمیز کنید (با آبلیمو) و با غلیظ‌ترین لوسیونی که می‌توانید پیدا کنید، گوشه ناخن‎‌هایتان را ماساژ دهید. (از ویتامینه لب هم می‌توانید استفاده کنید)

4. استفاده از رنگ صورتی برای ساختن پوستی بی‌عیب
زمانیکه برای رفع کاستی‌ها از کانسیلر استفاده می‌کنید، شیشۀ کانسیلر نصف می‌شود. برای اینکه واقعاً چهرۀ خود را زیبا سازید (مهم نیست که چه رنگ پوستی دارید)، از رژلب با رنگ صورتی گرم و باحرارت استفاده کنید. «این راه لکه‌ها و عیوب دیگر را نیز می‌پوشاند.»

5. صاف کردن شکستگی موها
برای صاف کردن جعد و شکستگی موها، دست‌هایتان را با آب و یک قطره از لوسیون دست، مرطوب کنید، سپس به آرامی آن را به آرامی از جلو به سمت پشت موها زده و در عین حال موهایتان را در پشت سرتان جمع کنید. 10 دقیقه صبر کنید، سپس موهایتان را باز کنید.

6. برای آرایش سریع موها، به جلوی موهایتان تمرکز کنید
وقتی که زمان کم دارید، قسمت جلوی موهایتان را خشک کنید. فقط فرق سر و اطراف خط مویتان (سرحد موی سر و پیشانی) را به درستی جدا کنید. «بنابراین تا زمانیکه جلو و بالای موهای شما آراسته و بی‌عیب به نظر برسند، این کار را انجام دهید.»

7. در یک مرحله، چشم‌هایتان را برای مهمانی شب آرایش کنید
خط چشم سریع‌ترین راه برای جذاب به نظر رسیدن چشم‌ها، می‌باشد. برای این کار: خط مژۀ بالایی خود را درست تا ماقبل گوشه‌های بیرونی چشم‌هایتان، خط بکشید.

8. مدل موی دم اسبی
دم اسبی کردن مو بسیار هم جذاب است و همچنین یک سبک آسان می‌باشد. برای این کار: موهایتان را با انگشت‌هایتان به صورت یکسره به سمت عقب کشیده و به آن اسپری مو بزنید. در آخر، یک تکه از مویتان را در اطراف کِش یا سنجاق سرتان، بپیچانید.

9. شاداب کردن سریع صورت
برای سرزنده به نظر رسیدن بعد از یک شب طولانی، آهسته کانسیلر را به گوشه‌های داخلی چشم‌هایتان، در زیر مژه‌های پایینی‌ چشم‌هایتان و در کنار بینی‌تان بزنید. این کار را با زدن برنزه‌کننده بر روی گونه‌هایتان، خاتمه دهید.

منبع-banoyealvand