test_58

تهدیدات کارفرما ،مجادله با ارباب رجوع ها ،پرخاشگری و بدخلقی همکاران و بسیاری موارد دیگر از جمله موارد استرس زای محل کار هستند آنها باعث ایجاد بیماری های مزمن در بدنتان می شوند پس تا می توانید آرامش خود را حفظ کنید!

نگرانی در مورد از دست دادن شغل خود می تواند خطر ابتلا به آسم را افزایش دهد.

در مطالعه جدید BMJ از محققان اروپایی و نیوزیلند نشان می دهد با استفاده از اشتغال و داده های بهداشتی در بیش از 7،000 نفر، این تیم مطالعه بیشتر دریافتند که فردی اگر بیش از حد دغدغه اشتغال داشته باشد و همواره به دنبال تغییر شغل باشد 61 درصد بیشتر به آسم دچار می شود.

محققان با اشاره به التهاب ناشی از استرس دریافتند استرس ممکن است فرآیندهای التهابی که مربوط به آسم هستند را تحت تاثیر قرار دهند.

تکنیک های مدیریت استرس مانند مدیتیشن و یا ورزش می تواند از ریه های شما محافظت کند، ورزش های یوگا و مدیتیشن می توانند برای کارمندان مخصوصا افرادی که مشاغل سخت و طاقت فرسایی دارند مفید باشد و از بروز آسم در آن ها پیشگیری کند.

نتایج مطالعات نشان می دهند، اگر به دنبال کار هستید باید استرس و افسردگی ناشی از پیدا نکردن کار مورد علاقه و باب میلتان را از بین ببرید در غیر این صورت دچار بیماری های خطرناکی می شوید و دچار شکلات متعددی درباره سلامتی تان خواهید شد.