عمل کاشت مو انجام دهیم یا نه
کاشت مو هم عوارض دارد از آن جمله می توان به وجود جوشگاه های غیرعادی در نواحی برداشت مو، رویش ناکامل موهای پیوندزده شده، افزایش احتمال بروز عفونت، احتمال بروز جوشگاه در ناحیه کاشت مو، احتمال نکروز (مرگ) پوست ناحیه ای که در جلوی سر مو کاشته شده و از همه مهم تر و شایع تر نمای غیرطبیعی موهای کاشته شده

ریزش مو و کم پشتی مو در خانم‌ها، مشکلی است که رغبت آنها برای کاشت مو را زیاد کرده است.
محمد رضا برزگر، متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر  گفت: ساختار  فولیکولی مو و بافت  سر از نظر رویش مو در جنینی در خانم‌ها و آقایان متفاوت است.
ریزش مو در آقایان معمولا در قسمت‌ جلوی سر است ولی ریزش مو در خانم‌ها، ریزش موی منتشر است از طرفی نقش هورمونهای مردانه در ریزش موی زنانه کاملا احساس نشده و به دلایل نامشخص کل سر در خانم ها دچار کم پشتی مو و نازک شدن تار مو می شود.
این متخصص مو گفت: به دلایل ذکر شده، خانم ها کمتر کاندید کاشت مو می شوند  مگر در شرایط خاص به عنوان مثال، کاهش تراکم مو به علت طاسی منطقه‌ای و یا به علت سوختگی.
وی افزود: اولین قدم درمان کم مویی در خانم‌ها، با توجه به سن و شرایط فرد معمولا دارو درمانی است و در اکثر موارد با طی مسیر صحیح درمان دارویی، مشکل کم مویی رفع می‌شود.
دکتر برزگر در پایان توصیه کرد: برای کاشت مو، مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو بسیار مهم است انجام کاشت مو در مراکز غیر تخصصی، ممکن است عوارضی چون کاهش کیفیت کاشت، عفونت محل کاشت مو و باز شدن مسیر زخم ایجاد شود.