best-probiotic-yogurt-reviews
مصرف این نوع ماست موجب افزایش دفاع ایمنی بدن می‌شود. چرا که باکتری‌های پروبیوتیک مفیدی هستند که در این نوع ماست به وفور یافت می‌شوند.

کار‌شناسان به تازگی به نتایج باورنکردنی درخصوص نقش باکتری‌های ماست در درمان اختلالات روانی دست یافته‌اند.

هفته ای دو کیلو وزن کم کنید !

تا کنون بیش از 3000 نفر با این رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده اند. این رژیم برای هر فرد با توجه به ویژگی ها و شرایط بدنی شخصی می شود و می تواند یک بار برای همیشه مسئله لاغری و کاهش وزن را برای شما حل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ زیر بزنید

کار‌شناسان پی برده‌اند خوردن ماست پروبیوتیک می‌تواند به دلیل دارا بودن باکتری‌های مفید برای بدن سبب تغییر در خلق و خوی افراد شود.
گفتنی است، کار‌شناسان اعتقاد دارند باکتری‌های موجود در ماست سبب تغییرات شیمیایی در مغز می‌شوند که حتی بر روی توانایی برقرای ارتباط تعاملی با اجتماع در افراد مبتلا به اوتیسم می‌تواند بسیار مفید باشد.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، ماست‌ها و محصولات لبنی پروبیوتیک همچنین می‌توانند سبب افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن، درمان کولیت روده و همچنین وجود اسهال شدید در افراد شوند.
پروبیوتیک‌ها باکتری‌های زنده هستند که می‌توانند بر روی عملکرد اعصاب بدن مانند عصب واگ تاثیر مستقیم داشته باشند.
کار‌شناسان با خوراندن خوراکی‌های پروبیوتیک به موش‌ها دریافته‌اند میزان استرس و هورمون‌های استرس در بدن موش‌ها تا حد بالایی کاهش یافته است.