outfit_large_ca732957-373d-4dd3-a1cb-092aa212ad97

رنگ سبز، متعادل کننده رشد و   آرام کننده، تسکین‌دهنده و آرامش‌بخش چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی‌است. سبز، رنگ انرژی، جوانی، رشد، خامی، باروری، امید و زندگی جدید است.

پوشیدن رنگ سبز، لذت زیادی دارد. حال آدم را خوب می‌کند و به دیگران نشان می‌دهد روحیه مثبتی داریم. سبز از آن رنگ‌هایی است که استفاده از آن نیاز به جسارت زیادی ندارد. به همان اندازه که شاد و دلنشین است، ساده و دوست‌داشتنی است و هرگز به اندازه رنگ‌های تند و تیزی مثل ارغوانی، قرمز، زرد خورشیدی و نارنجی جلب‌توجه نمی‌کند، اما به لحاظ بصری تقریبا همان تاثیری را دارد که این رنگ‌ها دارند. رنگ سبز شما را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد و حال اطرافیان‌تان را هم خوب می‌کند.

از طرف دیگر هماهنگی‌اش با رنگ‌های دیگر تقریبا به راحتی رنگ مشکی است. طیف گسترده رنگ‌های سبز دست شما را در انتخاب لباس باز می‌گذارد و برای همه سنین، جذاب به نظر می‌رسد. رنگ سبز از آن رنگ‌هایی است که جنسیت ندارد و زن و مرد می‌توانند در پوش‌شان به راحتی از سبز استفاده کنند.

همراه اول

داشتن یک پیراهن سبز ساده در کمد هر خانم جوانی جزء ضروریات است. خصوصا اگر بدون هیچ طرح و رنگ اضافه‌ای باشد تا بتواند با رنگ‌های متعددی همانگ شود و در مهمانی‌های مختلف همراهی‌تان کند. پیراهن‌های تا زانو را بهتر است با کفش پاشنه‌دار بپوشید. چون این پیراهن‌ها خصوصا اگر خیلی لاغر نباشید، شما را کوتاه‌تر از آنچه هستید، نشان می‌دهند. پیشنهاد ما برای چنین پیراهنی، همین کفش پاشنه‌دار جیر است. نمونه‌های مشبک این روزها خیلی طرفدار دارند.

از طرف دیگر در چنین ستی بهتر است برای کیف، سراغ رنگی مشابه پیراهن و کفش نروید. قرار نیست مثل یک درخت سبز به نظر برسید! برای انتخاب رنگ کیف از لژ کفش کمک گرفته‌ایم و سراغ یک کیف بژ ساده رفته‌ایم. به دلیل بسته بودن یقه این پیراهن بهتر است گردنبند استفاده نشود و در عوض یک جفت گوشواره با سنگ سبز، می‌تواند جایگزین بسیار خوبی باشد. حالا که ست شما تکمیل شده، با زدن عطر« Si»  از محصولات تازه جورجیو آرمانی می‌توانید رایحه اعجاب‌انگیزی را حس کنید. عطری که در تبلیغات این برند، پیشنهاد خانم کیت بلانشت، برنده اسکار 2014 به شماست.

یک روز در باغچه خانوادگی

شما به یک دورهمی دخترانه دوستانه دعوتید. قرار نیست همیشه با یک شلوار جین و یک تی‌شرت، سر و ته قضیه را هم بیاورید. این بار می‌توانید با یک ست سبز دوستان‌تان را غافلگیر کنید. پوشیدن یک پیراهن تابستانه که در آن دو طیف از رنگ سبز به کار رفته، دست شما را در انتخاب‌تان باز می‌گذارد. بهتر است برای تابستانه‌تر شدن این ست در انتخاب کفش، سراغ سبز کمرنگ‌تر بروید. پوشیدن یک کفش پارچه‌ای اسپرت، شما را متفاوت خواهد کرد و نشان می‌دهد که در ظاهرتان، جسارت دارید.

یک کیف همرنگ کفش که ظاهری اسپرت دارد، ست شما را تکمیل می‌کند. می‌توانید اگر مهمانی‌تان در محیط باز است از عینک آفتابی با فریمی به همان رنگ استفاده کنید. هرچند در محیط بسته هم می توان این عینک را روی سر بگذارید. برای آراستگی بیشتر ظاهرتان، پیشنهاد یک کت جین کوتاه می‌کنیم که بتوانید آن را دور شانه گره بزنید و اگر کمی هوا خنک شد، بپوشید. برای بهتر ترکیب شدن این کت با لباس‌تان، یک شال رشته‌ای با تلفیق رنگ‌های کلی ظاهرتان، کمک زیادی خواهد کرد. این ظاهر برای مهمانی در باغچه خانوادگی‌تان هم بسیار
مناسب است.

به یاد سریال «در برابر باد»

شما میزبان یک مهمانی صبح یا بعدازظهر در خانه‌تان هستید. پس بی‌برووبگرد، سراغ رنگ سبز بروید تا حال مهمان‌های‌تان را سر جا بیاورید. پوشیدن یک لباس با سبک ایرلندی، می‌تواند شما را یک میزبان فوق‌العاده کند. این لباس الهام گرفته از لباس سنتی  زنان ایرلندی است و دوختن آن کار بسیار راحتی است. رنگ سبز مغز پسته‌ای نیز، جزء سبزهایی است که بیش از بقیه تونالیته‌های سبز، آرامش بخش است. همانطور که می‌بینید روی این لباس با رنگ صورتی، گل‌های ریزی گلدوزی شده است پس می‌توانید برای انتخاب بقیه بخش‌های لباس به این رنگ تکیه کنید.

یک کفش عروسکی که ترکیب سبز و صورتی است حتما برای شما که می‌خواهید از مهمانان‌تان پذیرایی کنید، بهتر است. یک گردنبند مهره‌ای که باز هم ترکیبی از رنگ‌های موجود در لباس و کفش‌تان است، شما را کاملا یک خانم متفاوت خواهد کرد. اما پیشنهاد دیگر ما این است که اگر در موقعیتی غیر از میزبانی خواستید این لباس را به تن کنید، یک کیف صورتی بزرگ پیک‌نیکی دست بگیرید، همچنین یک عینک آفتابی بامزه با فریم سبز بزنید. شما الان یک خانم شبیه خانم‌های ایرلندی قدیمی هستید و یادآور سریال نوستالژیک «در برابر باد» و خانم «مری مالوین».

پیش به سوی یک کشف تازه

برای خانم‌هایی که به لباس‌های رسمی علاقه دارند، رنگ سبز می‌تواند یک رنگ نجات‌بخش باشد. خصوصا اگر در بالاتنه یک کت و شلوار رسمی به کار رفته باشد. این روزها برندهای مهمی در دنیا مثل روبرتو کاوالی و کنزو، سراغ تلفیق راه‌راه سفید و مشکی با رنگ سبز چمنی رفته‌اند. شاید در ابتدا این ترکیب چندان جالب به نظر نرسد ولی احتمالا یکی از مورد‌توجه‌ترین کشف‌های طراحان مد است! شما می‌توانید یک کت ساده کاملا سبز را با یک شلوار تنگ راه‌راه سفید و مشکی همراه کنید. بهتر است در ظاهرتان فقط شلوار متفاوت از بقیه بخش‌های پوشش باشد.

پیشنهاد ما برای کفش، یک پاشنه‌بلند جلوباز با ساق نیمه است طوری که پایین ساق شلوار زیر لبه کفش قرار بگیرد. برای کیف می‌توانید سراغ یک کیف به رنگ کت‌تان بروید و به دسته آن یک دستمال مشکی گره بزنید. یادتان باشد در آرایش صورت حتما از ترکیب دودی و سبز استفاده کنید. خوشبختانه این ترکیب رنگی را اکثر برندهای لوازم آرایشی در سایه چشم‌های‌شان دارند.