ekstenshen-ba-abrisham

ناخن های نازک و شکننده بلند نمی شوند و زود می شکنند. چون تا بخواهد بلند شود می شکند . یک شیوه برای مقابله با این مشکل این است که  ناخن مصنوعی

بکار می برند . یک شیوه برای انجام این کار این است که یک لایه از کیسه چای کیسه ای را روی ناخن هایتان بچسبانید. با این روش هم ترمیم ناخن شکسته تان امکان پذیر است و هم استحکام ناخن هایتان برای بلند شدن بیشتر خواهد شد.

ekstenshen-ba-abrisham-1۱

با استفاده از لاک پاک کن، لاک روی ناخن هایتان را پاک کنید، سپس آنها را کاملاً بشویید و خشک کنید. اگر لاک یا هر گونه کثیفی روی ناخن هایتان باقی بماند، می تواند روی استحکام چسب بین لایه کیسه چای و ناخن تان اثر بگذارد و آن را سست کرده و باعث شود راحت تر بشکند.

ekstenshen-ba-abrisham-2۲

از یک سوهان ناخن گریت ۱۸۰ استفاده کنید و ناخن هایتان را صاف کنید.

ekstenshen-ba-abrisham-3۳

یک لایه نازک چسب روی اولین ناخن تان بزنید. لایه کیسه را روی چسب بگذارید و فشار دهید تا بچسبد. اطمینان حاصل کنید که فضایی بین گوشه ناخن تان و کیسه باقی بماند تا به این صورت طبیعی تر به نظر برسد.

۴

می توانید از یک ورق فشرده کننده استفاده کنید و آن را روی کیسه بکشید تا مطمئن شوید که محکم با چسب چسبانده شده است. این کار کمک می کند که بعدًا نشکند.

ekstenshen-ba-abrisham-5۵

کیسه را قیچی کنید تا اندازه شود. مطمئن شوید که انحنای طبیعی ناخن تان را به خود گرفته است. برای مثال اگر نوک ناخن هایتان به طور طبیعی گرد است، کیسه را طوری قیچی نکنید که مربعی به نظر برسد.

ekstenshen-ba-abrisham-6۶

روی کیسه را با یک لایه روغن براق بپوشانید. در صورت نیاز برای از بین بردن هر گونه ناصافی از سوهان ناخن استفاده کنید.

ekstenshen-ba-abrisham-7۷

با یک لایه سیلانت (مواد مسدود کننده شیارهای دندان) -اگر تهیه آن برایتان مشکل است از چسب استفاده کنید- روی کیسه را بپوشانید و صبر کنید تا خشک شود. تمام این مراحل را برای بقیه ناخن ها تکرار کنید. وقتی سیلانت روی همه ناخن ها خشک شود، کار تمام شده است.

نکات و هشدارها

بهتر است به جای اینکه کیسه چای را با دست روی ناخن هایتان قرار دهید از یک موچین برای این کار استفاده کنید. برای بعضی ها این راه آسان تر است.

منبع-phow